Nu wedden โ
Sabah FA
L
Sabah FA โ Borussia Dortmund
1โ2
W
Sabah FA โ Slavia Praha
2โ0
L
Manchester United โ Sabah FA
4โ0
W
Sabah FA โ Hapoel Beer Sheva
5โ2
L
Hapoel Beer Sheva โ Sabah FA
2โ1
W
Sabah FA โ Aarhus
4โ0
L
Aarhus โ Sabah FA
2โ1
W
KuPS โ Sabah FA
0โ2
W
Sabah FA โ KuPS
1โ0
W
The New Saints โ Sabah FA
1โ2
๐ Statistische waarschijnlijkheid
Sabah FA46%
Gelijkspel26%
KuPS28%
Sabah FA behaalde thuis een knappe 1โ0 overwinning op KuPS in de Ligakamp, waarmee ze drie punten oppikten. Het was de derde onderlinge confrontatie dit seizoen, en Sabah FA heeft nu alle drie de duels gewonnen, terwijl KuPS nog geen enkel punt uit deze duels heeft gehaald. Met deze zege verstevigt Sabah FA hun positie in de ranglijst, terwijl KuPS een punt achterblijft en moet zoeken naar een comeback in de komende wedstrijden. Het ene doelpunt was voldoende om de thuisploeg te laten profiteren van hun voorsprong in de onderlinge geschiedenis.
๐ Recente wedstrijden
H2H โ
Sabah FA๐ Wedstrijdanalyse
- Sabah FA won de laatste 2 onderlinge duels
๐ Opstelling
Sabah FA ยท 4-2-3-1- S. Pokatilov
- A. Zedadka
- S. Solvet
- R. Dashdamirov
- T. Puchacz
- I. Lepinjica
- U. Rakhmonaliyev
- K. Parris
- A. Isayev
- V. Simic
- J. Mickels
Coach: Valdas Dambrauskas
KuPS ยท 4-2-2-2- J. Kreidl
- A. Puukko
- B. Magassa
- K. Adams
- C. Antwi
- V. R. Gasc
- P. Pennanen
- T. Jyry
- B. Armah
- P. Parzyszek
- G. Engvall
Coach: Miika Nuutinen
โฑ๏ธ Tijdlijn
45โ
V. Simic ยท Normal Goal (Sabah FA)
46โ
G. Engvall ยท Substitution 1 (KuPS)
47โ
Tommi Jyry ยท Yellow Card (KuPS)
49โ
Kaheem Parris ยท Yellow Card (Sabah FA)
61โ
P. Parzyszek ยท Substitution 2 (KuPS)
61โ
B. Armah ยท Substitution 3 (KuPS)
66โ
K. Parris ยท Substitution 1 (Sabah FA)
66โ
A. Isayev ยท Substitution 2 (Sabah FA)
68โ
C. Antwi ยท Substitution 4 (KuPS)
77โ
Jaime Moreno ยท Yellow Card (KuPS)
82โ
V. R. Gasc ยท Substitution 5 (KuPS)