Voetbal
Home › Clubs › Lyngby › David Helgi Aronsson
David Helgi Aronsson

David Helgi Aronsson: statistieken en carrière

Lyngby · verdediger · IJsland · 18 jaar

Wie is David Helgi Aronsson

David Helgi Aronsson – verdediger, international van IJsland, 18 jaar oud. In het seizoen 2026/27 speelt hij voor Lyngby.

In het seizoen 2026/27: 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

In het vorige seizoen (2025/26): 12 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

Laatste transfer: van Vikingur Reykjavik naar Lyngby (18 juli 2026).

David Helgi Aronsson: statistieken seizoen 2026/27

7Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
475Minuten
1Gele kaarten
0Rode kaarten
6,2Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Superliga7004751/06,2

David Helgi Aronsson: uitgebreide statistieken

290Passes
1Sleutelpasses
78%Passnauwkeurigheid
2/3Geslaagde dribbels / pogingen
19/31Gewonnen duels / totaal
6Tackles
1Overtredingen ondergaan
4Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

David Helgi Aronsson: statistieken seizoen 2025/26

12Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
983Minuten

David Helgi Aronsson: carrière

ClubPeriode
Lyngby2026
Njardvik2025
Vikingur Reykjavik2024

Alleen seniorenclubs; jeugd- en beloftenteams worden niet getoond.

David Helgi Aronsson: transfers

DatumTransferSoort / bedrag
18 juli 2026Vikingur Reykjavik → LyngbyHuur
17 juli 2026Keflavik → Vikingur Reykjavik
1 maart 2026Vikingur Reykjavik → KeflavikHuur
30 januari 2026Njardvik → Vikingur Reykjavik
10 april 2025Vikingur Reykjavik → NjardvikHuur
22 februari 2025Vikingur Reykjavik → NjardvikHuur

David Helgi Aronsson: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft David Helgi Aronsson in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat David Helgi Aronsson op 0 doelpunten en 0 assists in 7 wedstrijden.

Bij welke club speelt David Helgi Aronsson?

David Helgi Aronsson (verdediger) speelt in 2026/27 voor Lyngby. Nationaliteit: IJsland.

Hoe oud is David Helgi Aronsson?

David Helgi Aronsson is 18 jaar oud. Geboortedatum: 6 april 2007.

Wat was de laatste transfer van David Helgi Aronsson?

Van Vikingur Reykjavik naar Lyngby, 18 juli 2026.

Over David Helgi Aronsson

De pagina van David Helgi Aronsson (IJsland) bundelt zijn statistieken van dit seizoen, zijn carrière, transfers en prijzen. Hij speelt momenteel voor Lyngby; de volledige selectie staat op de pagina van de club.