Nu wedden โ
Athlone Town
L
Longford Town โ Athlone Town
1โ0
L
Athlone Town โ Treaty United
1โ2
W
Athlone Town โ Cork City
2โ1
D
Cobh Ramblers โ Athlone Town
3โ3
W
Athlone Town โ Kerry FC
3โ0
D
UCD โ Athlone Town
2โ2
W
Finn Harps โ Athlone Town
0โ1
W
Athlone Town โ Bray Wanderers
2โ1
W
Wexford โ Athlone Town
0โ2
W
Athlone Town โ Longford Town
2โ1
Finn Harps
W
Finn Harps โ Bray Wanderers
2โ0
L
Cork City โ Finn Harps
2โ0
L
Finn Harps โ Kerry FC
1โ2
L
Treaty United โ Finn Harps
2โ1
L
Finn Harps โ Longford Town
0โ1
W
Wexford โ Finn Harps
1โ3
L
Finn Harps โ Athlone Town
0โ1
L
UCD โ Finn Harps
5โ4
L
Finn Harps โ Cobh Ramblers
1โ3
L
Bray Wanderers โ Finn Harps
5โ0
๐ Statistische waarschijnlijkheid
Athlone Town47%
Gelijkspel26%
Finn Harps27%
Athlone Town behaalde een knappe thuisoverwinning van 2โ1 tegen Finn Harps en verstevigde daarmee hun zevende plaats met nu 41 punten, na 11 overwinningen, acht gelijke spelen en twaalf nederlagen. Voor Finn Harps bleef de strijd om de top twintig nog steeds zwaar, want de zeventiende plaats blijft met 25 punten ongewijzigd na zes zegepunten, zeven gelijke en achttien nederlagen. De wedstrijd vergrootte de voorsprong van Athlone Town in de onderlinge confrontaties; dit was hun derde zege van de drie onderlinge duels dit seizoen, terwijl Finn Harps nog geen enkele keer heeft gewonnen en รฉรฉn keer gelijk heeft gespeeld. Met een doelpuntenbalans van 33โ36 blijft Athlone Town net onder de evenwichtslijn, terwijl Finn Harps met een 29โ63 tekort duidelijk aangeeft dat de defensieve problemen nog lang niet zijn opgelost.
๐ Recente wedstrijden
H2H โ
Athlone Town
Finn Harps๐ Wedstrijdanalyse
- Athlone Town is al 4 onderlinge duels ongeslagen
- Beide teams scoorden in 3 van de laatste 4 duels
๐ Teamstatistieken (seizoen)
Athlone TownFinn Harps
1,2
Goals/wedstrijd
0,9
1,2
Tegen/wedstrijd
1,9
๐ Opstelling
Athlone Town- B. Clarke
- J. Roche
- O. Hand
- E. O'Connor
- K. O'Connor
- A. Connolly
- A. Maloney
- B. McManus
- P. Grogan
- G. Lomboto
- P. Ferry
Coach: Ian Ryan
Finn Harps- C. Sheridan
- J. Cullen
- C. Tourish
- O. Brogan
- I. Zerrouk
- Benny
- T. McNamee
- P. Tokam
- D. de Lacerda
- G. McAteer
- T. Ajibola
Coach: Kevin McHugh
โฑ๏ธ Tijdlijn
8โ
T. Ajibola ยท Normal Goal (Finn Harps)
13โ
P. Grogan ยท Normal Goal (Athlone Town)
33โ
I. Zerrouk ยท Own Goal (Athlone Town)
35โ
T. Ajibola ยท Substitution 1 (Finn Harps)
52โ
T. McNamee ยท Yellow Card (Finn Harps)
56โ
S. Bradley ยท Yellow Card (Finn Harps)
56โ
O. Hand ยท Substitution 1 (Athlone Town)
58โ
D. de Lacerda ยท Yellow Card (Finn Harps)
66โ
E. O'Connor ยท Yellow Card (Athlone Town)
67โ
Benny ยท Substitution 2 (Finn Harps)
68โ
P. Ferry ยท Substitution 2 (Athlone Town)
75โ
O. Brogan ยท Substitution 3 (Finn Harps)
75โ
T. McNamee ยท Substitution 4 (Finn Harps)
79โ
P. Grogan ยท Substitution 3 (Athlone Town)
82โ
T. Membou ยท Yellow Card (Finn Harps)
90โ
D. de Lacerda ยท Yellow Card (Finn Harps)
90โ
D. de Lacerda ยท Red Card (Finn Harps)