Voetbal
Home › Voorspellingen › Maritimo – Santa Clara
Primeira Liga · Speelronde 10 · 1 november 2026 · 19:00

Voorspelling Maritimo – Santa Clara: tip en odds – 1 november 2026

1Maritimo3,14
XGelijkspel3,19
2Santa Clara2,50

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 08:43

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Maritimo tegen Santa Clara: 1 november 2026 · 19:00 in Estádio do Marítimo (Funchal). We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Maritimo – Santa Clara: tip en voorspelling
Uitslag
Santa Clara wint
2,50
39%kans op deze uitslag
0–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Maritimo – Santa Clara: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,143,192,50
Marktgemiddelde3,143,192,50
Laagste odds3,143,192,50

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 08:43). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 3,2%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Maritimo 0–1 Santa Clara, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Maritimo 14e (8 punten), Santa Clara 4e (18 punten).
  • Vorm in de competitie: Maritimo 2W 2G 5V (9:19), Santa Clara 5W 3G 0V (12:4).
  • H2H: 13 wedstrijden: Maritimo 6W 3G 4V, doelpunten 18:14.
  • Afwezigen: Maritimo 0, Santa Clara 0.

Wie wint Maritimo – Santa Clara?

Maritimo31%
Gelijkspel30%
Santa Clara39%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Maritimo – Santa Clara: meer tips en wedmarkten

Santa Clara wint38,8% · eerlijke odds 2,58 · beste 2,50
Outsider
Maritimo wint30,9% · eerlijke odds 3,24 · beste 3,14
Outsider
Gelijkspel30,4% · eerlijke odds 3,29 · beste 3,19
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 114,2%
1 : 113,5%
0 : 012,9%
1 : 012,2%
0 : 27,8%
1 : 27,4%

Maritimo – Santa Clara: afwezigen en blessures

Maritimo

  • Geen gemelde afwezigen

Santa Clara

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Maritimo – Santa Clara: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1FC Porto99-0-021:427
2Benfica86-1-124:719
3Sporting CP95-3-121:1118
4Santa Clara85-3-012:418
5Arouca95-2-212:717
6Academico Viseu95-2-213:1117
7GIL Vicente94-2-38:714
8Alverca93-2-413:1311
9SC Braga93-2-49:1111
10Moreirense93-2-411:1611
11Famalicao92-4-314:1110
12Estrela92-4-314:1710
13Vitória SC92-2-510:108
14Maritimo92-2-59:198
15Nacional92-1-610:187
16Casa Pia92-1-65:177
17Rio Ave92-1-68:217
18Estoril90-2-75:152

Laatste wedstrijden

Maritimo

23 oktVVitória SC 5–0 Maritimo
10 oktVMaritimo 1–2 FC Porto
19 sepGGIL Vicente 1–1 Maritimo
14 sepVMoreirense 3–1 Maritimo
5 sepVMaritimo 0–3 Benfica

Santa Clara

10 oktWCasa Pia 0–1 Santa Clara
20 sepGSanta Clara 0–0 SC Braga
13 sepWArouca 1–2 Santa Clara
6 sepWSanta Clara 4–0 Rio Ave
29 augGAlverca 1–1 Santa Clara

Thuis en uit

Maritimo thuis4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 4:7
Santa Clara uit4 wedstrijden: 3W 1G 0V, doelpunten 5:2

Maritimo – Santa Clara: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Maritimo staat 14e met 8 punten uit 9 wedstrijden (2W 2G 5V), Santa Clara staat 4e met 18 punten (5W 3G 0V).
  2. Aanval en verdediging. Maritimo maakt in de competitie gemiddeld 1,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,1 tegen; Santa Clara maakt er 1,5 en krijgt er 0,5 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Maritimo: 2W 2G 5V, doelpunten 9–19; Santa Clara: 5W 3G 0V, doelpunten 12–4.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (13) boekte Maritimo 6 zeges, waren er 3 gelijke spelen en boekte Santa Clara 4 zeges; doelpunten 18:14.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–1 (14,2%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 13; Maritimo 6 zeges, 3 gelijke spelen, Santa Clara 4 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Maritimo 9:19, Santa Clara 12:4.
  4. Afwezigen: Maritimo 0, Santa Clara 0.

Alternatieve tip: Maritimo wint

Alternatief: Maritimo wint (kans 31%, beste odds 3,14). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Maritimo: geen. Afwezigen bij Santa Clara: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Maritimo – Santa Clara: vergelijking van de clubs

MaritimoSanta Clara
8%Vorm92%
27%Aanval73%
13%Verdediging88%
50%Onderlinge duels50%
55%Doelpunten45%
28,8%Totaal71,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

MaritimoVVGVV
Santa ClaraWGWWG

Maritimo – Santa Clara: onderlinge duels

Alle wedstrijden
6Maritimo
3Gelijke spelen
4Santa Clara
14-4-24 · Maritimo 0–0 Santa Clara
3-12-23 · Santa Clara 2–1 Maritimo
25-2-23 · Maritimo 3–1 Santa Clara
4-9-22 · Santa Clara 2–1 Maritimo
29-7-22 · Maritimo 1–0 Santa Clara
23-4-22 · Santa Clara 2–2 Maritimo

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt3,2%

Maritimo – Santa Clara: veelgestelde vragen

Wie wint Maritimo – Santa Clara?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Maritimo 31%, op een gelijkspel 30% en op een zege van Santa Clara 39%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

1 november 2026 om 19:00, stadion: Estádio do Marítimo, Funchal.

Wie ontbreken er?

Maritimo: geen. Santa Clara: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–1 (14,2%), gevolgd door 1–1 (13,5%) en 0–0 (12,9%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Santa Clara – Benfica 26 oktCasa Pia – Sporting CP 30 oktMoreirense – Estrela 31 oktFC Porto – Estoril 31 oktArouca – Nacional 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.