Voetbal
Home › Clubs › Racing Santander › Íñigo Sainz-Maza
Íñigo Sainz-Maza

Íñigo Sainz-Maza: statistieken en carrière

Racing Santander · middenvelder · Spanje · 27 jaar

Wie is Íñigo Sainz-Maza

Íñigo Sainz-Maza is een middenvelder uit Spanje (27 jaar); in 2026/27 speelt hij voor Racing Santander.

In het seizoen 2026/27: 2 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

Íñigo Sainz-Maza: statistieken seizoen 2026/27

2Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
88Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
4,3Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
La Liga200880/04,3

Íñigo Sainz-Maza: uitgebreide statistieken

32Passes
1Sleutelpasses
84%Passnauwkeurigheid
1/1Geslaagde dribbels / pogingen
5/10Gewonnen duels / totaal
3Tackles
1Overtredingen ondergaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Íñigo Sainz-Maza: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Íñigo Sainz-Maza in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Íñigo Sainz-Maza op 0 doelpunten en 0 assists in 2 wedstrijden.

Bij welke club speelt Íñigo Sainz-Maza?

Íñigo Sainz-Maza (middenvelder) speelt in 2026/27 voor Racing Santander. Nationaliteit: Spanje.

Hoe oud is Íñigo Sainz-Maza?

Íñigo Sainz-Maza is 27 jaar oud. Geboortedatum: 16 juni 1998.

Over Íñigo Sainz-Maza

Hier vind je de cijfers van Íñigo Sainz-Maza (Spanje): wedstrijden, doelpunten, assists en kaarten dit seizoen, plus de clubs uit zijn carrière, transfers en gewonnen prijzen. Hij maakt deel uit van de selectie van Racing Santander.