Voetbal
Home › Voorspellingen › Sunderland – Brentford
EFL Cup · achtste finale · 28 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Sunderland – Brentford: tip en odds – 28 oktober 2026

1Sunderland3,60
XGelijkspel3,65
2Brentford2,12

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 27-10-26, 16:25

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Sunderland tegen Brentford: 28 oktober 2026 · 20:45 in Stadium of Light (Sunderland). Brentford (46%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Sunderland – Brentford: tip en voorspelling
Uitslag
Brentford wint
2,12
Doelpunten
Beide teams scoren
1,67
46%kans op deze uitslag
57%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Brentford (X2), kans 73%, odds tot 1,34.

Wed nu →

Sunderland – Brentford: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,603,652,12
Marktgemiddelde3,423,512,04
Laagste odds3,243,161,84
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,271,2375,7%
Meer dan 2,5 doelpunten1,801,7753,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,052,0346,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,962,8333,0%
Beide scoren – ja1,671,6456,8%
Beide scoren – nee2,202,1643,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 27-10-26, 16:25). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,9%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Sunderland 1–1 Brentford, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Vorm in de competitie: Sunderland 1W 0G 0V (1:0), Brentford 2W 0G 0V (8:2).
  • H2H: 5 wedstrijden: Sunderland 1W 2G 2V, doelpunten 6:10.
  • Afwezigen: Sunderland 0, Brentford 0.

Wie wint Sunderland – Brentford?

Sunderland27%
Gelijkspel27%
Brentford46%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Sunderland – Brentford: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten75,7% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,27
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Brentford (X2)72,6% · eerlijke odds 1,38 · beste 1,34
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten67,0% · eerlijke odds 1,49 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja56,8% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,67
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten53,5% · eerlijke odds 1,87 · beste 1,80
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten46,5% · eerlijke odds 2,15 · beste 2,05
Outsider
Brentford wint45,9% · eerlijke odds 2,18 · beste 2,12
Outsider
Beide teams scoren – nee43,2% · eerlijke odds 2,32 · beste 2,20
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten33,0% · eerlijke odds 3,03 · beste 2,96
Outsider
Sunderland wint27,4% · eerlijke odds 3,65 · beste 3,60
Outsider
Gelijkspel26,7% · eerlijke odds 3,75 · beste 3,65
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,78 · Minder 1,95
kans op meer 52,3%
Kaartenlijn 4,5 kaarten
Meer 2,13 · Minder 1,68
kans op meer 44,1%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,7%
0 : 19,7%
1 : 29,3%
0 : 27,8%
1 : 07,3%
2 : 17,0%

Sunderland – Brentford: afwezigen en blessures

Sunderland

  • Geen gemelde afwezigen

Brentford

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Sunderland – Brentford: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Aanval en verdediging. Sunderland maakt in de competitie gemiddeld 1,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 0,0 tegen; Brentford maakt er 4,0 en krijgt er 1,0 tegen.
  2. Vorm in de competitie. Sunderland: 1W 0G 0V, doelpunten 1–0; Brentford: 2W 0G 0V, doelpunten 8–2.
  3. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (5) boekte Sunderland 1 zege, waren er 2 gelijke spelen en boekte Brentford 2 zeges; doelpunten 6:10.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Brentford de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,7%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,67), met een geschatte kans van 57%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 57% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 53%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 5; Sunderland 1 zege, 2 gelijke spelen, Brentford 2 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,2 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Sunderland 1:0, Brentford 8:2.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 53%.
  5. Afwezigen: Sunderland 0, Brentford 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 53%, beste odds 1,80). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Sunderland: geen. Afwezigen bij Brentford: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Sunderland – Brentford: vergelijking van de clubs

SunderlandBrentford
33%Vorm67%
11%Aanval89%
100%Verdediging0%
38%Onderlinge duels62%
38%Doelpunten63%
30,0%Totaal70,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

SunderlandW
BrentfordWW

Sunderland – Brentford: onderlinge duels

Alle wedstrijden
1Sunderland
2Gelijke spelen
2Brentford
5-9-26 · Brentford 1–1 Sunderland
7-1-26 · Brentford 3–0 Sunderland
30-8-25 · Sunderland 2–1 Brentford
17-2-18 · Sunderland 0–2 Brentford
21-10-17 · Brentford 3–3 Sunderland

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,9%

Sunderland – Brentford: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Sunderland – Brentford?

Onze tip voor de uitslag: Brentford wint (odds 2,12). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,67). De veiligere optie: Gelijkspel of Brentford (X2).

Wie wint Sunderland – Brentford?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Sunderland 27%, op een gelijkspel 27% en op een zege van Brentford 46%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

28 oktober 2026 om 20:45, stadion: Stadium of Light, Sunderland.

Wie ontbreken er?

Sunderland: geen. Brentford: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 53% (odds 1,80) en op minder dan 2,5 doelpunten 47% (odds 2,05).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 57% (odds 1,67).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,7%), gevolgd door 0–1 (9,7%) en 1–2 (9,3%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.