Voetbal
Home › Clubs › West Ham › K. Walker-Peters
K. Walker-Peters

Kyle Walker-Peters: statistieken en carrière

West Ham · verdediger · Engeland · 28 jaar

Wie is K. Walker-Peters

Spelersprofiel van K. Walker-Peters: verdediger, Engeland, 28 jaar, speelt bij West Ham (seizoen 2026/27).

In het seizoen 2026/27: 12 wedstrijden, 1 doelpunt en 2 assists (ongeveer één doelpunt per 816 minuten).

In het vorige seizoen (2025/26): 29 wedstrijden, 1 doelpunt en 2 assists.

Laatste transfer: van Southampton naar West Ham (20 juli 2025).

Gewonnen prijzen in totaal: 2; het vaakst gewonnen: Tournoi Maurice Revello (1×), FIFA U20 World Cup (1×).

K. Walker-Peters: statistieken seizoen 2026/27

12Wedstrijden
1Doelpunten
2Assists
816Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
6,7Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
EFL Cup2001890/06,6
Championship10126270/06,7
Totaal12128160/06,7

K. Walker-Peters: uitgebreide statistieken

2Schoten
2Schoten op doel
467Passes
12Sleutelpasses
90%Passnauwkeurigheid
6/8Geslaagde dribbels / pogingen
35/67Gewonnen duels / totaal
14Tackles
9Overtredingen ondergaan
11Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

K. Walker-Peters: statistieken seizoen 2025/26

29Wedstrijden
1Doelpunten
2Assists
1948Minuten
6,8Beoordeling

K. Walker-Peters: carrière

ClubPeriode
West Ham2025–heden
Southampton2019–2024
Tottenham2015–2018

Alleen seniorenclubs; jeugd- en beloftenteams worden niet getoond.

K. Walker-Peters: transfers

DatumTransferSoort / bedrag
20 juli 2025Southampton → West Ham
11 augustus 2020Tottenham → Southampton€ 13,3M
1 augustus 2020Southampton → TottenhamNiet bekendgemaakt
29 januari 2020Tottenham → SouthamptonHuur

K. Walker-Peters: prijzen

Gewonnen prijzen in totaal: 2.

  • Tournoi Maurice Revello20181×
  • FIFA U20 World Cup20171×

K. Walker-Peters: blessures en afwezigheid

RedenVanTot
ziek10 mei 202526 juli 2025
kuitblessure27 februari 20256 maart 2025
spierblessure18 december 202420 december 2024
spierblessure29 februari 202428 maart 2024
lichte blessure2 januari 20247 januari 2024
afwezig9 februari 202317 februari 2023

K. Walker-Peters: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft K. Walker-Peters in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat K. Walker-Peters op 1 doelpunt en 2 assists in 12 wedstrijden.

Bij welke club speelt K. Walker-Peters?

K. Walker-Peters (verdediger) speelt in 2026/27 voor West Ham. Nationaliteit: Engeland.

Hoe oud is K. Walker-Peters?

K. Walker-Peters is 28 jaar oud. Geboortedatum: 13 april 1997.

Wat was de laatste transfer van K. Walker-Peters?

Van Tottenham naar Southampton, 11 augustus 2020, € 13,3M.

Welke prijzen heeft K. Walker-Peters gewonnen?

Gewonnen prijzen in totaal: 2; het vaakst gewonnen: Tournoi Maurice Revello (1×), FIFA U20 World Cup (1×).

Over K. Walker-Peters

K. Walker-Peters (Engeland) in één oogopslag: seizoensstatistieken, uitgebreide cijfers, carrière, transfers en prijzen. Meer spelers van de club vind je op de pagina van West Ham.