Voetbal
Home › Voorspellingen › Kozakken Boys – Utrecht
KNVB Beker · ronde 64 · 29 oktober 2026 · 18:45

Voorspelling Kozakken Boys – Utrecht: tip en odds – 29 oktober 2026

Kozakken Boys
W
VS
1Kozakken Boys7,00
XGelijkspel5,60
2Utrecht1,42

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 28-10-26, 13:29

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Kozakken Boys tegen Utrecht: 29 oktober 2026 · 18:45 in De Zwaaier (Werkendam). Utrecht (66%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Kozakken Boys – Utrecht: tip en voorspelling
Uitslag
Utrecht wint
1,42
Doelpunten
Beide teams scoren
1,55
Combinatie
Utrecht + meer dan 2,5 doelpunten
1,95
51% · eerlijke odds van de combinatie
66%kans op deze uitslag
61%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Utrecht (X2), kans 85%, odds tot 1,17.

Wed nu →

Kozakken Boys – Utrecht: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt7,005,601,42
Marktgemiddelde6,194,941,38
Laagste odds5,464,601,33
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,111,0885,4%
Meer dan 2,5 doelpunten1,361,3468,7%
Minder dan 2,5 doelpunten3,402,9531,3%
Meer dan 3,5 doelpunten1,971,9148,3%
Beide scoren – ja1,551,5260,8%
Beide scoren – nee2,502,3639,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 28-10-26, 13:29). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 9,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Kozakken Boys 1–2 Utrecht, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Kozakken Boys 0, Utrecht 0.

Wie wint Kozakken Boys – Utrecht?

Kozakken Boys15%
Gelijkspel19%
Utrecht66%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Kozakken Boys – Utrecht: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten85,4% · eerlijke odds 1,17 · beste 1,11
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Utrecht (X2)85,1% · eerlijke odds 1,18 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten68,7% · eerlijke odds 1,46 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Utrecht wint66,5% · eerlijke odds 1,50 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja60,8% · eerlijke odds 1,64 · beste 1,55
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten51,7% · eerlijke odds 1,94 · beste 1,85
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten48,3% · eerlijke odds 2,07 · beste 1,97
Outsider
Beide teams scoren – nee39,2% · eerlijke odds 2,55 · beste 2,50
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten31,3% · eerlijke odds 3,19 · beste 3,40
Outsider
Gelijkspel18,6% · eerlijke odds 5,37 · beste 5,60
Outsider
Kozakken Boys wint14,9% · eerlijke odds 6,71 · beste 7,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 29,5%
0 : 28,6%
1 : 37,7%
1 : 17,7%
0 : 37,0%
0 : 17,0%

Kozakken Boys – Utrecht: afwezigen en blessures

Kozakken Boys

  • Geen gemelde afwezigen

Utrecht

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Kozakken Boys – Utrecht: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Utrecht de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (9,5%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,55), met een geschatte kans van 61%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 61% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 69%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 69%.
    2. Afwezigen: Kozakken Boys 0, Utrecht 0.

    Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

    Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 52%, beste odds 1,85). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Kozakken Boys: geen. Afwezigen bij Utrecht: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Kozakken Boys – Utrecht: vergelijking van de clubs

    Kozakken BoysUtrecht
    100%Vorm0%
    100%Aanval0%
    0%Verdediging100%

    De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

    Vorm in de competitie

    Kozakken BoysW
    Utrecht

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt9,0%

    Kozakken Boys – Utrecht: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Kozakken Boys – Utrecht?

    Onze tip voor de uitslag: Utrecht wint (odds 1,42). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,55). De veiligere optie: Gelijkspel of Utrecht (X2).

    Wie wint Kozakken Boys – Utrecht?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Kozakken Boys 15%, op een gelijkspel 19% en op een zege van Utrecht 66%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    29 oktober 2026 om 18:45, stadion: De Zwaaier, Werkendam.

    Wie ontbreken er?

    Kozakken Boys: geen. Utrecht: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 69% (odds 1,36) en op minder dan 2,5 doelpunten 31% (odds 3,40).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 61% (odds 1,55).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–2 (9,5%), gevolgd door 0–2 (8,6%) en 1–3 (7,7%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.