Voetbal
Home › Voorspellingen › Estac Troyes – Lens
Ligue 1 · Speelronde 7 · 17 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Estac Troyes – Lens: tip en odds – 17 oktober 2026

1–3
WWWVG
1Estac Troyes4,26
XGelijkspel3,94
2Lens1,90

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 17-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 1–3. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Estac Troyes tegen Lens: 17 oktober 2026 · 20:45 in Stade de l'Aube (Troyes), scheidsrechter Hakim Ben el Salem Hadj, France. Lens (52%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Estac Troyes – Lens: tip en voorspelling
Uitslag
Lens wint
1,90
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,51
Combinatie
Lens + meer dan 2,5 doelpunten
2,88
35% · eerlijke odds van de combinatie
52%kans op deze uitslag
64%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Lens (X2), kans 77%, odds tot 1,26.

Wed nu →

Estac Troyes – Lens: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt4,263,941,90
Marktgemiddelde4,103,841,84
Laagste odds3,903,601,80
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,201,1778,9%
Meer dan 2,5 doelpunten1,721,6657,0%
Minder dan 2,5 doelpunten2,302,2143,0%
Meer dan 3,5 doelpunten2,692,6036,5%
Beide scoren – ja1,621,5858,8%
Beide scoren – nee2,382,2641,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 17-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 4,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Estac Troyes 1–1 Lens, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Estac Troyes 17e (5 punten), Lens 7e (13 punten).
  • Afwezigen: Estac Troyes 0, Lens 0.

Wie wint Estac Troyes – Lens?

Estac Troyes23%
Gelijkspel25%
Lens52%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Estac Troyes – Lens: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten78,9% · eerlijke odds 1,27 · beste 1,20
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Lens (X2)76,7% · eerlijke odds 1,30 · beste 1,26
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten63,5% · eerlijke odds 1,57 · beste 1,51
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja58,8% · eerlijke odds 1,70 · beste 1,62
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten57,0% · eerlijke odds 1,75 · beste 1,72
Mogelijk
Lens wint51,8% · eerlijke odds 1,93 · beste 1,90
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten43,0% · eerlijke odds 2,33 · beste 2,30
Outsider
Beide teams scoren – nee41,2% · eerlijke odds 2,43 · beste 2,38
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten36,5% · eerlijke odds 2,74 · beste 2,69
Outsider
Gelijkspel24,9% · eerlijke odds 4,02 · beste 3,94
Outsider
Estac Troyes wint23,3% · eerlijke odds 4,29 · beste 4,26
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,93 · Minder 1,82
kans op meer 48,4%
Kaartenlijn 3,5 kaarten
Meer 1,68 · Minder 2,15
kans op meer 56,2%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,8%
1 : 29,8%
0 : 19,4%
0 : 28,5%
2 : 16,2%
1 : 06,0%

Estac Troyes – Lens: afwezigen en blessures

Estac Troyes

  • Geen gemelde afwezigen

Lens

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Estac Troyes – Lens: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Rennes85-1-218:1416
2Lille84-3-111:615
3Monaco84-3-111:715
4Lyon74-2-113:514
5Paris Saint Germain74-2-114:914
6Paris FC84-2-213:914
7Lens84-1-316:1213
8Marseille84-0-418:1312
9Lorient83-3-27:612
10Nice83-2-38:1011
11Toulouse82-4-212:1110
12Auxerre83-1-412:1810
13Stade Brestois 2982-3-314:129
14Angers82-2-49:158
15Le Mans81-4-311:167
16Strasbourg82-1-512:187
17Estac Troyes81-2-55:165
18Le Havre80-2-68:152

Laatste wedstrijden

Estac Troyes

25 oktGToulouse 0–0 Estac Troyes
17 oktVEstac Troyes 1–3 Lens
11 oktVEstac Troyes 0–2 Marseille
19 sepVAngers 2–0 Estac Troyes
13 sepVLille 2–0 Estac Troyes

Lens

24 oktWLens 2–1 Paris FC
21 oktVClub Brugge KV 3–0 Lens
17 oktWEstac Troyes 1–3 Lens
13 oktVLens 0–2 Sporting CP
9 oktWLens 2–1 Lyon

Thuis en uit

Estac Troyes thuis4 wedstrijden: 0W 1G 3V, doelpunten 3:11
Lens uit4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 7:7

Estac Troyes – Lens: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Estac Troyes staat 17e met 5 punten uit 8 wedstrijden (1W 2G 5V), Lens staat 7e met 13 punten (4W 1G 3V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Lens de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,8%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,51), met een geschatte kans van 64%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 59% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 57%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 57%.
  2. Afwezigen: Estac Troyes 0, Lens 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 59%, beste odds 1,62). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Estac Troyes: geen. Afwezigen bij Lens: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt4,7%

Estac Troyes – Lens: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Estac Troyes – Lens?

Onze tip voor de uitslag: Lens wint (odds 1,90). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,51). De veiligere optie: Gelijkspel of Lens (X2).

Wie wint Estac Troyes – Lens?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Estac Troyes 23%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Lens 52%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

17 oktober 2026 om 20:45, stadion: Stade de l'Aube, Troyes. Scheidsrechter: Hakim Ben el Salem Hadj, France.

Wie ontbreken er?

Estac Troyes: geen. Lens: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,72) en op minder dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,30).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 59% (odds 1,62).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,8%), gevolgd door 1–2 (9,8%) en 0–1 (9,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Le Havre – Paris Saint Germain 30 oktLille – Lens 30 oktNice – Rennes 31 oktLyon – Angers 31 oktLorient – Stade Brestois 29 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.