Voetbal
Home › Voorspellingen › Getafe – Rayo Vallecano
La Liga · Speelronde 9 · 19 oktober 2026 · 21:00

Voorspelling Getafe – Rayo Vallecano: tip en odds – 19 oktober 2026

VGVWV
1–1
1Getafe3,13
XGelijkspel3,09
2Rayo Vallecano2,82

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 19-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 1–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Getafe ontvangt Rayo Vallecano op 19 oktober 2026 · 21:00 in Coliseum Alfonso Pérez (Getafe), met Jon Ander Gonzalez Esteban, Spain als scheidsrechter. Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Getafe – Rayo Vallecano: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2)
1,42
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,47
68%kans op deze uitslag
66%kans op de doelpuntentip
0–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Getafe – Rayo Vallecano: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,133,092,82
Marktgemiddelde2,982,912,69
Laagste odds2,902,802,59
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,631,5959,6%
Meer dan 2,5 doelpunten2,972,7834,0%
Minder dan 2,5 doelpunten1,471,4366,0%
Meer dan 3,5 doelpunten6,505,7516,5%
Beide scoren – ja2,202,1743,0%
Beide scoren – nee1,671,6357,0%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 19-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 5,3%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Getafe 0–1 Rayo Vallecano, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Getafe 17e (9 punten), Rayo Vallecano 16e (9 punten).
  • Afwezigen: Getafe 0, Rayo Vallecano 0.

Wie wint Getafe – Rayo Vallecano?

Getafe32%
Gelijkspel33%
Rayo Vallecano35%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Getafe – Rayo Vallecano: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten83,5% · eerlijke odds 1,20 · beste 1,15
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2)68,1% · eerlijke odds 1,47 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten66,0% · eerlijke odds 1,52 · beste 1,47
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten59,6% · eerlijke odds 1,68 · beste 1,63
Mogelijk
Beide teams scoren – nee57,0% · eerlijke odds 1,75 · beste 1,67
Mogelijk
Beide teams scoren – ja43,0% · eerlijke odds 2,33 · beste 2,20
Outsider
Rayo Vallecano wint35,4% · eerlijke odds 2,83 · beste 2,82
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten34,0% · eerlijke odds 2,94 · beste 2,97
Outsider
Gelijkspel32,7% · eerlijke odds 3,06 · beste 3,09
Outsider
Getafe wint31,9% · eerlijke odds 3,14 · beste 3,13
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten16,5% · eerlijke odds 6,08 · beste 6,50
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,95 · Minder 1,80
kans op meer 48,0%
Kaartenlijn 4,5 kaarten
Meer 1,35 · Minder 3,07
kans op meer 69,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 113,5%
1 : 113,5%
1 : 012,9%
0 : 012,9%
0 : 27,1%
1 : 27,1%

Getafe – Rayo Vallecano: afwezigen en blessures

Getafe

  • Geen gemelde afwezigen

Rayo Vallecano

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Getafe – Rayo Vallecano: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Barcelona109-0-140:1127
2Atletico Madrid108-1-120:825
3Real Madrid108-0-225:1024
4Real Betis106-2-216:1420
5Real Sociedad106-1-319:1819
6Sevilla105-2-316:1617
7Alaves103-3-414:1112
8Athletic Club93-3-312:912
9Celta Vigo102-6-210:712
10Villarreal103-3-415:1412
11Deportivo La Coruna102-5-313:1311
12Osasuna103-2-510:2011
13Racing Santander103-2-515:2611
14Levante102-4-416:1910
15Elche102-4-414:1710
16Rayo Vallecano92-3-412:209
17Getafe102-3-55:159
18Espanyol102-2-612:148
19Valencia101-3-67:176
20Malaga100-5-57:195

Laatste wedstrijden

Getafe

25 oktVAthletic Club 4–0 Getafe
22 oktVGetafe 2–5 FC Lugano
19 oktGGetafe 1–1 Rayo Vallecano
15 oktGUniversitatea Craiova 1–1 Getafe
10 oktVBarcelona 3–0 Getafe

Rayo Vallecano

24 oktVRayo Vallecano 0–3 Elche
19 oktGGetafe 1–1 Rayo Vallecano
19 sepGOsasuna 1–1 Rayo Vallecano
15 sepWRayo Vallecano 2–1 Espanyol
12 sepVReal Madrid 4–1 Rayo Vallecano

Thuis en uit

Getafe thuis5 wedstrijden: 2W 3G 0V, doelpunten 5:3
Rayo Vallecano uit5 wedstrijden: 0W 2G 3V, doelpunten 6:13

Getafe – Rayo Vallecano: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Getafe staat 17e met 9 punten uit 10 wedstrijden (2W 3G 5V), Rayo Vallecano staat 16e met 9 punten (2W 3G 4V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–1 (13,5%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,47), met een geschatte kans van 66%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 43% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 34%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 34%.
  2. Afwezigen: Getafe 0, Rayo Vallecano 0.

Alternatieve tip: Meer dan 1,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 1,5 doelpunten (kans 60%, beste odds 1,63). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Getafe: geen. Afwezigen bij Rayo Vallecano: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt5,3%

Getafe – Rayo Vallecano: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Getafe – Rayo Vallecano?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2) (odds 1,42). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,47). De veiligere optie: Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2).

Wie wint Getafe – Rayo Vallecano?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Getafe 32%, op een gelijkspel 33% en op een zege van Rayo Vallecano 35%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

19 oktober 2026 om 21:00, stadion: Coliseum Alfonso Pérez, Getafe. Scheidsrechter: Jon Ander Gonzalez Esteban, Spain.

Wie ontbreken er?

Getafe: geen. Rayo Vallecano: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 34% (odds 2,97) en op minder dan 2,5 doelpunten 66% (odds 1,47).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 43% (odds 2,20).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–1 (13,5%), gevolgd door 1–1 (13,5%) en 1–0 (12,9%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Villarreal – Espanyol 30 oktLevante – Atletico Madrid 31 oktRayo Vallecano – Celta Vigo 31 oktReal Betis – Malaga 31 oktBarcelona – Alaves 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.