Voetbal
Home › Voorspellingen › Parma – Udinese
Serie A · Speelronde 9 · 28 oktober 2026 · 18:30

Voorspelling Parma – Udinese: tip en odds – 28 oktober 2026

VVVWV
VS
VVVVV
1Parma3,13
XGelijkspel3,40
2Udinese2,50

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 08:58

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Parma ontvangt Udinese op 28 oktober 2026 · 18:30 in Stadio Ennio Tardini (Parma). Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Parma – Udinese: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Udinese (X2)
1,42
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,77
39%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Parma – Udinese: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,133,402,50
Marktgemiddelde2,993,242,45
Laagste odds2,903,102,38
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,421,3768,5%
Meer dan 2,5 doelpunten2,242,1843,7%
Minder dan 2,5 doelpunten1,771,6956,3%
Meer dan 3,5 doelpunten4,103,9124,1%
Beide scoren – ja1,911,8650,3%
Beide scoren – nee1,911,8849,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 08:58). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 5,3%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Parma 1–1 Udinese, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Parma 19e (4 punten), Udinese 16e (4 punten).
  • Vorm in de competitie: Parma 1W 1G 5V (4:13), Udinese 1W 1G 5V (9:16).
  • H2H: 20 wedstrijden: Parma 9W 3G 8V, doelpunten 30:31.
  • Afwezigen: Parma 0, Udinese 0.

Wie wint Parma – Udinese?

Parma32%
Gelijkspel29%
Udinese39%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Parma – Udinese: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten75,9% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,26
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten68,5% · eerlijke odds 1,46 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Udinese (X2)68,2% · eerlijke odds 1,47 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten56,3% · eerlijke odds 1,78 · beste 1,77
Mogelijk
Beide teams scoren – ja50,3% · eerlijke odds 1,99 · beste 1,91
Mogelijk
Beide teams scoren – nee49,7% · eerlijke odds 2,01 · beste 1,91
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten43,7% · eerlijke odds 2,29 · beste 2,24
Outsider
Udinese wint38,9% · eerlijke odds 2,57 · beste 2,50
Outsider
Parma wint31,8% · eerlijke odds 3,15 · beste 3,13
Outsider
Gelijkspel29,4% · eerlijke odds 3,41 · beste 3,40
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten24,1% · eerlijke odds 4,15 · beste 4,10
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 2,00 · Minder 1,73
kans op meer 46,3%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 113,1%
0 : 111,9%
1 : 010,5%
0 : 09,5%
1 : 28,2%
0 : 27,5%

Parma – Udinese: afwezigen en blessures

Parma

  • Geen gemelde afwezigen

Udinese

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Parma – Udinese: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Lazio87-1-016:522
2Inter76-1-021:919
3AS Roma85-3-019:618
4Como85-2-114:717
5AC Milan74-3-014:715
6Frosinone74-1-213:913
7Torino84-1-313:1113
8Cagliari84-1-36:913
9Napoli83-2-313:1011
10Juventus73-2-29:811
11Atalanta73-0-410:119
12Lecce73-0-49:129
13Bologna82-2-48:108
14Sassuolo82-2-412:168
15Monza82-1-515:187
16Udinese71-1-59:164
17Genoa71-1-55:134
18Fiorentina71-1-58:174
19Parma81-1-65:154
20Venezia71-0-66:163

Laatste wedstrijden

Parma

24 oktVLazio 2–1 Parma
19 oktVParma 0–3 Torino
10 oktVInter 3–0 Parma
20 sepWParma 2–1 Genoa
14 sepVComo 2–1 Parma

Udinese

18 oktVUdinese 0–3 Lecce
12 oktVTorino 2–1 Udinese
19 sepVUdinese 0–1 Cagliari
14 sepVInter 5–3 Udinese
7 sepVUdinese 1–2 Lazio

Thuis en uit

Parma thuis4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 3:6
Udinese uit3 wedstrijden: 1W 0G 2V, doelpunten 7:9

Parma – Udinese: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Parma staat 19e met 4 punten uit 8 wedstrijden (1W 1G 6V), Udinese staat 16e met 4 punten (1W 1G 5V).
  2. Aanval en verdediging. Parma maakt in de competitie gemiddeld 0,6 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,9 tegen; Udinese maakt er 1,3 en krijgt er 2,3 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Parma: 1W 1G 5V, doelpunten 4–13; Udinese: 1W 1G 5V, doelpunten 9–16.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (20) boekte Parma 9 zeges, waren er 3 gelijke spelen en boekte Udinese 8 zeges; doelpunten 30:31.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (13,1%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,77), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 50% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 44%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 20; Parma 9 zeges, 3 gelijke spelen, Udinese 8 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,1 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Parma 4:13, Udinese 9:16.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 44%.
  5. Afwezigen: Parma 0, Udinese 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 50%, beste odds 1,91). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Parma: geen. Afwezigen bij Udinese: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Parma – Udinese: vergelijking van de clubs

ParmaUdinese
100%Vorm0%
44%Aanval56%
57%Verdediging43%
29%Onderlinge duels71%
38%Doelpunten62%
41,0%Totaal59,0%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

ParmaVVVWV
UdineseVVVVV

Parma – Udinese: onderlinge duels

Alle wedstrijden
9Parma
3Gelijke spelen
8Udinese
18-4-26 · Udinese 0–1 Parma
29-11-25 · Parma 0–2 Udinese
1-3-25 · Udinese 1–0 Parma
16-9-24 · Parma 2–3 Udinese
21-2-21 · Parma 2–2 Udinese
18-10-20 · Udinese 3–2 Parma

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt5,3%

Parma – Udinese: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Parma – Udinese?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Udinese (X2) (odds 1,42). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,77). De veiligere optie: Gelijkspel of Udinese (X2).

Wie wint Parma – Udinese?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Parma 32%, op een gelijkspel 29% en op een zege van Udinese 39%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

28 oktober 2026 om 18:30, stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma.

Wie ontbreken er?

Parma: geen. Udinese: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,24) en op minder dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,77).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 50% (odds 1,91).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (13,1%), gevolgd door 0–1 (11,9%) en 1–0 (10,5%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Udinese – AC Milan 25 oktSassuolo – Lazio 27 oktAS Roma – Cagliari 27 oktTorino – Como 27 oktAC Milan – Bologna 28 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.