Voetbal
Home › Voorspellingen › Le Havre – Lorient
Ligue 1 · Speelronde 10 · 8 november 2026 · 17:15

Voorspelling Le Havre – Lorient: tip en odds – 8 november 2026

VS
GWWVG
1Le Havre2,96
XGelijkspel3,54
2Lorient2,54

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 00:35

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingFAQ

Le Havre ontvangt Lorient op 8 november 2026 · 17:15 in Stade Océane (Le Havre). Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Le Havre – Lorient: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Lorient (X2)
1,46
Doelpunten
Beide teams scoren
1,80
67%kans op deze uitslag
53%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Le Havre – Lorient: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,963,542,54
Marktgemiddelde2,883,312,45
Laagste odds2,803,102,38
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,341,3271,6%
Meer dan 2,5 doelpunten2,072,0147,4%
Minder dan 2,5 doelpunten1,881,8152,6%
Meer dan 3,5 doelpunten3,523,4727,2%
Beide scoren – ja1,801,7652,9%
Beide scoren – nee2,001,9747,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 00:35). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 5,8%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Le Havre 1–1 Lorient, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Le Havre 18e (2 punten), Lorient 9e (12 punten).
  • Vorm in de competitie: Le Havre 0W 2G 6V (8:15), Lorient 3W 3G 2V (7:6).
  • Afwezigen: Le Havre 0, Lorient 0.

Wie wint Le Havre – Lorient?

Le Havre33%
Gelijkspel29%
Lorient39%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Le Havre – Lorient: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten72,8% · eerlijke odds 1,37 · beste 1,31
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten71,6% · eerlijke odds 1,40 · beste 1,34
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Lorient (X2)67,2% · eerlijke odds 1,49 · beste 1,46
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja52,9% · eerlijke odds 1,89 · beste 1,80
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten52,6% · eerlijke odds 1,90 · beste 1,88
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten47,4% · eerlijke odds 2,11 · beste 2,07
Outsider
Beide teams scoren – nee47,1% · eerlijke odds 2,12 · beste 2,00
Outsider
Lorient wint38,6% · eerlijke odds 2,59 · beste 2,54
Outsider
Le Havre wint32,8% · eerlijke odds 3,05 · beste 2,96
Outsider
Gelijkspel28,6% · eerlijke odds 3,50 · beste 3,54
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten27,2% · eerlijke odds 3,68 · beste 3,52
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,6%
0 : 110,5%
1 : 09,4%
1 : 28,5%
0 : 07,8%
2 : 17,6%

Le Havre – Lorient: afwezigen en blessures

Le Havre

  • Geen gemelde afwezigen

Lorient

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Le Havre – Lorient: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Rennes85-1-218:1416
2Lille84-3-111:615
3Monaco84-3-111:715
4Lyon74-2-113:514
5Paris Saint Germain74-2-114:914
6Paris FC84-2-213:914
7Lens84-1-316:1213
8Marseille84-0-418:1312
9Lorient83-3-27:612
10Nice83-2-38:1011
11Toulouse82-4-212:1110
12Auxerre83-1-412:1810
13Stade Brestois 2982-3-314:129
14Angers82-2-49:158
15Le Mans81-4-311:167
16Strasbourg82-1-512:187
17Estac Troyes81-2-55:165
18Le Havre80-2-68:152

Laatste wedstrijden

Le Havre

25 oktVMarseille 4–3 Le Havre
18 oktVLe Havre 1–3 Auxerre
10 oktVLille 1–0 Le Havre
19 sepVToulouse 3–2 Le Havre
12 sepGLe Havre 0–0 Angers

Lorient

25 oktGAngers 0–0 Lorient
18 oktWLorient 1–0 Monaco
10 oktWLorient 1–0 Paris FC
19 sepVLe Mans 2–1 Lorient
12 sepGLorient 2–2 Toulouse

Thuis en uit

Le Havre thuis4 wedstrijden: 0W 1G 3V, doelpunten 2:6
Lorient uit4 wedstrijden: 1W 2G 1V, doelpunten 2:2

Le Havre – Lorient: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Le Havre staat 18e met 2 punten uit 8 wedstrijden (0W 2G 6V), Lorient staat 9e met 12 punten (3W 3G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Le Havre maakt in de competitie gemiddeld 1,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,9 tegen; Lorient maakt er 0,9 en krijgt er 0,8 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Le Havre: 0W 2G 6V, doelpunten 8–15; Lorient: 3W 3G 2V, doelpunten 7–6.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,6%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,80), met een geschatte kans van 53%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 53% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 47%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: Le Havre 8:15, Lorient 7:6.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 47%.
  3. Afwezigen: Le Havre 0, Lorient 0.

Alternatieve tip: Minder dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 2,5 doelpunten (kans 53%, beste odds 1,88). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Le Havre: geen. Afwezigen bij Lorient: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Le Havre – Lorient: vergelijking van de clubs

Le HavreLorient
11%Vorm89%
55%Aanval45%
27%Verdediging73%
62%Onderlinge duels38%
60%Doelpunten40%
39,5%Totaal60,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Le HavreVVVVG
LorientGWWVG

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt5,8%

Le Havre – Lorient: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Le Havre – Lorient?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Lorient (X2) (odds 1,46). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,80). De veiligere optie: Gelijkspel of Lorient (X2).

Wie wint Le Havre – Lorient?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Le Havre 33%, op een gelijkspel 29% en op een zege van Lorient 39%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

8 november 2026 om 17:15, stadion: Stade Océane, Le Havre.

Wie ontbreken er?

Le Havre: geen. Lorient: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 47% (odds 2,07) en op minder dan 2,5 doelpunten 53% (odds 1,88).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 53% (odds 1,80).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,6%), gevolgd door 0–1 (10,5%) en 1–0 (9,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Paris Saint Germain – Lyon 26 oktLe Havre – Paris Saint Germain 30 oktLille – Lens 30 oktNice – Rennes 31 oktLyon – Angers 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.