Voetbal
Home › Voorspellingen › Alvechurch – Spalding United
FA Cup · 4th Round Qualifying · 20 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Alvechurch – Spalding United: tip en odds – 20 oktober 2026

Alvechurch
4–0
Spalding United
1Alvechurch3,00
XGelijkspel3,80
2Spalding United2,26

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 20-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 4–0. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Alvechurch – Spalding United begint op 20 oktober 2026 · 20:45 in Lye Meadow (Alfchurch). Volgens ons is het een gelijkopgaande strijd. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Alvechurch – Spalding United: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Spalding United (X2)
1,36
Doelpunten
Beide teams scoren
1,62
68%kans op deze uitslag
57%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Alvechurch – Spalding United: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,003,802,26
Marktgemiddelde2,813,492,19
Laagste odds2,703,402,10
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,241,2175,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,751,7453,2%
Minder dan 2,5 doelpunten2,051,9846,8%
Meer dan 3,5 doelpunten2,882,8332,2%
Beide scoren – ja1,621,6156,9%
Beide scoren – nee2,162,1343,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 20-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 10,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Alvechurch 1–1 Spalding United, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Alvechurch 0, Spalding United 0.

Wie wint Alvechurch – Spalding United?

Alvechurch32%
Gelijkspel26%
Spalding United42%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Alvechurch – Spalding United: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten75,3% · eerlijke odds 1,33 · beste 1,24
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten67,8% · eerlijke odds 1,48 · beste 1,39
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Spalding United (X2)67,6% · eerlijke odds 1,48 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja56,9% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,62
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten53,2% · eerlijke odds 1,88 · beste 1,75
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten46,8% · eerlijke odds 2,14 · beste 2,05
Outsider
Beide teams scoren – nee43,1% · eerlijke odds 2,32 · beste 2,16
Outsider
Spalding United wint41,6% · eerlijke odds 2,41 · beste 2,26
Outsider
Alvechurch wint32,4% · eerlijke odds 3,09 · beste 3,00
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten32,2% · eerlijke odds 3,10 · beste 2,88
Outsider
Gelijkspel26,0% · eerlijke odds 3,84 · beste 3,80
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,9%
0 : 19,1%
1 : 28,9%
1 : 07,9%
2 : 17,7%
0 : 26,8%

Alvechurch – Spalding United: afwezigen en blessures

Alvechurch

  • Geen gemelde afwezigen

Spalding United

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Alvechurch – Spalding United: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,9%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,62), met een geschatte kans van 57%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 57% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 53%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 53%.
    2. Afwezigen: Alvechurch 0, Spalding United 0.

    Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

    Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 53%, beste odds 1,75). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Alvechurch: geen. Afwezigen bij Spalding United: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt10,0%

    Alvechurch – Spalding United: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Alvechurch – Spalding United?

    Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Spalding United (X2) (odds 1,36). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,62). De veiligere optie: Gelijkspel of Spalding United (X2).

    Wie wint Alvechurch – Spalding United?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Alvechurch 32%, op een gelijkspel 26% en op een zege van Spalding United 42%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    20 oktober 2026 om 20:45, stadion: Lye Meadow, Alfchurch.

    Wie ontbreken er?

    Alvechurch: geen. Spalding United: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 53% (odds 1,75) en op minder dan 2,5 doelpunten 47% (odds 2,05).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 57% (odds 1,62).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,9%), gevolgd door 0–1 (9,1%) en 1–2 (8,9%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.