Voetbal
Home › Voorspellingen › Worcester City – Chorley
FA Cup · 4th Round Qualifying · 20 oktober 2026 · 20:45

Voorspelling Worcester City – Chorley: tip en odds – 20 oktober 2026

Worcester City
1–0
Chorley
1Worcester City2,65
XGelijkspel3,75
2Chorley2,55

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 20-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 1–0. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Worcester City ontvangt Chorley op 20 oktober 2026 · 20:45 in St. George's Lane (Worcester). Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Worcester City – Chorley: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Chorley (X2)
1,50
Doelpunten
Beide teams scoren
1,63
63%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Worcester City – Chorley: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,653,752,55
Marktgemiddelde2,473,472,45
Laagste odds2,403,382,40
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,251,2373,9%
Meer dan 2,5 doelpunten1,801,7752,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,001,9547,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,882,8432,0%
Beide scoren – ja1,631,6356,4%
Beide scoren – nee2,122,1043,6%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 20-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 10,2%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Worcester City 1–1 Chorley, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Afwezigen: Worcester City 0, Chorley 0.

Wie wint Worcester City – Chorley?

Worcester City37%
Gelijkspel26%
Chorley37%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Worcester City – Chorley: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten73,9% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,25
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten68,0% · eerlijke odds 1,47 · beste 1,37
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Chorley (X2)63,2% · eerlijke odds 1,58 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja56,4% · eerlijke odds 1,77 · beste 1,63
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten52,5% · eerlijke odds 1,91 · beste 1,80
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten47,5% · eerlijke odds 2,10 · beste 2,00
Outsider
Beide teams scoren – nee43,6% · eerlijke odds 2,29 · beste 2,12
Outsider
Chorley wint37,1% · eerlijke odds 2,70 · beste 2,55
Outsider
Worcester City wint36,8% · eerlijke odds 2,72 · beste 2,65
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten32,0% · eerlijke odds 3,13 · beste 2,88
Outsider
Gelijkspel26,2% · eerlijke odds 3,82 · beste 3,75
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,9%
0 : 18,5%
1 : 08,5%
1 : 28,3%
2 : 18,3%
0 : 06,1%

Worcester City – Chorley: afwezigen en blessures

Worcester City

  • Geen gemelde afwezigen

Chorley

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Worcester City – Chorley: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,9%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,63), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 52%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 52%.
    2. Afwezigen: Worcester City 0, Chorley 0.

    Alternatieve tip: Gelijkspel of Chorley (X2)

    Alternatief: Gelijkspel of Chorley (X2) (kans 63%, beste odds 1,50). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Worcester City: geen. Afwezigen bij Chorley: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt10,2%

    Worcester City – Chorley: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Worcester City – Chorley?

    Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Chorley (X2) (odds 1,50). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,63). De veiligere optie: Gelijkspel of Chorley (X2).

    Wie wint Worcester City – Chorley?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Worcester City 37%, op een gelijkspel 26% en op een zege van Chorley 37%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    20 oktober 2026 om 20:45, stadion: St. George's Lane, Worcester.

    Wie ontbreken er?

    Worcester City: geen. Chorley: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 52% (odds 1,80) en op minder dan 2,5 doelpunten 48% (odds 2,00).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,63).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,9%), gevolgd door 0–1 (8,5%) en 1–0 (8,5%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.