Voetbal
Home › Voorspellingen › SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg
DFB-Pokal · zestiende finale · 27 oktober 2026 · 18:00

Voorspelling SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: tip en odds – 27 oktober 2026

SG Sonnenhof Grossaspach
G
VS
1SG Sonnenhof Grossaspach9,00
XGelijkspel6,04
2FC Augsburg1,36

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 08:15

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

SG Sonnenhof Grossaspach ontvangt FC Augsburg op 27 oktober 2026 · 18:00 in WIRmachenDRUCK Arena (Aspach). Wij zien FC Augsburg (70%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: tip en voorspelling
Uitslag
FC Augsburg wint
1,36
Doelpunten
Beide teams scoren
1,70
Combinatie
FC Augsburg + meer dan 2,5 doelpunten
1,92
52% · eerlijke odds van de combinatie
70%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of FC Augsburg (X2), kans 88%, odds tot 1,10.

Wed nu →

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt9,006,041,36
Marktgemiddelde7,625,351,31
Laagste odds5,614,531,25
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,131,1084,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,441,3966,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,892,7733,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,102,0446,0%
Beide scoren – ja1,701,6655,9%
Beide scoren – nee2,152,1044,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 08:15). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,4%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: SG Sonnenhof Grossaspach 0–2 FC Augsburg, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Vorm in de competitie: SG Sonnenhof Grossaspach 0W 1G 0V (2:2), FC Augsburg 1W 0G 0V (2:0).
  • Afwezigen: SG Sonnenhof Grossaspach 0, FC Augsburg 0.

Wie wint SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg?

SG Sonnenhof Grossaspach12%
Gelijkspel17%
FC Augsburg70%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of FC Augsburg (X2)87,7% · eerlijke odds 1,14 · beste 1,10
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten84,3% · eerlijke odds 1,19 · beste 1,13
Waarschijnlijk
FC Augsburg wint70,4% · eerlijke odds 1,42 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten66,5% · eerlijke odds 1,50 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja55,9% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,70
Mogelijk
Minder dan 3,5 doelpunten54,0% · eerlijke odds 1,85 · beste 1,78
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten46,0% · eerlijke odds 2,18 · beste 2,10
Outsider
Beide teams scoren – nee44,1% · eerlijke odds 2,27 · beste 2,15
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten33,5% · eerlijke odds 2,99 · beste 2,89
Outsider
Gelijkspel17,4% · eerlijke odds 5,75 · beste 6,04
Outsider
SG Sonnenhof Grossaspach wint12,3% · eerlijke odds 8,15 · beste 9,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 11,5 corners
Meer 2,06 · Minder 1,67
kans op meer 44,7%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 210,0%
1 : 29,5%
0 : 38,2%
0 : 18,2%
1 : 37,8%
1 : 17,8%

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: afwezigen en blessures

SG Sonnenhof Grossaspach

  • Geen gemelde afwezigen

FC Augsburg

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Aanval en verdediging. SG Sonnenhof Grossaspach maakt in de competitie gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,0 tegen; FC Augsburg maakt er 2,0 en krijgt er 0,0 tegen.
  2. Vorm in de competitie. SG Sonnenhof Grossaspach: 0W 1G 0V, doelpunten 2–2; FC Augsburg: 1W 0G 0V, doelpunten 2–0.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat FC Augsburg de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (10,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,70), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 67%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: SG Sonnenhof Grossaspach 2:2, FC Augsburg 2:0.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 67%.
  3. Afwezigen: SG Sonnenhof Grossaspach 0, FC Augsburg 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 54%, beste odds 1,78). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij SG Sonnenhof Grossaspach: geen. Afwezigen bij FC Augsburg: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: vergelijking van de clubs

SG Sonnenhof GrossaspachFC Augsburg
25%Vorm75%
50%Aanval50%
0%Verdediging100%
0%Onderlinge duels0%
0%Doelpunten0%
37,5%Totaal62,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

SG Sonnenhof GrossaspachG
FC AugsburgW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,4%

SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg?

Onze tip voor de uitslag: FC Augsburg wint (odds 1,36). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,70). De veiligere optie: Gelijkspel of FC Augsburg (X2).

Wie wint SG Sonnenhof Grossaspach – FC Augsburg?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van SG Sonnenhof Grossaspach 12%, op een gelijkspel 17% en op een zege van FC Augsburg 70%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

27 oktober 2026 om 18:00, stadion: WIRmachenDRUCK Arena, Aspach.

Wie ontbreken er?

SG Sonnenhof Grossaspach: geen. FC Augsburg: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 67% (odds 1,44) en op minder dan 2,5 doelpunten 33% (odds 2,89).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,70).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–2 (10,0%), gevolgd door 1–2 (9,5%) en 0–3 (8,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.