Voetbal
Home › Voorspellingen › Gloucester City – Barrow
FA Cup · 4th Round Qualifying · 20 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Gloucester City – Barrow: tip en odds – 20 oktober 2026

Gloucester City
0–2
Barrow
1Gloucester City3,90
XGelijkspel4,20
2Barrow1,85

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 20-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–2. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Gloucester City – Barrow begint op 20 oktober 2026 · 20:45 in New Meadow Park (Gloucester). Volgens ons is Barrow (51%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Gloucester City – Barrow: tip en voorspelling
Uitslag
Barrow wint
1,85
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,45
Combinatie
Barrow + meer dan 2,5 doelpunten
3,00
33% · eerlijke odds van de combinatie
51%kans op deze uitslag
64%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Barrow (X2), kans 75%, odds tot 1,25.

Wed nu →

Gloucester City – Barrow: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,904,201,85
Marktgemiddelde3,653,821,77
Laagste odds3,383,701,73
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,211,1778,0%
Meer dan 2,5 doelpunten1,681,6356,6%
Minder dan 2,5 doelpunten2,202,1243,4%
Meer dan 3,5 doelpunten2,682,5835,7%
Beide scoren – ja1,621,5858,1%
Beide scoren – nee2,252,2041,9%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 20-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 10,1%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Gloucester City 1–1 Barrow, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Gloucester City 0, Barrow 0.

Wie wint Gloucester City – Barrow?

Gloucester City25%
Gelijkspel24%
Barrow51%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Gloucester City – Barrow: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten78,0% · eerlijke odds 1,28 · beste 1,21
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Barrow (X2)75,1% · eerlijke odds 1,33 · beste 1,25
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten64,3% · eerlijke odds 1,55 · beste 1,45
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja58,1% · eerlijke odds 1,72 · beste 1,62
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten56,6% · eerlijke odds 1,77 · beste 1,68
Mogelijk
Barrow wint51,3% · eerlijke odds 1,95 · beste 1,85
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten43,4% · eerlijke odds 2,30 · beste 2,20
Outsider
Beide teams scoren – nee41,9% · eerlijke odds 2,39 · beste 2,25
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten35,7% · eerlijke odds 2,80 · beste 2,68
Outsider
Gloucester City wint24,9% · eerlijke odds 4,01 · beste 3,90
Outsider
Gelijkspel23,8% · eerlijke odds 4,20 · beste 4,20
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,1%
1 : 29,7%
0 : 19,6%
0 : 28,4%
2 : 16,4%
1 : 06,3%

Gloucester City – Barrow: afwezigen en blessures

Gloucester City

  • Geen gemelde afwezigen

Barrow

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Gloucester City – Barrow: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Barrow de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,1%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,45), met een geschatte kans van 64%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 58% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 57%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 57%.
    2. Afwezigen: Gloucester City 0, Barrow 0.

    Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

    Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 58%, beste odds 1,62). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Gloucester City: geen. Afwezigen bij Barrow: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt10,1%

    Gloucester City – Barrow: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Gloucester City – Barrow?

    Onze tip voor de uitslag: Barrow wint (odds 1,85). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,45). De veiligere optie: Gelijkspel of Barrow (X2).

    Wie wint Gloucester City – Barrow?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Gloucester City 25%, op een gelijkspel 24% en op een zege van Barrow 51%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    20 oktober 2026 om 20:45, stadion: New Meadow Park, Gloucester.

    Wie ontbreken er?

    Gloucester City: geen. Barrow: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,68) en op minder dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,20).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 58% (odds 1,62).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,1%), gevolgd door 1–2 (9,7%) en 0–1 (9,6%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.