Voetbal
Home › Clubs › Real Sociedad › Aihen Muñoz
Aihen Muñoz

Aihen Muñoz: statistieken en carrière

Real Sociedad · verdediger · Spanje · 28 jaar

Wie is Aihen Muñoz

Aihen Muñoz is een verdediger uit Spanje (28 jaar); in 2026/27 speelt hij voor Real Sociedad.

In het seizoen 2026/27: 3 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

Aihen Muñoz: statistieken seizoen 2026/27

3Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
110Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
6,4Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
La Liga3001100/06,4

Aihen Muñoz: uitgebreide statistieken

48Passes
85%Passnauwkeurigheid
0/1Geslaagde dribbels / pogingen
5/11Gewonnen duels / totaal
5Tackles
1Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Aihen Muñoz: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Aihen Muñoz in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Aihen Muñoz op 0 doelpunten en 0 assists in 3 wedstrijden.

Bij welke club speelt Aihen Muñoz?

Aihen Muñoz (verdediger) speelt in 2026/27 voor Real Sociedad. Nationaliteit: Spanje.

Hoe oud is Aihen Muñoz?

Aihen Muñoz is 28 jaar oud. Geboortedatum: 16 augustus 1997.

Over Aihen Muñoz

Hier vind je de cijfers van Aihen Muñoz (Spanje): wedstrijden, doelpunten, assists en kaarten dit seizoen, plus de clubs uit zijn carrière, transfers en gewonnen prijzen. Hij maakt deel uit van de selectie van Real Sociedad.