Voetbal
Home › Clubs › Elche › Marc Aguado
Marc Aguado

Marc Aguado: statistieken en carrière

Elche · middenvelder · Spanje · 25 jaar

Wie is Marc Aguado

Marc Aguado is een middenvelder uit Spanje (25 jaar); in 2026/27 speelt hij voor Elche.

In het seizoen 2026/27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists (ongeveer één doelpunt per 375 minuten).

In het vorige seizoen (2025/26): 39 wedstrijden, 1 doelpunt en 2 assists.

Laatste transfer: van Zaragoza naar Elche (3 februari 2025).

Gewonnen prijzen in totaal: 1; het vaakst gewonnen: Copa Catalunya (1×).

Marc Aguado: statistieken seizoen 2026/27

6Wedstrijden
1Doelpunten
0Assists
375Minuten
2Gele kaarten
0Rode kaarten
6,8Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
La Liga6103752/06,8

Marc Aguado: uitgebreide statistieken

2Schoten
1Schoten op doel
199Passes
2Sleutelpasses
92%Passnauwkeurigheid
9/19Gewonnen duels / totaal
3Tackles
5Overtredingen ondergaan
7Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Marc Aguado: statistieken seizoen 2025/26

39Wedstrijden
1Doelpunten
2Assists
2600Minuten
6,8Beoordeling

Marc Aguado: carrière

ClubPeriode
Elche2023–heden
FC Andorra2020–2022
Zaragoza2019

Alleen seniorenclubs; jeugd- en beloftenteams worden niet getoond.

Marc Aguado: transfers

DatumTransferSoort / bedrag
3 februari 2025Zaragoza → Elche
1 juli 2023FC Andorra → ZaragozaNiet bekendgemaakt
11 augustus 2020Zaragoza → FC AndorraHuur

Marc Aguado: prijzen

Gewonnen prijzen in totaal: 1.

  • Copa Catalunya2022/20231×

Marc Aguado: blessures en afwezigheid

RedenVanTot
afwezig11 september 202515 september 2025
afwezig9 maart 202529 maart 2025
afwezig11 november 202313 november 2023

Marc Aguado: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Marc Aguado in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Marc Aguado op 1 doelpunt en 0 assists in 6 wedstrijden.

Bij welke club speelt Marc Aguado?

Marc Aguado (middenvelder) speelt in 2026/27 voor Elche. Nationaliteit: Spanje.

Hoe oud is Marc Aguado?

Marc Aguado is 25 jaar oud. Geboortedatum: 22 februari 2000.

Wat was de laatste transfer van Marc Aguado?

Van Zaragoza naar Elche, 3 februari 2025.

Welke prijzen heeft Marc Aguado gewonnen?

Gewonnen prijzen in totaal: 1; het vaakst gewonnen: Copa Catalunya (1×).

Over Marc Aguado

Hier vind je de cijfers van Marc Aguado (Spanje): wedstrijden, doelpunten, assists en kaarten dit seizoen, plus de clubs uit zijn carrière, transfers en gewonnen prijzen. Hij maakt deel uit van de selectie van Elche.