Nu wedden โ
Crystal Palace
L
Brighton โ Crystal Palace
5โ0
L
Lyon โ Crystal Palace
3โ2
W
Crystal Palace โ Nottingham Forest
3โ1
D
Leeds โ Crystal Palace
0โ0
W
Crystal Palace โ Lech Poznan
4โ0
L
Crystal Palace โ Ipswich
2โ3
W
Fulham โ Crystal Palace
2โ3
L
Crystal Palace โ Manchester City
1โ4
L
Everton โ Crystal Palace
2โ0
Manchester City
W
Manchester City โ AEK Athens FC
5โ1
W
Manchester City โ Ipswich
3โ2
L
Manchester City โ Paris Saint Germain
2โ4
W
Liverpool โ Manchester City
0โ3
W
Manchester City โ Sunderland
5โ3
W
Manchester United โ Manchester City
0โ1
W
FC Porto โ Manchester City
0โ2
W
Manchester City โ Coventry
1โ0
W
Crystal Palace โ Manchester City
1โ4
W
Manchester City โ Bournemouth
2โ1
๐ Statistische waarschijnlijkheid
Crystal Palace30%
Gelijkspel27%
Manchester City43%
Crystal Palace kreeg thuis een stevige les van koploper Manchester City, die met een overtuigende 4-1 overwinning hun positie als nummer รฉรฉn verstevigden. Na twee nederlagen en een goalverschil van -5 staat de zuiderse club nog steeds onderaan de tabel met nul punten, terwijl City met zes punten en een doelpuntenbalans van 6-2 onverslaanbaar lijkt. De wedstrijd bevestigde de trend uit hun onderlinge duels dit seizoen, waarin City al รฉรฉn keer had gewonnen en Palace nog geen succes boekte. Met deze uitslag breidt Manchester City hun voorsprong uit en laat ze duidelijk zien dat de race om de titel nog lang niet beslist is, terwijl Crystal Palace hard zal moeten vechten om de degradatiedreiging te ontlopen.
๐ Recente wedstrijden
H2H โ
Crystal Palace
Manchester City๐ Teamstatistieken (seizoen)
Crystal PalaceManchester City
1,3
Goals/wedstrijd
2,7
2,4
Tegen/wedstrijd
1,0
45,0%
Balbezit
63,0%
11,0
Schoten/wedstrijd
16,6
4,0
Schoten op doel/wedstrijd
6,2
3,4
Hoekschoppen/wedstrijd
6,1
1,4
xG
2,3
9,9
Overtredingen/wedstrijd
11,3
๐ xG-analyse ยท Laatste 10 wedstrijden
Crystal Palace1,4
xG per wedstrijd
Manchester City2,3
xG per wedstrijd
๐ Opstelling
Crystal Palace ยท 3-4-2-1- D. Henderson
- J. Canvot
- C. Richards
- T. Tomiyasu
- A. Khalaili
- A. Wharton
- D. Kamada
- T. Mitchell
- Y. Pino
- E. Nketiah
- J. Larsen
Coach: Pierre Sage
Manchester City ยท 4-2-3-1- G. Donnarumma
- A. Khusanov
- R. Dias
- M. Guehi
- J. Gvardiol
- N. O'Reilly
- E. Anderson
- P. Foden
- R. Cherki
- A. Semenyo
- E. Haaland
Coach: Enzo Maresca
โฑ๏ธ Tijdlijn
17โ
E. Haaland ยท Normal Goal (Manchester City)
33โ
Rayan Cherki ยท Yellow Card (Manchester City)
54โ
R. Cherki ยท Normal Goal (Manchester City)
55โ
Elliot Anderson ยท Yellow Card (Manchester City)
56โ
G. Donnarumma ยท Own Goal (Crystal Palace)
59โ
R. Cherki ยท Normal Goal (Manchester City)
63โ
J. Larsen ยท Substitution 1 (Crystal Palace)
68โ
Anan Khalaili ยท Yellow Card (Crystal Palace)
68โ
E. Nketiah ยท Substitution 2 (Crystal Palace)
68โ
Y. Pino ยท Substitution 3 (Crystal Palace)
74โ
T. Tomiyasu ยท Substitution 4 (Crystal Palace)
75โ
A. Khalaili ยท Substitution 5 (Crystal Palace)
75โ
J. Gvardiol ยท Substitution 1 (Manchester City)
82โ
R. Cherki ยท Substitution 2 (Manchester City)
82โ
E. Anderson ยท Substitution 3 (Manchester City)
84โ
E. Haaland ยท Normal Goal (Manchester City)
89โ
A. Khusanov ยท Substitution 4 (Manchester City)
89โ
N. O'Reilly ยท Substitution 5 (Manchester City)