Voetbal
Home › Voorspellingen › Udinese – AS Roma
Serie A · Speelronde 10 · 31 oktober 2026 · 18:00

Voorspelling Udinese – AS Roma: tip en odds – 31 oktober 2026

VVVVV
VS
GWGGW
1Udinese6,00
XGelijkspel4,10
2AS Roma1,50

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 16:39

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Udinese tegen AS Roma: 31 oktober 2026 · 18:00 in Bluenergy Stadium - Stadio Friuli (Udine). AS Roma (62%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Udinese – AS Roma: tip en voorspelling
Uitslag
AS Roma wint
1,50
62%kans op deze uitslag
0–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Udinese – AS Roma: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt6,004,101,50
Marktgemiddelde6,004,101,50
Laagste odds6,004,101,50

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 16:39). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Udinese 0–1 AS Roma, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Udinese 16e (4 punten), AS Roma 3e (18 punten).
  • Vorm in de competitie: Udinese 1W 1G 5V (9:16), AS Roma 5W 3G 0V (19:6).
  • H2H: 32 wedstrijden: Udinese 6W 2G 24V, doelpunten 26:58.
  • Afwezigen: Udinese 0, AS Roma 0.

Wie wint Udinese – AS Roma?

Udinese15%
Gelijkspel23%
AS Roma62%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Udinese – AS Roma: meer tips en wedmarkten

AS Roma wint61,9% · eerlijke odds 1,62 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Gelijkspel22,6% · eerlijke odds 4,42 · beste 4,10
Outsider
Udinese wint15,5% · eerlijke odds 6,46 · beste 6,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 114,1%
0 : 212,6%
1 : 110,5%
1 : 29,5%
0 : 07,8%
0 : 37,6%

Udinese – AS Roma: afwezigen en blessures

Udinese

  • Geen gemelde afwezigen

AS Roma

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Udinese – AS Roma: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Lazio87-1-016:522
2Inter76-1-021:919
3AS Roma85-3-019:618
4Como85-2-114:717
5AC Milan74-3-014:715
6Frosinone74-1-213:913
7Torino84-1-313:1113
8Cagliari84-1-36:913
9Napoli83-2-313:1011
10Juventus73-2-29:811
11Atalanta73-0-410:119
12Lecce73-0-49:129
13Bologna82-2-48:108
14Sassuolo82-2-412:168
15Monza82-1-515:187
16Udinese71-1-59:164
17Genoa71-1-55:134
18Fiorentina71-1-58:174
19Parma81-1-65:154
20Venezia71-0-66:163

Laatste wedstrijden

Udinese

18 oktVUdinese 0–3 Lecce
12 oktVTorino 2–1 Udinese
19 sepVUdinese 0–1 Cagliari
14 sepVInter 5–3 Udinese
7 sepVUdinese 1–2 Lazio

AS Roma

24 oktGNapoli 3–3 AS Roma
20 oktWAS Roma 4–0 Slovan Bratislava
17 oktWAS Roma 2–0 Genoa
14 oktVAS Roma 3–4 Real Madrid
11 oktGComo 0–0 AS Roma

Thuis en uit

Udinese thuis4 wedstrijden: 0W 1G 3V, doelpunten 2:7
AS Roma uit4 wedstrijden: 2W 2G 0V, doelpunten 9:3

Udinese – AS Roma: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Udinese staat 16e met 4 punten uit 7 wedstrijden (1W 1G 5V), AS Roma staat 3e met 18 punten (5W 3G 0V).
  2. Aanval en verdediging. Udinese maakt in de competitie gemiddeld 1,3 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,3 tegen; AS Roma maakt er 2,4 en krijgt er 0,8 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Udinese: 1W 1G 5V, doelpunten 9–16; AS Roma: 5W 3G 0V, doelpunten 19–6.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (32) boekte Udinese 6 zeges, waren er 2 gelijke spelen en boekte AS Roma 24 zeges; doelpunten 26:58.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat AS Roma de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–1 (14,1%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 32; Udinese 6 zeges, 2 gelijke spelen, AS Roma 24 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,6 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Udinese 9:16, AS Roma 19:6.
  4. Afwezigen: Udinese 0, AS Roma 0.

Alternatieve tip: Gelijkspel

Alternatief: Gelijkspel (kans 23%, beste odds 4,10). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Udinese: geen. Afwezigen bij AS Roma: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Udinese – AS Roma: vergelijking van de clubs

UdineseAS Roma
0%Vorm100%
36%Aanval64%
28%Verdediging72%
20%Onderlinge duels80%
25%Doelpunten75%
23,4%Totaal76,6%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

UdineseVVVVV
AS RomaGWGGW

Udinese – AS Roma: onderlinge duels

Alle wedstrijden
6Udinese
2Gelijke spelen
24AS Roma
2-2-26 · Udinese 1–0 AS Roma
9-11-25 · AS Roma 2–0 Udinese
26-1-25 · Udinese 1–2 AS Roma
22-9-24 · AS Roma 3–0 Udinese
25-4-24 · Udinese 1–2 AS Roma
26-11-23 · AS Roma 3–1 Udinese

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,7%

Udinese – AS Roma: veelgestelde vragen

Wie wint Udinese – AS Roma?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Udinese 15%, op een gelijkspel 23% en op een zege van AS Roma 62%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 18:00, stadion: Bluenergy Stadium - Stadio Friuli, Udine.

Wie ontbreken er?

Udinese: geen. AS Roma: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–1 (14,1%), gevolgd door 0–2 (12,6%) en 1–1 (10,5%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Sassuolo – Lazio 27 oktAS Roma – Cagliari 27 oktTorino – Como 27 oktAC Milan – Bologna 28 oktVenezia – Inter 28 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.