Voetbal
Home › Voorspellingen › Cray Wanderers – Bedford Town
FA Cup · 4th Round Qualifying · 20 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Cray Wanderers – Bedford Town: tip en odds – 20 oktober 2026

Cray Wanderers
2–2
Bedford Town
1Cray Wanderers2,70
XGelijkspel4,00
2Bedford Town2,38

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 20-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 2–2. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Cray Wanderers ontvangt Bedford Town op 20 oktober 2026 · 20:45 in Flamingo Park (Chislehurst). Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Cray Wanderers – Bedford Town: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Bedford Town (X2)
1,50
Doelpunten
Beide teams scoren
1,57
64%kans op deze uitslag
59%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Cray Wanderers – Bedford Town: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,704,002,38
Marktgemiddelde2,533,672,30
Laagste odds2,403,402,20
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,211,1877,2%
Meer dan 2,5 doelpunten1,671,6456,2%
Minder dan 2,5 doelpunten2,162,1243,8%
Meer dan 3,5 doelpunten2,702,6035,1%
Beide scoren – ja1,571,5559,3%
Beide scoren – nee2,302,2640,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 20-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 10,5%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Cray Wanderers 1–1 Bedford Town, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Cray Wanderers 0, Bedford Town 0.

Wie wint Cray Wanderers – Bedford Town?

Cray Wanderers36%
Gelijkspel25%
Bedford Town39%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Cray Wanderers – Bedford Town: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten77,2% · eerlijke odds 1,30 · beste 1,21
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten64,9% · eerlijke odds 1,54 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Bedford Town (X2)64,2% · eerlijke odds 1,56 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja59,3% · eerlijke odds 1,69 · beste 1,57
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten56,2% · eerlijke odds 1,78 · beste 1,67
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten43,8% · eerlijke odds 2,29 · beste 2,16
Outsider
Beide teams scoren – nee40,7% · eerlijke odds 2,46 · beste 2,30
Outsider
Bedford Town wint39,4% · eerlijke odds 2,54 · beste 2,38
Outsider
Cray Wanderers wint35,8% · eerlijke odds 2,79 · beste 2,70
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten35,1% · eerlijke odds 2,85 · beste 2,70
Outsider
Gelijkspel24,7% · eerlijke odds 4,04 · beste 4,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,6%
1 : 28,7%
0 : 18,3%
2 : 18,1%
1 : 07,7%
0 : 26,2%

Cray Wanderers – Bedford Town: afwezigen en blessures

Cray Wanderers

  • Geen gemelde afwezigen

Bedford Town

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Cray Wanderers – Bedford Town: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,57), met een geschatte kans van 59%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 59% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 56%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 56%.
    2. Afwezigen: Cray Wanderers 0, Bedford Town 0.

    Alternatieve tip: Gelijkspel of Bedford Town (X2)

    Alternatief: Gelijkspel of Bedford Town (X2) (kans 64%, beste odds 1,50). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Cray Wanderers: geen. Afwezigen bij Bedford Town: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt10,5%

    Cray Wanderers – Bedford Town: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Cray Wanderers – Bedford Town?

    Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Bedford Town (X2) (odds 1,50). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,57). De veiligere optie: Gelijkspel of Bedford Town (X2).

    Wie wint Cray Wanderers – Bedford Town?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Cray Wanderers 36%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Bedford Town 39%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    20 oktober 2026 om 20:45, stadion: Flamingo Park, Chislehurst.

    Wie ontbreken er?

    Cray Wanderers: geen. Bedford Town: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,67) en op minder dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,16).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 59% (odds 1,57).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,6%), gevolgd door 1–2 (8,7%) en 0–1 (8,3%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.