Voetbal
Home › Voorspellingen › Derby – Stoke City
Championship · Speelronde 11 · 17 oktober 2026 · 16:00

Voorspelling Derby – Stoke City: tip en odds – 17 oktober 2026

GVVGG
0–1
1Derby3,01
XGelijkspel3,50
2Stoke City2,41

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 17-10-26, 12:01

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Derby ontvangt Stoke City op 17 oktober 2026 · 16:00 in Pride Park Stadium (Derby), met Oliver Langford, England als scheidsrechter. Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Derby – Stoke City: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Stoke City (X2)
1,40
Doelpunten
Beide teams scoren
1,75
67%kans op deze uitslag
54%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Derby – Stoke City: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,013,502,41
Marktgemiddelde2,893,372,37
Laagste odds2,803,302,30
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,321,2972,1%
Meer dan 2,5 doelpunten2,031,9648,0%
Minder dan 2,5 doelpunten1,861,8152,0%
Meer dan 3,5 doelpunten3,513,3327,8%
Beide scoren – ja1,751,7253,7%
Beide scoren – nee2,012,0046,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 17-10-26, 12:01). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,6%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Derby 1–1 Stoke City, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Derby 23e (7 punten), Stoke City 9e (20 punten).
  • Afwezigen: Derby 0, Stoke City 0.

Wie wint Derby – Stoke City?

Derby33%
Gelijkspel28%
Stoke City40%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Derby – Stoke City: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten72,2% · eerlijke odds 1,39 · beste 1,32
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten72,1% · eerlijke odds 1,39 · beste 1,32
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Stoke City (X2)67,5% · eerlijke odds 1,48 · beste 1,40
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja53,7% · eerlijke odds 1,86 · beste 1,75
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten52,0% · eerlijke odds 1,92 · beste 1,86
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten48,0% · eerlijke odds 2,08 · beste 2,03
Outsider
Beide teams scoren – nee46,3% · eerlijke odds 2,16 · beste 2,01
Outsider
Stoke City wint39,6% · eerlijke odds 2,52 · beste 2,41
Outsider
Derby wint32,5% · eerlijke odds 3,07 · beste 3,01
Outsider
Gelijkspel27,9% · eerlijke odds 3,59 · beste 3,50
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten27,8% · eerlijke odds 3,59 · beste 3,51
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,68 · Minder 2,08
kans op meer 55,4%
Kaartenlijn 3,5 kaarten
Meer 1,68 · Minder 2,12
kans op meer 55,8%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,6%
0 : 110,5%
1 : 09,4%
1 : 28,5%
0 : 07,8%
2 : 17,6%

Derby – Stoke City: afwezigen en blessures

Derby

  • Geen gemelde afwezigen

Stoke City

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Derby – Stoke City: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Middlesbrough127-4-127:1725
2Swansea127-2-316:1323
3West Ham126-4-232:1522
4Wolves126-3-320:1621
5West Brom126-3-316:1321
6Southampton127-3-224:1220
7Birmingham125-5-220:1220
8QPR125-5-220:1220
9Stoke City126-2-418:1620
10Blackburn125-3-419:1618
11Portsmouth125-3-416:1518
12Sheffield Utd124-4-416:1516
13Millwall124-3-519:2015
14Bristol City124-3-512:1515
15Lincoln124-3-513:2015
16Cardiff123-5-419:1714
17Wrexham123-5-415:1814
18Bolton124-2-616:2314
19Charlton123-5-411:1814
20Norwich124-0-820:2212
21Watford123-2-710:2011
22Burnley121-5-617:258
23Derby121-4-710:217
24Preston121-2-910:255

Laatste wedstrijden

Derby

24 oktGSheffield Utd 1–1 Derby
17 oktVDerby 0–1 Stoke City
14 oktVQPR 4–1 Derby
10 oktGDerby 1–1 Wrexham
19 sepGBurnley 1–1 Derby

Stoke City

24 oktGStoke City 0–0 Bristol City
17 oktWDerby 0–1 Stoke City
13 oktVStoke City 2–3 Middlesbrough
10 oktWBolton 1–2 Stoke City
19 sepWStoke City 2–1 Sheffield Utd

Thuis en uit

Derby thuis6 wedstrijden: 0W 2G 4V, doelpunten 4:10
Stoke City uit6 wedstrijden: 3W 1G 2V, doelpunten 8:10

Derby – Stoke City: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Derby staat 23e met 7 punten uit 12 wedstrijden (1W 4G 7V), Stoke City staat 9e met 20 punten (6W 2G 4V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,6%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,75), met een geschatte kans van 54%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 54% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 48%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 48%.
  2. Afwezigen: Derby 0, Stoke City 0.

Alternatieve tip: Minder dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 2,5 doelpunten (kans 52%, beste odds 1,86). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Derby: geen. Afwezigen bij Stoke City: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,6%

Derby – Stoke City: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Derby – Stoke City?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Stoke City (X2) (odds 1,40). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,75). De veiligere optie: Gelijkspel of Stoke City (X2).

Wie wint Derby – Stoke City?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Derby 33%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Stoke City 40%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

17 oktober 2026 om 16:00, stadion: Pride Park Stadium, Derby. Scheidsrechter: Oliver Langford, England.

Wie ontbreken er?

Derby: geen. Stoke City: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 48% (odds 2,03) en op minder dan 2,5 doelpunten 52% (odds 1,86).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 54% (odds 1,75).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,6%), gevolgd door 0–1 (10,5%) en 1–0 (9,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Sheffield Utd – Wrexham 30 oktNorwich – Watford 31 oktStoke City – Preston 31 oktLincoln – Birmingham 31 oktWolves – Cardiff 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.