Voetbal
Home › Clubs › Malaga
Malaga

Malaga: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1948 · Estadio La Rosaleda

Malaga: competities in 2026/27

La Liga20e plaats, 5 puntenVolgende: Real Betis · za 31 okt · 18:30
Copa del Reyronde 128Volgende: Alcazar · di 27 okt · 21:00

Malaga: komende wedstrijden

di 27 okt · 21:00Alcazar–Malaga
Copa del Reyza 31 okt · 18:30Real Betis–MalagaLa Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 14:00Malaga–Racing Santander
La Liga
zo 22 nov · 17:00Osasuna–Malaga
La Liga
zo 29 nov · 17:00Malaga–Athletic Club
La Liga

Malaga: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVGVV
23-10-26Alaves1–1Malaga
La Liga
18-10-26Malaga2–5Real Sociedad
La Liga
9-10-26Malaga1–1Espanyol
La Liga
20-9-26Getafe1–0Malaga
La Liga
17-9-26Malaga1–3Villarreal
La Liga
13-9-26Celta Vigo1–1Malaga
La Liga
6-9-26Malaga0–0Levante
La Liga
30-8-26Real Madrid4–0Malaga
La Liga

Malaga: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 21:00Alcazar–Malaga
Copa del Rey
za 31 okt · 18:30Real Betis–Malaga
La Liga
za 7 nov · 14:00Malaga–Racing Santander
La Liga
zo 22 nov · 17:00Osasuna–Malaga
La Liga
zo 29 nov · 17:00Malaga–Athletic Club
La Liga
zo 6 dec · 17:00Sevilla–Malaga
La Liga
zo 13 dec · 17:00Malaga–Barcelona
La Liga
zo 20 dec · 17:00Rayo Vallecano–Malaga
La Liga
zo 3 jan · 17:00Malaga–Elche
La Liga
zo 10 jan · 17:00Valencia–Malaga
La Liga
zo 17 jan · 17:00Malaga–Real Madrid
La Liga
zo 24 jan · 17:00Real Sociedad–Malaga
La Liga
zo 31 jan · 17:00Malaga–Alaves
La Liga
zo 7 feb · 17:00Deportivo La Coruna–Malaga
La Liga
zo 14 feb · 17:00Levante–Malaga
La Liga
zo 21 feb · 17:00Malaga–Real Betis
La Liga
zo 28 feb · 17:00Malaga–Atletico Madrid
La Liga
zo 7 mrt · 17:00Elche–Malaga
La Liga
zo 14 mrt · 17:00Malaga–Rayo Vallecano
La Liga
zo 21 mrt · 17:00Villarreal–Malaga
La Liga
zo 4 apr · 17:00Malaga–Osasuna
La Liga
zo 11 apr · 17:00Espanyol–Malaga
La Liga
zo 18 apr · 17:00Malaga–Valencia
La Liga
wo 21 apr · 17:00Racing Santander–Malaga
La Liga
zo 2 mei · 17:00Malaga–Getafe
La Liga
zo 9 mei · 17:00Athletic Club–Malaga
La Liga
zo 16 mei · 17:00Malaga–Celta Vigo
La Liga
zo 23 mei · 17:00Barcelona–Malaga
La Liga
zo 30 mei · 17:00Malaga–Sevilla
La Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Alaves1–1Malaga
La Liga
18-10-26Malaga2–5Real Sociedad
La Liga
9-10-26Malaga1–1Espanyol
La Liga
20-9-26Getafe1–0Malaga
La Liga
17-9-26Malaga1–3Villarreal
La Liga
13-9-26Celta Vigo1–1Malaga
La Liga
6-9-26Malaga0–0Levante
La Liga
30-8-26Real Madrid4–0Malaga
La Liga
24-8-26Malaga1–1Deportivo La Coruna
La Liga
19-8-26Atletico Madrid2–0Malaga
La Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Malaga: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (23-10-26).

  • J. Cruzspierblessure
  • J. Lobeteknieblessure
  • P. Martinezvoetblessure
  • J. Munozkuitblessure
  • D. Murilloknieblessure
  • A. Ochoaknieblessure

Malaga: positie in de stand – La Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
18Espanyol102-2-612:148VVGVV
19Valencia101-3-67:176VGGVW
20Malaga100-5-57:195GVGVV

Malaga: seizoensstatistieken (La Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,9
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,0
Uit: voor / tegen0,4 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten25
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (7×) · 4-4-2 (2×) · 4-3-3 (1×)

Malaga: spelersstatistieken (La Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Adrián Niño HerediaAAN628440106007,23
Pablo MartínezMID74791283106,89
PugaVER94900010306,85
Ramón EnríquezMID92340100306,82
Dani LorenzoMID96170020106,82
Einar GalileaVER75590000206,81
Carlos DotorMID96461063206,80
David LarrubiaMID1082200104306,75
RafitaVER108320110106,67
Juan CruzMID72510131106,66
Juan BerrocalVER31100000006,62
Ángel RecioVER109000061006,61
Joaquín MuñozMID94730031006,59
J. CajusteMID2120010006,58
Rafa RodríguezMID62430092006,53
José SalinasVER84270011106,46
ChupeAAN1075610167306,36
Julen LobeteAAN190000006,30
Adam Aznou Ben CheikhVER31410010106,15
Izan MerinoMID84820010005,89
H. AbaidaAAN3410010004,93
Fernando CaleroVER21640010004,50
Eneko JauregiAAN2550011104,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Malaga

Keepers

1Alfonso HerreroNationaliteitSpanjeLeeftijd31 jaarLengte183 cmGewicht83 kg
13Carlos LópezNationaliteitSpanjeLeeftijd21 jaarLengte184 cm
30Andrés CéspedesNationaliteitSpanjeLeeftijd21 jaarLengte186 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Malaga

Aanwinsten

  • Juan BerrocalGetafe · transfervrij31-8-26
  • J. CajusteNapoli · huur31-8-26
  • Adam Aznou Ben CheikhEverton · huur30-8-26
  • Pablo MartínezLevante · transfervrij20-8-26
  • Pablo MartínezLevante · transfervrij20-8-26
  • José SalinasEspanyol · huur26-7-26
  • Juan CruzLeganes · huur18-7-26
  • Fernando CaleroEspanyol · transfervrij13-7-26

Vertrokken

  • Pablo ArriazaEstepona · huur31-8-26
  • Javi MonteroLeganes · transfervrij28-8-26
  • Dani SánchezSanchez Daniel · transfervrij24-8-26
  • Víctor GarcíaIbiza · transfervrij24-8-26
  • JuanpeGamba Osaka · transfer22-8-26
  • Josué DorrioMirandes · transfervrij18-8-26
  • JuanmaMarbella · transfervrij31-7-26
  • Ibon BadiolaArenas Getxo · transfervrij2-7-26

Malaga: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1948
StadionEstadio La Rosaleda
Capaciteit30.389
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLa Liga
Positie in de stand20e · 5 punten

Malaga: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Malaga?

Malaga speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio La Rosaleda (Málaga), dat plaats biedt aan 30.389 toeschouwers.

Op welke plaats staat Malaga in de stand?

Malaga staat 20e in de competitie La Liga met 5 punten uit 10 wedstrijden (0 zeges, 5 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Malaga weer?

Volgende wedstrijd: Alcazar – Malaga, di 27 okt · 21:00 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Malaga?

Laatste competitiewedstrijd: Alaves 1–1 Malaga (23-10-26).

Wie is de topscorer van Malaga?

De topscorer van de club in de competitie is Adrián Niño Heredia met 4 doelpunten.

Malaga: programma, stand en voorspellingen

Malaga (Spanje) speelt dit seizoen in deze competities: La Liga, Copa del Rey. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie La Liga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.