Voetbal
Home › Clubs › Lyngby
Lyngby

Lyngby: programma, uitslagen, stand en cijfers

Denemarken · opgericht in 1921 · Lyngby Stadion

Lyngby: competities in 2026/27

Superliga12e plaats, 8 puntenVolgende: FC Midtjylland · zo 25 okt · 14:00
Deense bekerachtste finaleVolgende: Randers FC · di 3 nov · 18:00

Lyngby: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:00FC Midtjylland–Lyngby
Superliga · Onderlinge duels (H2H)vr 30 okt · 19:00Lyngby–Randers FCSuperliga · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 18:00Lyngby–Randers FC
Deense beker · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 19:00Silkeborg–Lyngby
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
vr 20 nov · 19:00Aarhus–Lyngby
Superliga · Onderlinge duels (H2H)

Lyngby: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVGW
18-10-26Lyngby3–3FC Nordsjaelland
Superliga
11-10-26Brondby5–2Lyngby
Superliga
18-9-26Lyngby0–4Silkeborg
Superliga
13-9-26Lyngby1–1Sonderjyske
Superliga
9-9-26VSK Århus0–2Lyngby
Deense beker
4-9-26Viborg0–2Lyngby
Superliga
30-8-26Lyngby1–1Odense
Superliga
26-8-26FA 20000–1Lyngby
Deense beker

Lyngby: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:00FC Midtjylland–Lyngby
Superliga
vr 30 okt · 19:00Lyngby–Randers FC
Superliga
di 3 nov · 18:00Lyngby–Randers FC
Deense beker
vr 6 nov · 19:00Silkeborg–Lyngby
Superliga
vr 20 nov · 19:00Aarhus–Lyngby
Superliga
zo 29 nov · 14:00Lyngby–Viborg
Superliga
zo 6 dec · 14:00FC Nordsjaelland–Lyngby
Superliga
zo 21 feb · 18:00Lyngby–Brondby
Superliga
zo 28 feb · 18:00Odense–Lyngby
Superliga
zo 7 mrt · 18:00Lyngby–AC Horsens
Superliga
zo 14 mrt · 18:00Sonderjyske–Lyngby
Superliga
zo 21 mrt · 18:00Lyngby–FC Copenhagen
Superliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Lyngby3–3FC Nordsjaelland
Superliga
11-10-26Brondby5–2Lyngby
Superliga
18-9-26Lyngby0–4Silkeborg
Superliga
13-9-26Lyngby1–1Sonderjyske
Superliga
9-9-26VSK Århus0–2Lyngby
Deense beker
4-9-26Viborg0–2Lyngby
Superliga
30-8-26Lyngby1–1Odense
Superliga
26-8-26FA 20000–1Lyngby
Deense beker
23-8-26AC Horsens2–1Lyngby
Superliga
16-8-26Lyngby1–1FC Midtjylland
Superliga
9-8-26Randers FC2–0Lyngby
Superliga
1-8-26Lyngby2–2Aarhus
Superliga
26-7-26FC Copenhagen3–2Lyngby
Superliga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Lyngby: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • O. Snorreknieblessure
  • I. Thorvaldssonafwezig

Lyngby: positie in de stand – Superliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Aarhus111-6-415:189GWGVG
11Sonderjyske112-2-716:248WVWGV
12Lyngby111-5-515:248GVVGW

Lyngby: seizoensstatistieken (Superliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd2,2
Thuis: voor / tegen1,3 / 2,0
Uit: voor / tegen1,4 / 2,4
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten26
Gele kaarten per wedstrijd2,4
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (2×)

Lyngby: spelersstatistieken (Superliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. ColynMID10812422311307,45
C. WintherMID65451053207,22
L. SandgravMID119780072106,98
J. ThomasenMID94851053106,85
G. FrauloMID1197020177206,80
Í. ÞorvaldssonAAN1186032228406,77
F. GytkjærAAN103072174106,77
M. AndersonAAN4641031006,74
M. FischerVER119550010106,72
A. BøndergaardAAN62190033106,72
M. GaranangaVER86420053206,60
O. BuurVER118660300006,54
M. HeboMID81390020106,53
M. AbubakariAAN190000006,50
D. KristjánssonVER92340021006,39
R. TytensVER118491071206,37
David Helgi AronssonVER74750000106,23
S. NgaboMID1110011006,01
Oliver HøjerMID83940052005,86
C. AllenVER71390031205,58
W. SteindorssonMID3620000003,86

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Lyngby

Keepers

1J. ÆgidiusNationaliteitDenemarkenLeeftijd23 jaarLengte190 cmGewicht71 kg
21O. SnorreLeeftijd26 jaar
31D. KochenNationaliteitVerenigde StatenLeeftijd19 jaarLengte189 cmGewicht83 kg
40E. BatchelorLeeftijd18 jaar
40J. Solvi SimonarsonLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Lyngby

Aanwinsten

  • A. HoskonenStockport County · transfervrij6-9-26
  • S. NgaboBK Hacken · huur1-9-26
  • M. AndersonPhiladelphia Union · huur1-9-26
  • Z. SertdemirPreußen Münster · transfer31-8-26
  • J. Solvi SimonarsonIA Akranes · huur31-8-26
  • M. GaranangaFC Copenhagen · huur12-8-26
  • David Helgi AronssonVikingur Reykjavik · huur18-7-26
  • C. AllenHillerød · transfer15-7-26

Vertrokken

  • M. HenriksenSandnes ULF · huur1-9-26
  • C. WintherBrondby · transfer1-9-26
  • Mathias Kaarsbohodd · huur1-9-26
  • M. AbubakariTorreense · transfer31-8-26
  • A. BøndergaardFC Fredericia · transfer31-8-26
  • A. JorgensenSandnes ULF · huur28-8-26
  • D. WarmerdamKatwijk · transfervrij27-8-26
  • Jonathan OtoaSkive · huur22-7-26

Lyngby: belangrijkste feiten

LandDenemarken
Opgericht1921
StadionLyngby Stadion
Capaciteit10.100
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSuperliga
Positie in de stand12e · 8 punten

Lyngby: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Lyngby?

Lyngby speelt zijn thuiswedstrijden in Lyngby Stadion (Lyngby), dat plaats biedt aan 10.100 toeschouwers.

Op welke plaats staat Lyngby in de stand?

Lyngby staat 12e in de competitie Superliga met 8 punten uit 11 wedstrijden (1 zege, 5 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Lyngby weer?

Volgende wedstrijd: FC Midtjylland – Lyngby, zo 25 okt · 14:00 (Superliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Lyngby?

Laatste competitiewedstrijd: Lyngby 3–3 FC Nordsjaelland (18-10-26).

Wie is de topscorer van Lyngby?

De topscorer van de club in de competitie is S. Colyn met 4 doelpunten.

Lyngby: programma, stand en voorspellingen

Lyngby (Denemarken) speelt dit seizoen in deze competities: Superliga, Deense beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Superliga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.