Voetbal
Home › Clubs › Le Mans › Raúl Torrente
Raúl Torrente

Raúl Torrente: statistieken en carrière

Le Mans · verdediger · Spanje · 24 jaar

Wie is Raúl Torrente

Raúl Torrente – verdediger, international van Spanje, 24 jaar oud. In het seizoen 2026/27 speelt hij voor Le Mans.

In het seizoen 2026/27: 2 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

Raúl Torrente: statistieken seizoen 2026/27

2Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
74Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
7,1Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Ligue 1200740/07,1

Raúl Torrente: uitgebreide statistieken

36Passes
80%Passnauwkeurigheid
6/8Gewonnen duels / totaal
5Tackles
2Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Raúl Torrente: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Raúl Torrente in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Raúl Torrente op 0 doelpunten en 0 assists in 2 wedstrijden.

Bij welke club speelt Raúl Torrente?

Raúl Torrente (verdediger) speelt in 2026/27 voor Le Mans. Nationaliteit: Spanje.

Hoe oud is Raúl Torrente?

Raúl Torrente is 24 jaar oud. Geboortedatum: 1 maart 2001.

Over Raúl Torrente

De pagina van Raúl Torrente (Spanje) bundelt zijn statistieken van dit seizoen, zijn carrière, transfers en prijzen. Hij speelt momenteel voor Le Mans; de volledige selectie staat op de pagina van de club.