Voetbal
Home › Voorspellingen › Esbjerg – FC Nordsjaelland
Deense beker · achtste finale · 28 oktober 2026 · 17:00

Voorspelling Esbjerg – FC Nordsjaelland: tip en odds – 28 oktober 2026

Esbjerg
WWW
VS
1Esbjerg6,88
XGelijkspel5,00
2FC Nordsjaelland1,44

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 20:49

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Esbjerg ontvangt FC Nordsjaelland op 28 oktober 2026 · 17:00 in Blue Water Arena (Esbjerg). Wij zien FC Nordsjaelland (65%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Esbjerg – FC Nordsjaelland: tip en voorspelling
Uitslag
FC Nordsjaelland wint
1,44
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,50
Combinatie
FC Nordsjaelland + meer dan 2,5 doelpunten
2,29
44% · eerlijke odds van de combinatie
65%kans op deze uitslag
64%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2), kans 85%, odds tot 1,13.

Wed nu →

Esbjerg – FC Nordsjaelland: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt6,885,001,44
Marktgemiddelde6,324,501,40
Laagste odds5,504,001,36
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,221,1878,4%
Meer dan 2,5 doelpunten1,701,6357,4%
Minder dan 2,5 doelpunten2,292,2042,6%
Meer dan 3,5 doelpunten2,702,5436,4%
Beide scoren – ja1,951,8051,3%
Beide scoren – nee2,001,9048,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 20:49). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 9,6%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Esbjerg 0–2 FC Nordsjaelland, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Vorm in de competitie: Esbjerg 3W 0G 0V (16:1), FC Nordsjaelland 1W 0G 0V (3:0).
  • Afwezigen: Esbjerg 0, FC Nordsjaelland 0.

Wie wint Esbjerg – FC Nordsjaelland?

Esbjerg15%
Gelijkspel20%
FC Nordsjaelland65%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Esbjerg – FC Nordsjaelland: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2)85,5% · eerlijke odds 1,17 · beste 1,13
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten78,4% · eerlijke odds 1,28 · beste 1,22
Waarschijnlijk
FC Nordsjaelland wint65,2% · eerlijke odds 1,53 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten63,6% · eerlijke odds 1,57 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten57,4% · eerlijke odds 1,74 · beste 1,70
Mogelijk
Beide teams scoren – ja51,3% · eerlijke odds 1,95 · beste 1,95
Mogelijk
Beide teams scoren – nee48,7% · eerlijke odds 2,05 · beste 2,00
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten42,6% · eerlijke odds 2,35 · beste 2,29
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten36,4% · eerlijke odds 2,75 · beste 2,70
Outsider
Gelijkspel20,3% · eerlijke odds 4,92 · beste 5,00
Outsider
Esbjerg wint14,5% · eerlijke odds 6,89 · beste 6,88
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 211,0%
0 : 110,5%
1 : 29,9%
1 : 19,4%
0 : 37,7%
1 : 36,9%

Esbjerg – FC Nordsjaelland: afwezigen en blessures

Esbjerg

  • Geen gemelde afwezigen

FC Nordsjaelland

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Esbjerg – FC Nordsjaelland: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Aanval en verdediging. Esbjerg maakt in de competitie gemiddeld 5,3 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 0,3 tegen; FC Nordsjaelland maakt er 3,0 en krijgt er 0,0 tegen.
  2. Vorm in de competitie. Esbjerg: 3W 0G 0V, doelpunten 16–1; FC Nordsjaelland: 1W 0G 0V, doelpunten 3–0.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat FC Nordsjaelland de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (11,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 64%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 57%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: Esbjerg 16:1, FC Nordsjaelland 3:0.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 57%.
  3. Afwezigen: Esbjerg 0, FC Nordsjaelland 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 57%, beste odds 1,70). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Esbjerg: geen. Afwezigen bij FC Nordsjaelland: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Esbjerg – FC Nordsjaelland: vergelijking van de clubs

EsbjergFC Nordsjaelland
75%Vorm25%
84%Aanval16%
0%Verdediging100%
50%Onderlinge duels50%
55%Doelpunten45%
66,0%Totaal34,0%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

EsbjergWWW
FC NordsjaellandW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt9,6%

Esbjerg – FC Nordsjaelland: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Esbjerg – FC Nordsjaelland?

Onze tip voor de uitslag: FC Nordsjaelland wint (odds 1,44). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2).

Wie wint Esbjerg – FC Nordsjaelland?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Esbjerg 15%, op een gelijkspel 20% en op een zege van FC Nordsjaelland 65%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

28 oktober 2026 om 17:00, stadion: Blue Water Arena, Esbjerg.

Wie ontbreken er?

Esbjerg: geen. FC Nordsjaelland: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,70) en op minder dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,29).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% (odds 1,95).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–2 (11,0%), gevolgd door 0–1 (10,5%) en 1–2 (9,9%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.