Voetbal
Home › Clubs › St Patrick's Athl.
St Patrick's Athl.

St Patrick's Athl.: programma, uitslagen, stand en cijfers

Ierland · opgericht in 1929 · Richmond Park

St Patrick's Athl.: competities in 2026

St Patrick's Athl.: komende wedstrijden

St Patrick's Athl.: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVWW
23-10-26Galway United0–0St Patrick's Athl.League of Ireland Premier Division19-10-26Derry City1–0St Patrick's Athl.League of Ireland Premier Division
16-10-26St Patrick's Athl.1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
19-9-26Sligo Rovers0–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
14-9-26Dundalk0–4St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
11-9-26St Patrick's Athl.2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
5-9-26St Patrick's Athl.1–1Bohemians
FAI Cup
28-8-26St Patrick's Athl.0–2Waterford
League of Ireland Premier Division

St Patrick's Athl.: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:45St Patrick's Athl.TipBohemians
League of Ireland Premier Division
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Galway United0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
19-10-26Derry City1–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16-10-26St Patrick's Athl.1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
19-9-26Sligo Rovers0–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
14-9-26Dundalk0–4St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
11-9-26St Patrick's Athl.2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
5-9-26St Patrick's Athl.1–1Bohemians
FAI Cup
28-8-26St Patrick's Athl.0–2Waterford
League of Ireland Premier Division
21-8-26Drogheda United0–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16-8-26St Patrick's Athl.3–2Shamrock Rovers
FAI Cup
9-8-26Shelbourne1–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
2-8-26St Patrick's Athl.1–1Derry City
League of Ireland Premier Division
24-7-26St Patrick's Athl.1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
17-7-26St Patrick's Athl.2–1Wexford
FAI Cup
10-7-26Waterford1–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
3-7-26St Patrick's Athl.3–0Galway United
League of Ireland Premier Division
26-6-26Bohemians2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
19-6-26St Patrick's Athl.2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
12-6-26St Patrick's Athl.2–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
29-5-26Shamrock Rovers1–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
22-5-26Derry City0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
15-5-26St Patrick's Athl.0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
8-5-26St Patrick's Athl.4–1Waterford
League of Ireland Premier Division
4-5-26Sligo Rovers1–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
1-5-26Galway United2–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
24-4-26St Patrick's Athl.3–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
17-4-26Drogheda United1–3St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
10-4-26St Patrick's Athl.0–1Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
6-4-26Dundalk2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
3-4-26St Patrick's Athl.4–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
20-3-26Waterford0–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16-3-26St Patrick's Athl.0–0Derry City
League of Ireland Premier Division
13-3-26St Patrick's Athl.4–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
6-3-26Shelbourne2–3St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
2-3-26St Patrick's Athl.1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
27-2-26St Patrick's Athl.4–0Dundalk
League of Ireland Premier Division
20-2-26Shamrock Rovers2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
8-2-26Bohemians0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

St Patrick's Athl.: positie in de stand – League of Ireland Premier Division

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Shamrock Rovers3520-8-758:3568WVWWW
2Bohemians3518-8-960:4262VWVWW
3St Patrick's Athl.3517-9-953:2860GVVWW
4Shelbourne3512-13-1050:4749WWWGW
5Derry City3511-14-1048:4547WWVWG

St Patrick's Athl.: seizoensstatistieken (League of Ireland Premier Division)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen1,9 / 0,7
Uit: voor / tegen1,2 / 0,9
De nul gehouden14
Niet gescoord12

Kaarten

Gele kaarten55
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (10×) · 5-3-2 (4×) · 3-5-2 (4×)

St Patrick's Athl.: spelersstatistieken (League of Ireland Premier Division)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. HoareVER29237621347807,30
J. RedmondVER35317512259507,26
J. LennonMID31247123289807,20
L. TurnerVER34301223258307,18
K. LeavyMID282243634222207,07
A. KeenaAAN3015731047127006,97
C. ForresterMID27115631268206,81
R. EdmondsonAAN3523511018437406,76
Z. ElbouzediVER21143044167006,72
A. OlusanyaAAN1057122187306,57
M. MataAAN1430710187106,56
B. BaggleyMID33227812206106,50
J. McClellandVER26146512165206,40
J. BrownVER31233913246506,38
S. PowerAAN1140010006,30
R. PalmerMID241116312210306,27
A. BreslinVER2810271082106,22
D. NugentMID30140210124106,09
T. GrivostiVER106640010105,68
S. RooneyAAN7700152004,91
R. SheridanMID1142611136204,87
R. BartleyMID2110000004,67
G. NzingoMID71110032004,27
R. BoyceVER51450000103,40
B. CannyVER190000003,30
S. McHaleVER2310000002,67

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie St Patrick's Athl.

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers St Patrick's Athl.

Aanwinsten

  • A. OlusanyaKalmar FF · transfer27-7-26
  • G. NzingoSwansea City U21 · transfervrij28-1-26
  • G. NzingoSwansea · transfervrij28-1-26
  • R. EdmondsonCentral Coast Mariners · transfervrij26-1-26
  • D. NugentShamrock Rovers · transfer7-1-26

Vertrokken

  • D. CostelloUCD · transfervrij31-7-26
  • T. GrivostiDundalk · transfer27-7-26
  • M. O'HaraO'Hara Matthew · transfervrij27-7-26
  • G. NzingoNzingo Glory · transfervrij25-7-26
  • R. BartleyWexford · huur2-7-26
  • Ryan McLaughlinBrooklyn · transfervrij1-3-26
  • A. SjöbergEskilsminne · transfervrij16-2-26
  • J. OyenugaTreaty United · transfervrij12-2-26

St Patrick's Athl.: belangrijkste feiten

LandIerland
Opgericht1929
StadionRichmond Park
Capaciteit5.500
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand3e · 60 punten

St Patrick's Athl.: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt St Patrick's Athl.?

St Patrick's Athl. speelt zijn thuiswedstrijden in Richmond Park (Dublin), dat plaats biedt aan 5.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat St Patrick's Athl. in de stand?

St Patrick's Athl. staat 3e in de competitie League of Ireland Premier Division met 60 punten uit 35 wedstrijden (17 zeges, 9 gelijke spelen, 9 nederlagen).

Wanneer speelt St Patrick's Athl. weer?

Volgende wedstrijd: St Patrick's Athl. – Bohemians, vr 30 okt · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van St Patrick's Athl.?

Laatste competitiewedstrijd: Galway United 0–0 St Patrick's Athl. (23-10-26).

Wie is de topscorer van St Patrick's Athl.?

De topscorer van de club in de competitie is A. Keena met 10 doelpunten.

St Patrick's Athl.: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van St Patrick's Athl. (Ierland) in alle competities van dit seizoen (League of Ireland Premier Division, FAI Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie League of Ireland Premier Division staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.