Voetbal
Home › Voorspellingen › Coruxo – Zamora
Copa del Rey · ronde 128 · 29 oktober 2026 · 19:00

Voorspelling Coruxo – Zamora: tip en odds – 29 oktober 2026

Coruxo
VS
Zamora
1Coruxo3,70
XGelijkspel3,55
2Zamora2,31

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 28-10-26, 13:51

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Coruxo ontvangt Zamora op 29 oktober 2026 · 19:00. Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Coruxo – Zamora: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Zamora (X2)
1,30
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,67
73%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Coruxo – Zamora: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,703,552,31
Marktgemiddelde3,453,282,10
Laagste odds3,043,032,05
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,381,3568,2%
Meer dan 2,5 doelpunten2,202,1343,8%
Minder dan 2,5 doelpunten1,671,6656,2%
Meer dan 3,5 doelpunten4,103,7624,6%
Beide scoren – ja1,951,8749,5%
Beide scoren – nee1,871,8350,5%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 28-10-26, 13:51). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,3%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Coruxo 1–1 Zamora, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • H2H: 6 wedstrijden: Coruxo 0W 1G 5V, doelpunten 2:9.
  • Afwezigen: Coruxo 0, Zamora 0.

Wie wint Coruxo – Zamora?

Coruxo27%
Gelijkspel28%
Zamora44%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Coruxo – Zamora: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten75,4% · eerlijke odds 1,33 · beste 1,25
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Zamora (X2)72,9% · eerlijke odds 1,37 · beste 1,30
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten68,2% · eerlijke odds 1,47 · beste 1,38
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten56,2% · eerlijke odds 1,78 · beste 1,67
Mogelijk
Beide teams scoren – nee50,5% · eerlijke odds 1,98 · beste 1,87
Mogelijk
Beide teams scoren – ja49,5% · eerlijke odds 2,02 · beste 1,95
Outsider
Zamora wint44,4% · eerlijke odds 2,25 · beste 2,31
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten43,8% · eerlijke odds 2,28 · beste 2,20
Outsider
Gelijkspel28,5% · eerlijke odds 3,51 · beste 3,55
Outsider
Coruxo wint27,1% · eerlijke odds 3,70 · beste 3,70
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten24,6% · eerlijke odds 4,07 · beste 4,10
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 8,5 corners
Meer 1,96 · Minder 1,75
kans op meer 47,2%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,7%
0 : 112,1%
1 : 09,1%
1 : 28,9%
0 : 08,6%
0 : 28,5%

Coruxo – Zamora: afwezigen en blessures

Coruxo

  • Geen gemelde afwezigen

Zamora

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Coruxo – Zamora: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (6) boekte Coruxo 0 zeges, waren er 1 gelijkspel en boekte Zamora 5 zeges; doelpunten 2:9.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,7%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,67), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 44%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 6; Coruxo 0 zeges, 1 gelijkspel, Zamora 5 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd.
  3. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 44%.
  4. Afwezigen: Coruxo 0, Zamora 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – nee

Alternatief: Beide teams scoren – nee (kans 51%, beste odds 1,87). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Coruxo: geen. Afwezigen bij Zamora: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Coruxo – Zamora: vergelijking van de clubs

CoruxoZamora
7%Onderlinge duels93%
20%Doelpunten80%
13,5%Totaal86,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Coruxo – Zamora: onderlinge duels

Alle wedstrijden
0Coruxo
1Gelijke spelen
5Zamora
11-2-24 · Coruxo 1–2 Zamora
1-10-23 · Zamora 2–0 Coruxo
9-4-23 · Coruxo 1–1 Zamora
27-11-22 · Zamora 1–0 Coruxo
17-1-21 · Zamora 2–0 Coruxo
18-10-20 · Coruxo 0–1 Zamora

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,3%

Coruxo – Zamora: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Coruxo – Zamora?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Zamora (X2) (odds 1,30). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,67). De veiligere optie: Gelijkspel of Zamora (X2).

Wie wint Coruxo – Zamora?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Coruxo 27%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Zamora 44%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

29 oktober 2026 om 19:00, stadion: nog niet bekend.

Wie ontbreken er?

Coruxo: geen. Zamora: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,20) en op minder dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,67).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% (odds 1,95).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,7%), gevolgd door 0–1 (12,1%) en 1–0 (9,1%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Poblense – AD Ceuta FC 29 oktAtlético Baleares – Eldense 29 oktSS Reyes – CD Coria 29 oktLebrijana – Getafe 29 oktConquense – Castellón 29 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.