Voetbal
Home › Clubs › Benfica › S. El Karouani
S. El Karouani

Souffian El Karouani: statistieken en carrière

Benfica · verdediger · Marokko · 25 jaar

Wie is S. El Karouani

Spelersprofiel van S. El Karouani: verdediger, Marokko, 25 jaar, speelt bij Benfica (seizoen 2026/27).

In het seizoen 2026/27: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist. In het nationale elftal: 1 wedstrijd en 0 doelpunten.

S. El Karouani: statistieken seizoen 2026/27

5Wedstrijden
0Doelpunten
1Assists
226Minuten
2Gele kaarten
0Rode kaarten
6,2Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Europa League3012042/07,3
Primeira Liga200220/04,5
Totaal5012262/06,2

Nationaal elftal

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Oefeninterlands10080/06,2

S. El Karouani: uitgebreide statistieken

1Schoten
149Passes
6Sleutelpasses
94%Passnauwkeurigheid
1/2Geslaagde dribbels / pogingen
13/21Gewonnen duels / totaal
8Tackles
4Overtredingen ondergaan
4Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

S. El Karouani: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft S. El Karouani in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat S. El Karouani op 0 doelpunten en 1 assist in 5 wedstrijden.

Bij welke club speelt S. El Karouani?

S. El Karouani (verdediger) speelt in 2026/27 voor Benfica. Nationaliteit: Marokko.

Hoe oud is S. El Karouani?

S. El Karouani is 25 jaar oud. Geboortedatum: 19 oktober 2000.

Over S. El Karouani

S. El Karouani (Marokko) in één oogopslag: seizoensstatistieken, uitgebreide cijfers, carrière, transfers en prijzen. Meer spelers van de club vind je op de pagina van Benfica.