Voetbal
Home › Voorspellingen › Deportivo La Coruna – Osasuna
La Liga · Speelronde 11 · 2 november 2026 · 21:00

Voorspelling Deportivo La Coruna – Osasuna: tip en odds – 2 november 2026

1Deportivo La Coruna2,36
XGelijkspel3,38
2Osasuna3,36

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 09:38

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Deportivo La Coruna tegen Osasuna: 2 november 2026 · 21:00 in Estadio Municipal de Riazor (La Coruña). We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Deportivo La Coruna – Osasuna: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Deportivo La Coruna of gelijkspel (1X)
1,37
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,73
42%kans op deze uitslag
57%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Deportivo La Coruna – Osasuna: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,363,383,36
Marktgemiddelde2,253,243,27
Laagste odds2,153,103,20
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,421,3967,7%
Meer dan 2,5 doelpunten2,282,2143,0%
Minder dan 2,5 doelpunten1,731,6757,0%
Meer dan 3,5 doelpunten4,113,9323,9%
Beide scoren – ja1,951,8949,1%
Beide scoren – nee1,851,8350,9%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 09:38). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,1%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Deportivo La Coruna 1–1 Osasuna, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Deportivo La Coruna 10e (11 punten), Osasuna 11e (11 punten).
  • Vorm in de competitie: Deportivo La Coruna 2W 5G 2V (13:12), Osasuna 3W 2G 4V (10:18).
  • H2H: 9 wedstrijden: Deportivo La Coruna 3W 3G 3V, doelpunten 11:8.
  • Afwezigen: Deportivo La Coruna 0, Osasuna 0.

Wie wint Deportivo La Coruna – Osasuna?

Deportivo La Coruna42%
Gelijkspel29%
Osasuna29%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Deportivo La Coruna – Osasuna: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten76,1% · eerlijke odds 1,31 · beste 1,25
Waarschijnlijk
Deportivo La Coruna of gelijkspel (1X)71,1% · eerlijke odds 1,41 · beste 1,37
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten67,7% · eerlijke odds 1,48 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten57,0% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,73
Mogelijk
Beide teams scoren – nee50,9% · eerlijke odds 1,97 · beste 1,85
Mogelijk
Beide teams scoren – ja49,1% · eerlijke odds 2,03 · beste 1,95
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten43,0% · eerlijke odds 2,32 · beste 2,28
Outsider
Deportivo La Coruna wint42,0% · eerlijke odds 2,38 · beste 2,36
Outsider
Gelijkspel29,2% · eerlijke odds 3,43 · beste 3,38
Outsider
Osasuna wint28,9% · eerlijke odds 3,46 · beste 3,36
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten23,9% · eerlijke odds 4,18 · beste 4,11
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 2,01 · Minder 1,74
kans op meer 46,4%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 113,0%
1 : 012,4%
0 : 110,0%
0 : 09,5%
2 : 18,5%
2 : 08,1%

Deportivo La Coruna – Osasuna: afwezigen en blessures

Deportivo La Coruna

  • Geen gemelde afwezigen

Osasuna

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Deportivo La Coruna – Osasuna: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Barcelona99-0-039:927
2Atletico Madrid108-1-120:825
3Real Madrid97-0-223:921
4Real Betis96-1-216:1419
5Real Sociedad95-1-317:1716
6Sevilla94-2-314:1614
7Alaves103-3-414:1112
8Villarreal103-3-415:1412
9Celta Vigo92-5-210:711
10Deportivo La Coruna102-5-313:1311
11Osasuna93-2-410:1811
12Racing Santander103-2-515:2611
13Levante92-4-315:1710
14Elche102-4-414:1710
15Athletic Club82-3-38:99
16Getafe92-3-45:119
17Rayo Vallecano92-3-412:209
18Espanyol102-2-612:148
19Valencia101-3-67:176
20Malaga100-5-57:195

Laatste wedstrijden

Deportivo La Coruna

24 oktVAtletico Madrid 1–0 Deportivo La Coruna
16 oktGDeportivo La Coruna 1–1 Levante
11 oktVReal Sociedad 3–2 Deportivo La Coruna
20 sepGDeportivo La Coruna 1–1 Real Betis
16 sepVDeportivo La Coruna 0–1 Sevilla

Osasuna

18 oktWOsasuna 2–0 Racing Santander
11 oktVReal Betis 5–2 Osasuna
19 sepGOsasuna 1–1 Rayo Vallecano
16 sepVAtletico Madrid 4–0 Osasuna
12 sepVOsasuna 0–2 Espanyol

Thuis en uit

Deportivo La Coruna thuis5 wedstrijden: 1W 3G 1V, doelpunten 6:5
Osasuna uit4 wedstrijden: 1W 0G 3V, doelpunten 6:15

Deportivo La Coruna – Osasuna: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Deportivo La Coruna staat 10e met 11 punten uit 10 wedstrijden (2W 5G 3V), Osasuna staat 11e met 11 punten (3W 2G 4V).
  2. Aanval en verdediging. Deportivo La Coruna maakt in de competitie gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,3 tegen; Osasuna maakt er 1,1 en krijgt er 2,0 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Deportivo La Coruna: 2W 5G 2V, doelpunten 13–12; Osasuna: 3W 2G 4V, doelpunten 10–18.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (9) boekte Deportivo La Coruna 3 zeges, waren er 3 gelijke spelen en boekte Osasuna 3 zeges; doelpunten 11:8.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (13,0%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,73), met een geschatte kans van 57%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 43%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 9; Deportivo La Coruna 3 zeges, 3 gelijke spelen, Osasuna 3 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,1 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Deportivo La Coruna 13:12, Osasuna 10:18.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 43%.
  5. Afwezigen: Deportivo La Coruna 0, Osasuna 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – nee

Alternatief: Beide teams scoren – nee (kans 51%, beste odds 1,85). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Deportivo La Coruna: geen. Afwezigen bij Osasuna: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Deportivo La Coruna – Osasuna: vergelijking van de clubs

Deportivo La CorunaOsasuna
43%Vorm57%
50%Aanval50%
63%Verdediging37%
50%Onderlinge duels50%
57%Doelpunten43%
55,7%Totaal44,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Deportivo La CorunaVGVGV
OsasunaWVGVV

Deportivo La Coruna – Osasuna: onderlinge duels

Alle wedstrijden
3Deportivo La Coruna
3Gelijke spelen
3Osasuna
16-12-21 · Deportivo La Coruna 1–2 Osasuna
13-4-19 · Osasuna 2–1 Deportivo La Coruna
24-11-18 · Deportivo La Coruna 2–0 Osasuna
30-4-17 · Osasuna 2–2 Deportivo La Coruna
18-12-16 · Deportivo La Coruna 2–0 Osasuna
20-1-13 · Osasuna 2–1 Deportivo La Coruna

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,1%

Deportivo La Coruna – Osasuna: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Deportivo La Coruna – Osasuna?

Onze tip voor de uitslag: Deportivo La Coruna of gelijkspel (1X) (odds 1,37). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,73). De veiligere optie: Deportivo La Coruna of gelijkspel (1X).

Wie wint Deportivo La Coruna – Osasuna?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Deportivo La Coruna 42%, op een gelijkspel 29% en op een zege van Osasuna 29%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

2 november 2026 om 21:00, stadion: Estadio Municipal de Riazor, La Coruña.

Wie ontbreken er?

Deportivo La Coruna: geen. Osasuna: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,28) en op minder dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,73).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% (odds 1,95).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (13,0%), gevolgd door 1–0 (12,4%) en 0–1 (10,0%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Barcelona – Real Madrid 25 oktSevilla – Osasuna 26 oktVillarreal – Espanyol 30 oktLevante – Atletico Madrid 31 oktRayo Vallecano – Celta Vigo 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.