Voetbal
Home › Clubs › Viborg › Hjalte Bidstrup
Hjalte Bidstrup

Hjalte Bidstrup: statistieken en carrière

Viborg · verdediger · Denemarken · 19 jaar

Wie is Hjalte Bidstrup

Spelersprofiel van Hjalte Bidstrup: verdediger, Denemarken, 19 jaar, speelt bij Viborg (seizoen 2026/27).

In het seizoen 2026/27: 8 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists.

In het vorige seizoen (2025/26): 34 wedstrijden, 1 doelpunt en 2 assists.

Laatste transfer: van FC Copenhagen naar Viborg (3 februari 2025).

Hjalte Bidstrup: statistieken seizoen 2026/27

8Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
402Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
6,9Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Superliga8004020/06,9

Hjalte Bidstrup: uitgebreide statistieken

1Schoten
229Passes
9Sleutelpasses
84%Passnauwkeurigheid
2/6Geslaagde dribbels / pogingen
15/32Gewonnen duels / totaal
9Tackles
4Overtredingen ondergaan
5Overtredingen begaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Hjalte Bidstrup: statistieken seizoen 2025/26

34Wedstrijden
1Doelpunten
2Assists
2221Minuten
6,7Beoordeling

Hjalte Bidstrup: carrière

ClubPeriode
Viborg2024–heden

Alleen seniorenclubs; jeugd- en beloftenteams worden niet getoond.

Hjalte Bidstrup: transfers

DatumTransferSoort / bedrag
3 februari 2025FC Copenhagen → Viborg

Hjalte Bidstrup: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Hjalte Bidstrup in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Hjalte Bidstrup op 0 doelpunten en 0 assists in 8 wedstrijden.

Bij welke club speelt Hjalte Bidstrup?

Hjalte Bidstrup (verdediger) speelt in 2026/27 voor Viborg. Nationaliteit: Denemarken.

Hoe oud is Hjalte Bidstrup?

Hjalte Bidstrup is 19 jaar oud. Geboortedatum: 15 februari 2006.

Wat was de laatste transfer van Hjalte Bidstrup?

Van FC Copenhagen naar Viborg, 3 februari 2025.

Over Hjalte Bidstrup

Hjalte Bidstrup (Denemarken) in één oogopslag: seizoensstatistieken, uitgebreide cijfers, carrière, transfers en prijzen. Meer spelers van de club vind je op de pagina van Viborg.