Voetbal
Home › Voorspellingen › AB Copenhagen – Brondby
Deense beker · achtste finale · 27 oktober 2026 · 19:30

Voorspelling AB Copenhagen – Brondby: tip en odds – 27 oktober 2026

AB Copenhagen
WWW
VS
1AB Copenhagen5,82
XGelijkspel5,00
2Brondby1,50

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 20:49

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

AB Copenhagen – Brondby begint op 27 oktober 2026 · 19:30 in Gladsaxe Stadium (Copenhagen). Volgens ons is Brondby (62%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

AB Copenhagen – Brondby: tip en voorspelling
Uitslag
Brondby wint
1,50
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,55
Combinatie
Brondby + meer dan 2,5 doelpunten
2,26
44% · eerlijke odds van de combinatie
62%kans op deze uitslag
62%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Brondby (X2), kans 83%, odds tot 1,17.

Wed nu →

AB Copenhagen – Brondby: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt5,825,001,50
Marktgemiddelde5,404,341,47
Laagste odds4,653,791,44
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,171,1481,5%
Meer dan 2,5 doelpunten1,551,5061,7%
Minder dan 2,5 doelpunten2,532,4138,3%
Meer dan 3,5 doelpunten2,382,2641,3%
Beide scoren – ja1,701,6257,1%
Beide scoren – nee2,202,1542,9%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 20:49). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 9,9%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: AB Copenhagen 1–2 Brondby, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Vorm in de competitie: AB Copenhagen 3W 0G 0V (9:4), Brondby 1W 0G 0V (2:1).
  • Afwezigen: AB Copenhagen 0, Brondby 0.

Wie wint AB Copenhagen – Brondby?

AB Copenhagen17%
Gelijkspel21%
Brondby62%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

AB Copenhagen – Brondby: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Brondby (X2)83,1% · eerlijke odds 1,20 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten81,5% · eerlijke odds 1,23 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Brondby wint62,0% · eerlijke odds 1,61 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten61,7% · eerlijke odds 1,62 · beste 1,55
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten58,7% · eerlijke odds 1,70 · beste 1,61
Mogelijk
Beide teams scoren – ja57,1% · eerlijke odds 1,75 · beste 1,70
Mogelijk
Beide teams scoren – nee42,9% · eerlijke odds 2,33 · beste 2,20
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten41,3% · eerlijke odds 2,42 · beste 2,38
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten38,3% · eerlijke odds 2,61 · beste 2,53
Outsider
Gelijkspel21,0% · eerlijke odds 4,76 · beste 5,00
Outsider
AB Copenhagen wint16,9% · eerlijke odds 5,91 · beste 5,82
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 10,5 corners
Meer 1,92 · Minder 1,81
kans op meer 48,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 29,9%
0 : 29,4%
1 : 19,2%
0 : 18,8%
1 : 37,1%
0 : 36,8%

AB Copenhagen – Brondby: afwezigen en blessures

AB Copenhagen

  • Geen gemelde afwezigen

Brondby

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

AB Copenhagen – Brondby: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Aanval en verdediging. AB Copenhagen maakt in de competitie gemiddeld 3,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,3 tegen; Brondby maakt er 2,0 en krijgt er 1,0 tegen.
  2. Vorm in de competitie. AB Copenhagen: 3W 0G 0V, doelpunten 9–4; Brondby: 1W 0G 0V, doelpunten 2–1.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Brondby de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (9,9%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,55), met een geschatte kans van 62%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 57% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 62%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: AB Copenhagen 9:4, Brondby 2:1.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 62%.
  3. Afwezigen: AB Copenhagen 0, Brondby 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 59%, beste odds 1,61). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij AB Copenhagen: geen. Afwezigen bij Brondby: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

AB Copenhagen – Brondby: vergelijking van de clubs

AB CopenhagenBrondby
75%Vorm25%
82%Aanval18%
20%Verdediging80%
0%Onderlinge duels0%
0%Doelpunten0%
64,8%Totaal35,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

AB CopenhagenWWW
BrondbyW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt9,9%

AB Copenhagen – Brondby: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor AB Copenhagen – Brondby?

Onze tip voor de uitslag: Brondby wint (odds 1,50). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,55). De veiligere optie: Gelijkspel of Brondby (X2).

Wie wint AB Copenhagen – Brondby?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van AB Copenhagen 17%, op een gelijkspel 21% en op een zege van Brondby 62%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

27 oktober 2026 om 19:30, stadion: Gladsaxe Stadium, Copenhagen.

Wie ontbreken er?

AB Copenhagen: geen. Brondby: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 62% (odds 1,55) en op minder dan 2,5 doelpunten 38% (odds 2,53).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 57% (odds 1,70).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–2 (9,9%), gevolgd door 0–2 (9,4%) en 1–1 (9,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.