Voetbal
Home › Clubs › Portsmouth › Benjamin Arthur
Benjamin Arthur

Benjamin Arthur: statistieken en carrière

Portsmouth · verdediger · Engeland · 20 jaar

Wie is Benjamin Arthur

Benjamin Arthur – verdediger, international van Engeland, 20 jaar oud. In het seizoen 2026/27 speelt hij voor Portsmouth.

In het seizoen 2026/27: 6 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

In het vorige seizoen (2025/26): 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

Laatste transfer: van Brentford naar Portsmouth (11 augustus 2026).

Gewonnen prijzen in totaal: 1; het vaakst gewonnen: Professional Development League (1×).

Benjamin Arthur: statistieken seizoen 2026/27

6Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
447Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
6,9Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Championship6004470/06,9

Benjamin Arthur: uitgebreide statistieken

232Passes
3Sleutelpasses
83%Passnauwkeurigheid
0/1Geslaagde dribbels / pogingen
25/42Gewonnen duels / totaal
6Tackles
4Overtredingen ondergaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Benjamin Arthur: statistieken seizoen 2025/26

7Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
457Minuten
6,9Beoordeling

Benjamin Arthur: carrière

ClubPeriode
Portsmouth2026
Brentford2023–2025

Alleen seniorenclubs; jeugd- en beloftenteams worden niet getoond.

Benjamin Arthur: transfers

DatumTransferSoort / bedrag
11 augustus 2026Brentford → PortsmouthHuur
29 juni 2026Celtic → Brentford
1 februari 2026Brentford → CelticHuur

Benjamin Arthur: prijzen

Gewonnen prijzen in totaal: 1.

  • Professional Development League2024/20251×

Benjamin Arthur: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Benjamin Arthur in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Benjamin Arthur op 0 doelpunten en 0 assists in 6 wedstrijden.

Bij welke club speelt Benjamin Arthur?

Benjamin Arthur (verdediger) speelt in 2026/27 voor Portsmouth. Nationaliteit: Engeland.

Hoe oud is Benjamin Arthur?

Benjamin Arthur is 20 jaar oud. Geboortedatum: 9 oktober 2005.

Wat was de laatste transfer van Benjamin Arthur?

Van Brentford naar Portsmouth, 11 augustus 2026.

Welke prijzen heeft Benjamin Arthur gewonnen?

Gewonnen prijzen in totaal: 1; het vaakst gewonnen: Professional Development League (1×).

Over Benjamin Arthur

De pagina van Benjamin Arthur (Engeland) bundelt zijn statistieken van dit seizoen, zijn carrière, transfers en prijzen. Hij speelt momenteel voor Portsmouth; de volledige selectie staat op de pagina van de club.