Voetbal
Home › Voorspellingen › Stevenage – Plymouth
League One · Speelronde 12 · 20 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Stevenage – Plymouth: tip en odds – 20 oktober 2026

3–0
1Stevenage2,78
XGelijkspel3,50
2Plymouth2,55

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 20-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 3–0. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Stevenage – Plymouth begint op 20 oktober 2026 · 20:45 in Broadhall Way (Stevenage). Volgens ons is het een gelijkopgaande strijd. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Stevenage – Plymouth: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Plymouth (X2)
1,47
Doelpunten
Beide teams scoren
1,70
65%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Stevenage – Plymouth: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,783,502,55
Marktgemiddelde2,703,352,48
Laagste odds2,543,072,43
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,291,2673,7%
Meer dan 2,5 doelpunten1,921,8650,7%
Minder dan 2,5 doelpunten1,981,9149,3%
Meer dan 3,5 doelpunten3,253,0530,4%
Beide scoren – ja1,701,6655,9%
Beide scoren – nee2,202,1144,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 20-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,3%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Stevenage 1–1 Plymouth, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Stevenage 12e (15 punten), Plymouth 4e (22 punten).
  • Afwezigen: Stevenage 0, Plymouth 0.

Wie wint Stevenage – Plymouth?

Stevenage35%
Gelijkspel28%
Plymouth38%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Stevenage – Plymouth: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten73,7% · eerlijke odds 1,36 · beste 1,29
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten69,6% · eerlijke odds 1,44 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Plymouth (X2)65,5% · eerlijke odds 1,53 · beste 1,47
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja55,9% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,70
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten50,7% · eerlijke odds 1,97 · beste 1,92
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten49,3% · eerlijke odds 2,03 · beste 1,98
Outsider
Beide teams scoren – nee44,1% · eerlijke odds 2,27 · beste 2,20
Outsider
Plymouth wint37,6% · eerlijke odds 2,66 · beste 2,55
Outsider
Stevenage wint34,5% · eerlijke odds 2,90 · beste 2,78
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten30,4% · eerlijke odds 3,29 · beste 3,25
Outsider
Gelijkspel27,9% · eerlijke odds 3,59 · beste 3,50
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,84 · Minder 1,88
kans op meer 50,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,4%
0 : 19,5%
1 : 09,2%
1 : 28,4%
2 : 18,1%
0 : 07,1%

Stevenage – Plymouth: afwezigen en blessures

Stevenage

  • Geen gemelde afwezigen

Plymouth

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Stevenage – Plymouth: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Huddersfield127-4-124:1125
2Stockport County127-2-324:1223
3Bradford126-4-210:522
4Plymouth137-1-521:1922
5Reading126-3-325:1321
6Cambridge United125-5-220:1720
7Oxford United105-4-118:1019
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218
9Mansfield Town115-3-320:1618
10Luton115-2-421:1917
11Burton Albion134-5-418:1917
12Stevenage114-3-415:1115
13Leicester114-3-417:1715
14Wycombe123-6-319:2315
15Leyton Orient124-2-616:1414
16AFC Wimbledon123-4-58:1913
17Doncaster113-3-512:1312
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812
19Notts County112-5-411:1411
20Blackpool113-2-616:2011
21Peterborough122-4-611:2110
22Bromley112-3-610:269
23Barnsley112-2-711:218
24Wigan112-1-88:177

Laatste wedstrijden

Stevenage

24 oktVStevenage 0–1 Milton Keynes Dons
20 oktWStevenage 3–0 Plymouth
17 oktVBradford 2–0 Stevenage
10 oktWStevenage 1–0 Wigan
19 sepVLeyton Orient 1–0 Stevenage

Plymouth

24 oktWCambridge United 2–3 Plymouth
20 oktVStevenage 3–0 Plymouth
17 oktVPlymouth 0–2 Huddersfield
10 oktWPlymouth 2–1 AFC Wimbledon
3 oktWLeyton Orient 0–2 Plymouth

Thuis en uit

Stevenage thuis6 wedstrijden: 3W 1G 2V, doelpunten 9:6
Plymouth uit7 wedstrijden: 4W 1G 2V, doelpunten 13:12

Stevenage – Plymouth: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Stevenage staat 12e met 15 punten uit 11 wedstrijden (4W 3G 4V), Plymouth staat 4e met 22 punten (7W 1G 5V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,4%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,70), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 51%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 51%.
  2. Afwezigen: Stevenage 0, Plymouth 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 51%, beste odds 1,92). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Stevenage: geen. Afwezigen bij Plymouth: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,3%

Stevenage – Plymouth: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Stevenage – Plymouth?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Plymouth (X2) (odds 1,47). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,70). De veiligere optie: Gelijkspel of Plymouth (X2).

Wie wint Stevenage – Plymouth?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Stevenage 35%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Plymouth 38%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

20 oktober 2026 om 20:45, stadion: Broadhall Way, Stevenage.

Wie ontbreken er?

Stevenage: geen. Plymouth: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 51% (odds 1,92) en op minder dan 2,5 doelpunten 49% (odds 1,98).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,70).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,4%), gevolgd door 0–1 (9,5%) en 1–0 (9,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Leicester – Wigan 27 oktSheffield Wednesday – Cambridge United 27 oktOxford United – Stockport County 27 oktMilton Keynes Dons – Bromley 27 oktLuton – Doncaster 27 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.