Voetbal
Home › Voorspellingen › Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna
Allsvenskan · Speelronde 27 · 1 november 2026 · 16:30

Voorspelling Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: tip en odds – 1 november 2026

1Vasteras SK FK1,89
XGelijkspel3,75
2IF Brommapojkarna3,60

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 03:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Vasteras SK FK ontvangt IF Brommapojkarna op 1 november 2026 · 16:30 in Hitachi Energy Arena (Vasteras). Wij zien Vasteras SK FK (49%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: tip en voorspelling
Uitslag
Vasteras SK FK wint
1,89
49%kans op deze uitslag
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt1,893,753,60
Marktgemiddelde1,893,753,60
Laagste odds1,893,753,60

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 03:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,4%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Vasteras SK FK 1–1 IF Brommapojkarna, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Vasteras SK FK 6e (38 punten), IF Brommapojkarna 10e (33 punten).
  • Vorm in de competitie: Vasteras SK FK 11W 5G 9V (36:38), IF Brommapojkarna 9W 6G 10V (39:43).
  • H2H: 14 wedstrijden: Vasteras SK FK 4W 4G 6V, doelpunten 21:23.
  • Afwezigen: Vasteras SK FK 0, IF Brommapojkarna 0.

Wie wint Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna?

Vasteras SK FK49%
Gelijkspel25%
IF Brommapojkarna26%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: meer tips en wedmarkten

Vasteras SK FK wint49,3% · eerlijke odds 2,03 · beste 1,89
Outsider
IF Brommapojkarna wint25,9% · eerlijke odds 3,86 · beste 3,60
Outsider
Gelijkspel24,8% · eerlijke odds 4,03 · beste 3,75
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,8%
1 : 010,8%
2 : 19,5%
2 : 08,6%
0 : 17,4%
0 : 06,7%

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: afwezigen en blessures

Vasteras SK FK

  • Geen gemelde afwezigen

IF Brommapojkarna

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Sirius2517-4-456:3255
2Hammarby FF2515-4-652:2149
3Djurgardens IF2515-3-752:2348
4BK Hacken2512-9-447:3045
5IF Elfsborg2511-9-537:2442
6Vasteras SK FK2511-5-936:3838
7Malmo FF2511-4-1038:3437
8AIK Stockholm2510-7-840:4337
9IFK Goteborg2510-7-835:4437
10IF Brommapojkarna259-6-1039:4333
11Gais258-7-1031:2631
12Mjallby AIF255-8-1228:4223
13Kalmar FF256-4-1523:4122
14Degerfors IF255-5-1521:4120
15Orgryte IS254-7-1431:5619
16Halmstad254-5-1618:4617

Laatste wedstrijden

Vasteras SK FK

23 oktVVasteras SK FK 1–2 Halmstad
18 oktWVasteras SK FK 1–0 Mjallby AIF
9 oktVIFK Goteborg 1–0 Vasteras SK FK
19 sepWVasteras SK FK 2–0 Malmo FF
12 sepWAIK Stockholm 1–4 Vasteras SK FK

IF Brommapojkarna

24 oktWKalmar FF 0–3 IF Brommapojkarna
16 oktVIF Brommapojkarna 0–2 Djurgardens IF
10 oktWAIK Stockholm 5–6 IF Brommapojkarna
19 sepVIF Brommapojkarna 0–1 IFK Goteborg
13 sepVHammarby FF 3–1 IF Brommapojkarna

Thuis en uit

Vasteras SK FK thuis13 wedstrijden: 5W 4G 4V, doelpunten 19:15
IF Brommapojkarna uit13 wedstrijden: 5W 3G 5V, doelpunten 24:28

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Vasteras SK FK staat 6e met 38 punten uit 25 wedstrijden (11W 5G 9V), IF Brommapojkarna staat 10e met 33 punten (9W 6G 10V).
  2. Aanval en verdediging. Vasteras SK FK maakt in de competitie gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,5 tegen; IF Brommapojkarna maakt er 1,6 en krijgt er 1,7 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Vasteras SK FK: 11W 5G 9V, doelpunten 36–38; IF Brommapojkarna: 9W 6G 10V, doelpunten 39–43.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (14) boekte Vasteras SK FK 4 zeges, waren er 4 gelijke spelen en boekte IF Brommapojkarna 6 zeges; doelpunten 21:23.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Vasteras SK FK de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,8%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 14; Vasteras SK FK 4 zeges, 4 gelijke spelen, IF Brommapojkarna 6 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,1 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Vasteras SK FK 36:38, IF Brommapojkarna 39:43.
  4. Afwezigen: Vasteras SK FK 0, IF Brommapojkarna 0.

Alternatieve tip: IF Brommapojkarna wint

Alternatief: IF Brommapojkarna wint (kans 26%, beste odds 3,60). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Vasteras SK FK: geen. Afwezigen bij IF Brommapojkarna: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: vergelijking van de clubs

Vasteras SK FKIF Brommapojkarna
60%Vorm40%
44%Aanval56%
73%Verdediging27%
50%Onderlinge duels50%
50%Doelpunten50%
55,3%Totaal44,7%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Vasteras SK FKVWVWW
IF BrommapojkarnaWVWVV

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: onderlinge duels

Alle wedstrijden
4Vasteras SK FK
4Gelijke spelen
6IF Brommapojkarna
26-4-26 · IF Brommapojkarna 1–2 Vasteras SK FK
22-3-26 · IF Brommapojkarna 2–2 Vasteras SK FK
20-11-25 · Vasteras SK FK 2–5 IF Brommapojkarna
9-10-25 · IF Brommapojkarna 1–4 Vasteras SK FK
30-9-24 · IF Brommapojkarna 2–1 Vasteras SK FK
26-5-24 · Vasteras SK FK 1–1 IF Brommapojkarna

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,4%

Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna: veelgestelde vragen

Wie wint Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Vasteras SK FK 49%, op een gelijkspel 25% en op een zege van IF Brommapojkarna 26%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

1 november 2026 om 16:30, stadion: Hitachi Energy Arena, Vasteras.

Wie ontbreken er?

Vasteras SK FK: geen. IF Brommapojkarna: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,8%), gevolgd door 1–0 (10,8%) en 2–1 (9,5%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

AIK Stockholm – IF Elfsborg 27 oktIFK Goteborg – Djurgardens IF 28 oktIF Brommapojkarna – BK Hacken 28 oktHalmstad – Malmo FF 28 oktDegerfors IF – Vasteras SK FK 28 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.