Voetbal
🔍
Annonce⚽ Reklameplads · 728×90 — CPM
Homepagina › Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld

Arminia Bielefeld

Germany · 2. Bundesliga

ℹ️ Over het team

Germany
Land
2026
Seizoen
18
Clubs
J. Grodowski
Topscorer

Arminia Bielefeld bevindt zich momenteel op de 13e plaats in Superligaen, met vijf punten uit zes gespeelde wedstrijden. Het team heeft één overwinning, twee gelijke spelen en drie nederlagen op de ranglijst, terwijl de doelpuntenbalans 10 voor en 12 tegen is. De recente vorm laat een wisselvallige reeks zien: een nederlaag, gevolgd door een gelijkspel, weer een nederlaag, vervolgens een gelijkspel en opnieuw een nederlaag. Met deze resultaten blijft Bielefeld in de strijd om uit de onderkant van de tabel te komen, maar de komende wedstrijden zullen cruciaal zijn om de puntentelling te verbeteren.

📋 Stand

#TeamPWDLGDPunten
1 Hertha BSC 8710 1122
2 1. FC Nürnberg 8530 1018
3 VfL Wolfsburg 8431 915
4 1. FC Kaiserslautern 8431 415
5 1. FC Heidenheim 8422 014
6 1. FC Magdeburg 8413 313
7 FC St. Pauli 8251 211
8 Arminia Bielefeld 8323 011
9 Energie Cottbus 8233 -19
10 SpVgg Greuther Fürth 8233 -19
11 VfL Osnabrück 8224 -48
12 Dynamo Dresden 8224 -48
13 Karlsruher SC 8224 -48
14 Hannover 96 8224 -58
15 Eintracht Braunschweig 8215 -27
16 VfL Bochum 8215 -47
17 SV Darmstadt 98 8215 -107
18 Holstein Kiel 8053 -45

📊 Stand — 2026

8
Wedstrijden
3-2-3
W-D-V
1.63
Goals/wedstrijd
1.63
Tegen/wedstrijd
2
Clean sheets
77%
Beide scoren

👥 Selectie (9)

Verdedigers
Middenvelders
Aanvallers

⚽ Arminia Bielefeld — Komende wedstrijden

Hertha BSC – Arminia Bielefeld 24. okt 11:00
Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig 30. okt 17:30
Holstein Kiel – Arminia Bielefeld 07. nov 12:00
Arminia Bielefeld – 1. FC Magdeburg 20. nov 17:30
SpVgg Greuther Fürth – Arminia Bielefeld 29. nov 12:30
Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden 06. dec 12:30
Arminia Bielefeld – 1. FC Kaiserslautern 13. dec 12:30
VfL Wolfsburg – Arminia Bielefeld 20. dec 12:30
Arminia Bielefeld – Hannover 96 17. jan 12:30
Arminia Bielefeld – Karlsruher SC 24. jan 12:30
Energie Cottbus – Arminia Bielefeld 31. jan 12:30
Arminia Bielefeld – 1. FC Nürnberg 07. feb 12:30
FC St. Pauli – Arminia Bielefeld 14. feb 12:30
Arminia Bielefeld – SV Darmstadt 98 21. feb 12:30
1. FC Heidenheim – Arminia Bielefeld 28. feb 12:30
Arminia Bielefeld – VfL Bochum 02. mrt 17:30
VfL Osnabrück – Arminia Bielefeld 07. mrt 12:30
Arminia Bielefeld – Hertha BSC 14. mrt 12:30
Eintracht Braunschweig – Arminia Bielefeld 21. mrt 12:30
Arminia Bielefeld – Holstein Kiel 04. apr 11:30
1. FC Magdeburg – Arminia Bielefeld 11. apr 11:30
Arminia Bielefeld – SpVgg Greuther Fürth 18. apr 11:30
Dynamo Dresden – Arminia Bielefeld 25. apr 11:30
1. FC Kaiserslautern – Arminia Bielefeld 09. mei 11:30
Arminia Bielefeld – VfL Wolfsburg 16. mei 11:30
Hannover 96 – Arminia Bielefeld 23. mei 13:30

📅 Arminia Bielefeld — Recente resultaten

Arminia Bielefeld – VfL Osnabrück 2–1
VfL Bochum – Arminia Bielefeld 0–1
Arminia Bielefeld – 1. FC Heidenheim 2–2
SV Darmstadt 98 – Arminia Bielefeld 2–1
Arminia Bielefeld – FC St. Pauli 2–2
1. FC Nürnberg – Arminia Bielefeld 4–1
SG Sonnenhof Grossaspach – Arminia Bielefeld 2–2
Arminia Bielefeld – Energie Cottbus 3–0
Karlsruher SC – Arminia Bielefeld 2–1
Annonce📊 Reklameplads · 728×90 — CPM