Voetbal
Home › Voorspellingen › Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim
DFB-Pokal · zestiende finale · 28 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: tip en odds – 28 oktober 2026

Holstein Kiel
W
VS
1Holstein Kiel6,25
XGelijkspel5,00
21899 Hoffenheim1,49

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 12:30

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim begint op 28 oktober 2026 · 20:45 in Holstein-Stadion (Kiel). Volgens ons is 1899 Hoffenheim (64%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: tip en voorspelling
Uitslag
1899 Hoffenheim wint
1,49
Doelpunten
Beide teams scoren
1,50
Combinatie
1899 Hoffenheim + meer dan 2,5 doelpunten
2,06
49% · eerlijke odds van de combinatie
64%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of 1899 Hoffenheim (X2), kans 83%, odds tot 1,15.

Wed nu →

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt6,255,001,49
Marktgemiddelde5,604,651,45
Laagste odds4,774,171,39
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,121,0985,8%
Meer dan 2,5 doelpunten1,381,3569,0%
Minder dan 2,5 doelpunten3,103,0031,0%
Meer dan 3,5 doelpunten1,931,9149,1%
Beide scoren – ja1,501,4663,3%
Beide scoren – nee2,552,5236,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 12:30). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,6%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Holstein Kiel 1–2 1899 Hoffenheim, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Vorm in de competitie: Holstein Kiel 1W 0G 0V (2:0), 1899 Hoffenheim 1W 0G 0V (4:0).
  • Afwezigen: Holstein Kiel 0, 1899 Hoffenheim 0.

Wie wint Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim?

Holstein Kiel17%
Gelijkspel20%
1899 Hoffenheim64%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten85,8% · eerlijke odds 1,16 · beste 1,12
Waarschijnlijk
Gelijkspel of 1899 Hoffenheim (X2)83,5% · eerlijke odds 1,20 · beste 1,15
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten69,0% · eerlijke odds 1,45 · beste 1,38
Waarschijnlijk
1899 Hoffenheim wint63,6% · eerlijke odds 1,57 · beste 1,49
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja63,3% · eerlijke odds 1,58 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten50,9% · eerlijke odds 1,96 · beste 1,91
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten49,1% · eerlijke odds 2,04 · beste 1,93
Outsider
Beide teams scoren – nee36,7% · eerlijke odds 2,72 · beste 2,55
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten31,0% · eerlijke odds 3,23 · beste 3,10
Outsider
Gelijkspel19,8% · eerlijke odds 5,04 · beste 5,00
Outsider
Holstein Kiel wint16,5% · eerlijke odds 6,05 · beste 6,25
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 10,5 corners
Meer 1,79 · Minder 1,93
kans op meer 51,9%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 29,6%
0 : 28,3%
1 : 18,2%
1 : 37,5%
0 : 17,1%
0 : 36,5%

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: afwezigen en blessures

Holstein Kiel

  • Geen gemelde afwezigen

1899 Hoffenheim

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Aanval en verdediging. Holstein Kiel maakt in de competitie gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 0,0 tegen; 1899 Hoffenheim maakt er 4,0 en krijgt er 0,0 tegen.
  2. Vorm in de competitie. Holstein Kiel: 1W 0G 0V, doelpunten 2–0; 1899 Hoffenheim: 1W 0G 0V, doelpunten 4–0.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat 1899 Hoffenheim de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (9,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,50), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 69%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: Holstein Kiel 2:0, 1899 Hoffenheim 4:0.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 69%.
  3. Afwezigen: Holstein Kiel 0, 1899 Hoffenheim 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 51%, beste odds 1,91). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Holstein Kiel: geen. Afwezigen bij 1899 Hoffenheim: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: vergelijking van de clubs

Holstein Kiel1899 Hoffenheim
50%Vorm50%
33%Aanval67%
0%Verdediging0%
0%Onderlinge duels100%
26%Doelpunten74%
36,3%Totaal63,7%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Holstein KielW
1899 HoffenheimW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,6%

Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim?

Onze tip voor de uitslag: 1899 Hoffenheim wint (odds 1,49). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of 1899 Hoffenheim (X2).

Wie wint Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Holstein Kiel 17%, op een gelijkspel 20% en op een zege van 1899 Hoffenheim 64%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

28 oktober 2026 om 20:45, stadion: Holstein-Stadion, Kiel.

Wie ontbreken er?

Holstein Kiel: geen. 1899 Hoffenheim: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 69% (odds 1,38) en op minder dan 2,5 doelpunten 31% (odds 3,10).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% (odds 1,50).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–2 (9,6%), gevolgd door 0–2 (8,3%) en 1–1 (8,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.