Voetbal
Home › Clubs › Galway United
Galway United

Galway United: programma, uitslagen, stand en cijfers

Ierland · opgericht in 2013 · Eamonn Deacy Park

Galway United: competities in 2026

Galway United: komende wedstrijden

Galway United: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVWGV
23-10-26Galway United0–0St Patrick's Athl.League of Ireland Premier Division19-10-26Waterford3–2Galway UnitedLeague of Ireland Premier Division
16-10-26Galway United2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
10-10-26Galway United0–2Derry City
FAI Cup
25-9-26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
18-9-26Derry City1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
14-9-26Sligo Rovers1–3Galway United
League of Ireland Premier Division
11-9-26Galway United2–3Bohemians
League of Ireland Premier Division

Galway United: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:45Drogheda UnitedTipGalway United
League of Ireland Premier Division
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Galway United0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
19-10-26Waterford3–2Galway United
League of Ireland Premier Division
16-10-26Galway United2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
10-10-26Galway United0–2Derry City
FAI Cup
25-9-26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
18-9-26Derry City1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
14-9-26Sligo Rovers1–3Galway United
League of Ireland Premier Division
11-9-26Galway United2–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
4-9-26Drogheda United1–2Galway United
FAI Cup
28-8-26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
21-8-26Dundalk1–2Galway United
League of Ireland Premier Division
14-8-26Galway United1–1Bray Wanderers
FAI Cup
7-8-26Galway United0–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
2-8-26Bohemians1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
25-7-26Galway United0–0Waterford
League of Ireland Premier Division
17-7-26Galway United4–0Crumlin United
FAI Cup
11-7-26Galway United3–2Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
3-7-26St Patrick's Athl.3–0Galway United
League of Ireland Premier Division
26-6-26Shamrock Rovers3–1Galway United
League of Ireland Premier Division
19-6-26Galway United2–1Derry City
League of Ireland Premier Division
12-6-26Galway United0–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
29-5-26Shelbourne1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
22-5-26Galway United2–4Bohemians
League of Ireland Premier Division
16-5-26Sligo Rovers1–4Galway United
League of Ireland Premier Division
8-5-26Galway United1–3Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
4-5-26Derry City1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
1-5-26Galway United2–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
24-4-26Waterford1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
17-4-26Dundalk2–1Galway United
League of Ireland Premier Division
6-4-26Drogheda United2–3Galway United
League of Ireland Premier Division
3-4-26Galway United2–1Derry City
League of Ireland Premier Division
20-3-26Shamrock Rovers2–0Galway United
League of Ireland Premier Division
16-3-26Galway United4–3Waterford
League of Ireland Premier Division
13-3-26Bohemians1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
6-3-26Galway United2–2Dundalk
League of Ireland Premier Division
2-3-26St Patrick's Athl.1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
27-2-26Galway United1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
20-2-26Shelbourne1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
6-2-26Galway United0–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Galway United: positie in de stand – League of Ireland Premier Division

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Shelbourne3512-13-1050:4749WWWGW
5Derry City3511-14-1048:4547WWVWG
6Galway United3510-12-1346:5142GVWGV
7Dundalk3510-12-1352:5842VGVVV
8Waterford359-13-1351:5940WWVVG

Galway United: seizoensstatistieken (League of Ireland Premier Division)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen1,4 / 1,4
Uit: voor / tegen1,2 / 1,5
De nul gehouden5
Niet gescoord10

Kaarten

Gele kaarten72
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (13×) · 3-5-2 (10×) · 3-4-1-2 (3×)

Galway United: spelersstatistieken (League of Ireland Premier Division)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
D. HurleyAAN35289226228706,98
A. BolgerMID332698422215806,95
J. KeohaneMID312417733213406,89
Arthur ParkerVER129460033106,88
A. O'ConnorVER98100120206,87
E. McCarthyMID302020302714206,82
K. TwardekMID281609862512306,75
K. BrouderVER2218361053106,74
M. WolfeMID2593531165406,71
L. DevittMID342385102010606,71
Leigh Robert Kavanagh64110030206,71
Gianfranco FacchineriVER3126700081706,65
A. KazeemVER166820100206,58
S. WalshMID342329534317706,54
C. McCormackMID133990010106,51
O. WilliamsMID30178211156506,47
F. LombotoAAN2581221167106,38
Connor BarrattVER2617520010406,33
A. PiesoldMID143391131106,15
F. PierrotAAN2899550259206,09
D. ConnollyAAN101500010005,31
N. Fleuriau ChateauAAN3400010004,95
Junior ThiamMID6120000002,24
J. MorahanVER100000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Galway United

Keepers

1Evan WattsNationaliteitWalesLeeftijd21 jaar16Hugo Alberto Pires da CunhaNationaliteitPortugalLeeftijd24 jaarLengte198 cmGewicht91 kg
32Vincent AngeliniNationaliteitSchotlandLeeftijd22 jaarLengte186 cm
35E. DoyleLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Galway United

Aanwinsten

  • Cillian TollettAthlone Town · terug van verhuur25-8-26
  • A. O'ConnorHarrogate Town · transfervrij12-8-26
  • V. Angelinijerv · transfervrij30-7-26
  • Leigh Robert KavanaghBohemians · huur30-6-26
  • D. ConnollyGlentoran · transfervrij30-6-26
  • Connor BarrattBarnsley · huur2-2-26
  • N. FleuriauVancouver Whitecaps · transfervrij25-1-26
  • Hugo Alberto Pires da CunhaFamalicao · transfervrij25-1-26

Vertrokken

  • C. GleesonGleeson Conor · transfervrij29-7-26
  • B. ReganTreaty United · transfervrij15-7-26
  • C. McCormackMcCormack Conor · gestopt11-7-26
  • C. WhelanTreaty United · transfervrij1-7-26
  • Cillian TollettAthlone Town · huur12-2-26
  • G. CunninghamCunningham Greg · gestopt26-1-26
  • J. SiviLoznica · transfervrij19-1-26

Galway United: belangrijkste feiten

LandIerland
Opgericht2013
StadionEamonn Deacy Park
Capaciteit5.000
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand6e · 42 punten

Galway United: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Galway United?

Galway United speelt zijn thuiswedstrijden in Eamonn Deacy Park (Galway), dat plaats biedt aan 5.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Galway United in de stand?

Galway United staat 6e in de competitie League of Ireland Premier Division met 42 punten uit 35 wedstrijden (10 zeges, 12 gelijke spelen, 13 nederlagen).

Wanneer speelt Galway United weer?

Volgende wedstrijd: Drogheda United – Galway United, vr 30 okt · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Galway United?

Laatste competitiewedstrijd: Galway United 0–0 St Patrick's Athl. (23-10-26).

Wie is de topscorer van Galway United?

De topscorer van de club in de competitie is K. Twardek met 8 doelpunten.

Galway United: programma, stand en voorspellingen

Galway United (Ierland) speelt dit seizoen in deze competities: League of Ireland Premier Division, FAI Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie League of Ireland Premier Division staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.