Voetbal
Home › Voorspellingen › Genk – Standard Liege
Jupiler Pro League · Speelronde 9 · 25 oktober 2026 · 13:30

Voorspelling Genk – Standard Liege: tip en odds – 25 oktober 2026

WWVGG
2–1
1Genk1,75
XGelijkspel4,10
2Standard Liege4,98

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 12:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 2–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Genk tegen Standard Liege: 25 oktober 2026 · 13:30 in Cegeka Arena (Genk), scheidsrechter Jasper Vergoote, Belgium. Genk (55%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Genk – Standard Liege: tip en voorspelling
Uitslag
Genk wint
1,75
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,55
Combinatie
Genk + meer dan 2,5 doelpunten
2,66
38% · eerlijke odds van de combinatie
55%kans op deze uitslag
62%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Genk of gelijkspel (1X), kans 80%, odds tot 1,21.

Wed nu →

Genk – Standard Liege: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt1,754,104,98
Marktgemiddelde1,693,864,67
Laagste odds1,623,504,33
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,211,1780,0%
Meer dan 2,5 doelpunten1,641,6059,1%
Minder dan 2,5 doelpunten2,402,3040,9%
Meer dan 3,5 doelpunten2,582,4538,2%
Beide scoren – ja1,621,5858,8%
Beide scoren – nee2,402,2641,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 12:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,5%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Genk 1–1 Standard Liege, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Genk 6e (15 punten), Standard Liege 9e (11 punten).
  • Vorm in de competitie: Genk 3W 3G 2V (16:12), Standard Liege 3W 2G 3V (13:13).
  • H2H: 48 wedstrijden: Genk 16W 13G 19V, doelpunten 54:64.
  • Afwezigen: Genk 0, Standard Liege 0.

Wie wint Genk – Standard Liege?

Genk55%
Gelijkspel24%
Standard Liege20%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Genk – Standard Liege: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten80,0% · eerlijke odds 1,25 · beste 1,21
Waarschijnlijk
Genk of gelijkspel (1X)79,8% · eerlijke odds 1,25 · beste 1,21
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten61,8% · eerlijke odds 1,62 · beste 1,55
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten59,1% · eerlijke odds 1,69 · beste 1,64
Mogelijk
Beide teams scoren – ja58,8% · eerlijke odds 1,70 · beste 1,62
Mogelijk
Genk wint55,5% · eerlijke odds 1,80 · beste 1,75
Mogelijk
Beide teams scoren – nee41,2% · eerlijke odds 2,43 · beste 2,40
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten40,9% · eerlijke odds 2,44 · beste 2,40
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten38,2% · eerlijke odds 2,62 · beste 2,58
Outsider
Gelijkspel24,4% · eerlijke odds 4,10 · beste 4,10
Outsider
Standard Liege wint20,2% · eerlijke odds 4,96 · beste 4,98
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,69 · Minder 2,07
kans op meer 55,1%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,4%
2 : 19,9%
1 : 09,5%
2 : 09,0%
3 : 16,3%
1 : 25,7%

Genk – Standard Liege: afwezigen en blessures

Genk

  • Geen gemelde afwezigen

Standard Liege

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Genk – Standard Liege: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Gent98-1-019:425
2Club Brugge KV98-0-122:624
3Union St. Gilloise97-2-027:623
4Charleroi97-0-216:1021
5Anderlecht95-1-39:1016
6Genk94-3-218:1315
7KVC Westerlo94-2-324:2114
8Lommel United93-3-311:1112
9Standard Liege93-2-414:1511
10Zulte Waregem93-2-410:1211
11Antwerp93-1-515:2010
12SK Beveren93-1-512:1810
13St. Truiden92-2-517:198
14RAAL La Louvière92-1-611:187
15KV Mechelen81-3-49:176
16OH Leuven91-3-58:166
17Kortrijk81-0-72:183
18Cercle Brugge90-3-611:213

Laatste wedstrijden

Genk

25 oktWGenk 2–1 Standard Liege
10 oktWGenk 3–0 Kortrijk
20 sepVClub Brugge KV 3–0 Genk
13 sepGGenk 1–1 Gent
6 sepGAnderlecht 0–0 Genk

Standard Liege

25 oktVGenk 2–1 Standard Liege
11 oktVStandard Liege 0–1 Charleroi
18 sepVGent 2–1 Standard Liege
12 sepVKVC Westerlo 4–2 Standard Liege
5 sepWStandard Liege 1–0 Antwerp

Thuis en uit

Genk thuis5 wedstrijden: 4W 1G 0V, doelpunten 13:4
Standard Liege uit5 wedstrijden: 1W 1G 3V, doelpunten 9:12

Genk – Standard Liege: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Genk staat 6e met 15 punten uit 9 wedstrijden (4W 3G 2V), Standard Liege staat 9e met 11 punten (3W 2G 4V).
  2. Aanval en verdediging. Genk maakt in de competitie gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,5 tegen; Standard Liege maakt er 1,6 en krijgt er 1,6 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Genk: 3W 3G 2V, doelpunten 16–12; Standard Liege: 3W 2G 3V, doelpunten 13–13.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (48) boekte Genk 16 zeges, waren er 13 gelijke spelen en boekte Standard Liege 19 zeges; doelpunten 54:64.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Genk de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,4%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,55), met een geschatte kans van 62%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 59% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 59%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 48; Genk 16 zeges, 13 gelijke spelen, Standard Liege 19 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Genk 16:12, Standard Liege 13:13.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 59%.
  5. Afwezigen: Genk 0, Standard Liege 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 59%, beste odds 1,64). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Genk: geen. Afwezigen bij Standard Liege: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Genk – Standard Liege: vergelijking van de clubs

GenkStandard Liege
57%Vorm43%
57%Aanval43%
67%Verdediging33%
38%Onderlinge duels62%
36%Doelpunten64%
55,5%Totaal44,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

GenkWWVGG
Standard LiegeVVVVW

Genk – Standard Liege: onderlinge duels

Alle wedstrijden
16Genk
13Gelijke spelen
19Standard Liege
25-10-26 · Genk 2–1 Standard Liege
16-5-26 · Standard Liege 0–0 Genk
25-4-26 · Genk 1–1 Standard Liege
22-2-26 · Genk 0–3 Standard Liege
10-8-25 · Standard Liege 2–1 Genk
14-2-25 · Standard Liege 1–2 Genk

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,5%

Genk – Standard Liege: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Genk – Standard Liege?

Onze tip voor de uitslag: Genk wint (odds 1,75). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,55). De veiligere optie: Genk of gelijkspel (1X).

Wie wint Genk – Standard Liege?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Genk 55%, op een gelijkspel 24% en op een zege van Standard Liege 20%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

25 oktober 2026 om 13:30, stadion: Cegeka Arena, Genk. Scheidsrechter: Jasper Vergoote, Belgium.

Wie ontbreken er?

Genk: geen. Standard Liege: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 59% (odds 1,64) en op minder dan 2,5 doelpunten 41% (odds 2,40).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 59% (odds 1,62).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,4%), gevolgd door 2–1 (9,9%) en 1–0 (9,5%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Zulte Waregem – Club Brugge KV 30 oktKV Mechelen – Genk 31 oktStandard Liege – Kortrijk 31 oktAnderlecht – KVC Westerlo 31 oktSK Beveren – Union St. Gilloise 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.