Voetbal
Home › Clubs › Malaga › Eneko Jauregi
Eneko Jauregi

Eneko Jauregi: statistieken en carrière

Malaga · aanvaller · Spanje · 29 jaar

Wie is Eneko Jauregi

Spelersprofiel van Eneko Jauregi: aanvaller, Spanje, 29 jaar, speelt bij Malaga (seizoen 2026/27).

In het seizoen 2026/27: 2 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

Eneko Jauregi: statistieken seizoen 2026/27

2Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
55Minuten
1Gele kaarten
0Rode kaarten
4,2Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
La Liga200551/04,2

Eneko Jauregi: uitgebreide statistieken

1Schoten
1Schoten op doel
8Passes
75%Passnauwkeurigheid
3/10Gewonnen duels / totaal
2Tackles
1Overtredingen ondergaan
2Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Eneko Jauregi: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Eneko Jauregi in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Eneko Jauregi op 0 doelpunten en 0 assists in 2 wedstrijden.

Bij welke club speelt Eneko Jauregi?

Eneko Jauregi (aanvaller) speelt in 2026/27 voor Malaga. Nationaliteit: Spanje.

Hoe oud is Eneko Jauregi?

Eneko Jauregi is 29 jaar oud. Geboortedatum: 13 juli 1996.

Over Eneko Jauregi

Eneko Jauregi (Spanje) in één oogopslag: seizoensstatistieken, uitgebreide cijfers, carrière, transfers en prijzen. Meer spelers van de club vind je op de pagina van Malaga.