Voetbal
Home › Voorspellingen › Valencia – Athletic Club
La Liga · Speelronde 9 · 17 oktober 2026 · 21:00

Voorspelling Valencia – Athletic Club: tip en odds – 17 oktober 2026

0–0
1Valencia3,34
XGelijkspel3,43
2Athletic Club2,36

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 17-10-26, 18:13

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–0. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Valencia – Athletic Club begint op 17 oktober 2026 · 21:00 in Estadio de Mestalla (Valdivia), onder leiding van scheidsrechter Adrian Cordero Vega, Spain. Volgens ons is het een gelijkopgaande strijd. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Valencia – Athletic Club: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Athletic Club (X2)
1,38
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,81
70%kans op deze uitslag
54%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Valencia – Athletic Club: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,343,432,36
Marktgemiddelde3,223,312,31
Laagste odds3,103,202,25
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,351,3370,3%
Meer dan 2,5 doelpunten2,152,0945,7%
Minder dan 2,5 doelpunten1,811,7654,3%
Meer dan 3,5 doelpunten3,753,6225,8%
Beide scoren – ja1,801,8051,7%
Beide scoren – nee1,951,9348,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 17-10-26, 18:13). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 4,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Valencia 1–1 Athletic Club, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Valencia 19e (6 punten), Athletic Club 8e (12 punten).
  • Afwezigen: Valencia 0, Athletic Club 0.

Wie wint Valencia – Athletic Club?

Valencia30%
Gelijkspel29%
Athletic Club41%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Valencia – Athletic Club: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten74,2% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,29
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten70,3% · eerlijke odds 1,42 · beste 1,35
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Athletic Club (X2)70,3% · eerlijke odds 1,42 · beste 1,38
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten54,3% · eerlijke odds 1,84 · beste 1,81
Mogelijk
Beide teams scoren – ja51,7% · eerlijke odds 1,93 · beste 1,80
Mogelijk
Beide teams scoren – nee48,3% · eerlijke odds 2,07 · beste 1,95
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten45,7% · eerlijke odds 2,19 · beste 2,15
Outsider
Athletic Club wint41,4% · eerlijke odds 2,42 · beste 2,36
Outsider
Valencia wint29,7% · eerlijke odds 3,37 · beste 3,34
Outsider
Gelijkspel28,9% · eerlijke odds 3,46 · beste 3,43
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten25,8% · eerlijke odds 3,88 · beste 3,75
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,95 · Minder 1,80
kans op meer 47,9%
Kaartenlijn 4,5 kaarten
Meer 1,98 · Minder 1,77
kans op meer 47,2%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,8%
0 : 111,6%
1 : 09,5%
1 : 28,6%
0 : 08,6%
0 : 27,9%

Valencia – Athletic Club: afwezigen en blessures

Valencia

  • Geen gemelde afwezigen

Athletic Club

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Valencia – Athletic Club: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Barcelona109-0-140:1127
2Atletico Madrid108-1-120:825
3Real Madrid108-0-225:1024
4Real Betis106-2-216:1420
5Real Sociedad106-1-319:1819
6Sevilla105-2-316:1617
7Alaves103-3-414:1112
8Athletic Club93-3-312:912
9Celta Vigo102-6-210:712
10Villarreal103-3-415:1412
11Deportivo La Coruna102-5-313:1311
12Osasuna103-2-510:2011
13Racing Santander103-2-515:2611
14Levante102-4-416:1910
15Elche102-4-414:1710
16Rayo Vallecano92-3-412:209
17Getafe102-3-55:159
18Espanyol102-2-612:148
19Valencia101-3-67:176
20Malaga100-5-57:195

Laatste wedstrijden

Valencia

24 oktVValencia 1–2 Villarreal
17 oktGValencia 0–0 Athletic Club
11 oktGRacing Santander 2–2 Valencia
20 sepVValencia 2–3 Real Sociedad
15 sepWAlaves 0–1 Valencia

Athletic Club

25 oktWAthletic Club 4–0 Getafe
21 oktVLevante 3–1 Athletic Club
17 oktGValencia 0–0 Athletic Club
19 sepGAthletic Club 0–0 Alaves
12 sepGAthletic Club 1–1 Elche

Thuis en uit

Valencia thuis6 wedstrijden: 0W 2G 4V, doelpunten 3:11
Athletic Club uit4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 3:5

Valencia – Athletic Club: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Valencia staat 19e met 6 punten uit 10 wedstrijden (1W 3G 6V), Athletic Club staat 8e met 12 punten (3W 3G 3V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,8%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,81), met een geschatte kans van 54%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 52% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 46%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 46%.
  2. Afwezigen: Valencia 0, Athletic Club 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 52%, beste odds 1,80). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Valencia: geen. Afwezigen bij Athletic Club: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt4,7%

Valencia – Athletic Club: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Valencia – Athletic Club?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Athletic Club (X2) (odds 1,38). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,81). De veiligere optie: Gelijkspel of Athletic Club (X2).

Wie wint Valencia – Athletic Club?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Valencia 30%, op een gelijkspel 29% en op een zege van Athletic Club 41%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

17 oktober 2026 om 21:00, stadion: Estadio de Mestalla, Valdivia. Scheidsrechter: Adrian Cordero Vega, Spain.

Wie ontbreken er?

Valencia: geen. Athletic Club: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 46% (odds 2,15) en op minder dan 2,5 doelpunten 54% (odds 1,81).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 52% (odds 1,80).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,8%), gevolgd door 0–1 (11,6%) en 1–0 (9,5%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Villarreal – Espanyol 30 oktLevante – Atletico Madrid 31 oktRayo Vallecano – Celta Vigo 31 oktReal Betis – Malaga 31 oktBarcelona – Alaves 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.