Voetbal
Home › Clubs › Viborg
Viborg

Viborg: programma, uitslagen, stand en cijfers

Denemarken · opgericht in 1896 · Energi Viborg Arena

Viborg: competities in 2026/27

Viborg: komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Aarhus–ViborgSuperliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 14:00Viborg–AC Horsens
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:00Odense–Viborg
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 14:00Viborg–Randers FC
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 14:00Lyngby–Viborg
Superliga · Onderlinge duels (H2H)

Viborg: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWGV
19-10-26Viborg1–2FC Midtjylland
Superliga
11-10-26Randers FC0–2Viborg
Superliga
20-9-26Viborg4–1FC Nordsjaelland
Superliga
16-9-26Brabrand2–1Viborg
Deense beker
13-9-26Silkeborg1–1Viborg
Superliga
4-9-26Viborg0–2Lyngby
Superliga
28-8-26AC Horsens2–3Viborg
Superliga
23-8-26Viborg4–0FC Copenhagen
Superliga

Viborg: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Aarhus–Viborg
Superliga
zo 1 nov · 14:00Viborg–AC Horsens
Superliga
za 7 nov · 18:00Odense–Viborg
Superliga
zo 22 nov · 14:00Viborg–Randers FC
Superliga
zo 29 nov · 14:00Lyngby–Viborg
Superliga
ma 7 dec · 19:00Viborg–Sonderjyske
Superliga
zo 21 feb · 18:00FC Copenhagen–Viborg
Superliga
zo 28 feb · 18:00Viborg–Silkeborg
Superliga
zo 7 mrt · 18:00FC Midtjylland–Viborg
Superliga
zo 14 mrt · 18:00Viborg–Brondby
Superliga
zo 21 mrt · 18:00FC Nordsjaelland–Viborg
Superliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
19-10-26Viborg1–2FC Midtjylland
Superliga
11-10-26Randers FC0–2Viborg
Superliga
20-9-26Viborg4–1FC Nordsjaelland
Superliga
16-9-26Brabrand2–1Viborg
Deense beker
13-9-26Silkeborg1–1Viborg
Superliga
4-9-26Viborg0–2Lyngby
Superliga
28-8-26AC Horsens2–3Viborg
Superliga
23-8-26Viborg4–0FC Copenhagen
Superliga
14-8-26Viborg2–1Aarhus
Superliga
7-8-26Sonderjyske0–0Viborg
Superliga
2-8-26Brondby1–0Viborg
Superliga
24-7-26Viborg1–0Odense
Superliga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Viborg: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • L. Coulibalyniet in de selectie
  • T. Frerikslichte blessure
  • R. Mitchellblessure
  • Y. Njohblessure
  • M. Riahiknieblessure

Viborg: positie in de stand – Superliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1FC Copenhagen118-1-225:1125GVWWW
2FC Midtjylland117-4-021:1125WWGWG
3Viborg116-2-318:1020VWWGV
4FC Nordsjaelland115-4-217:1319GGVWG
5Brondby126-1-521:2019WVWVV

Viborg: seizoensstatistieken (Superliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,6
Doelpunten tegen per wedstrijd0,9
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,0
Uit: voor / tegen1,2 / 0,8
De nul gehouden4
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,1
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (10×) · 4-2-3-1 (1×)

Viborg: spelersstatistieken (Superliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
C. NouckAAN1183033255007,23
L. KirkegaardVER119890082207,13
A. BeckMID1183431156007,12
V. Lunddal FriðrikssonVER3381011007,12
T. JørgensenMID43261021007,10
Ž. ZaletelVER97240110107,02
J. GrønningMID119900041306,97
Dorian HanzaAAN11908512510006,96
O. BundgaardVER1196802144206,92
M. SøndergaardMID1064332124006,91
Hjalte BidstrupVER84020010006,90
S. JalalMID1181502135106,85
S. KuzmićVER64880043006,79
B. BrahimiAAN51560030106,69
Philip KellerMID101570121006,67
Adam Kleis-KristoffersenAAN101071072006,56
L. CoulibalyMID2690000006,56
R. AlteMID5760000206,47
Roald MitchellAAN2130000006,35
M. HoedemakersMID1100000006,30
D. AnyembeVER73080000006,02
GiulioAAN2260010004,43
Frederik DamkjerMID3160000002,68
E. MonradVER110000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Viborg

Keepers

1L. LundNationaliteitDenemarkenLeeftijd25 jaarLengte195 cmGewicht85 kg
20K. KiilerichNationaliteitDenemarkenLeeftijd20 jaarLengte198 cmGewicht78 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Viborg

Aanwinsten

  • L. CoulibalyAuxerre · huur1-9-26
  • Roald MitchellNew York Red Bulls · huur1-9-26
  • R. AlteViking · huur31-8-26
  • GiulioCeara · transfer24-8-26
  • V. Lunddal FriðrikssonFortuna Düsseldorf · transfervrij11-8-26
  • M. RiahiStade Tunisien · transfer5-7-26
  • Mohamed RiahiStade Tunisien · transfer5-7-26
  • K. KiilerichAarhus Fremad · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • O. AddoHelsingborg · huur31-8-26
  • S. KuzmićLorient · transfer30-8-26
  • B. BrahimiPAU · transfer30-8-26
  • T. JørgensenToulouse · transfer18-8-26
  • M. HoedemakersAlmere City FC · huur3-8-26
  • Oliver OstergaardVSK Århus · transfervrij29-7-26
  • F. ĐukićHvidovre · transfer14-7-26
  • S. RadićMTK Budapest · transfer7-7-26

Viborg: belangrijkste feiten

LandDenemarken
Opgericht1896
StadionEnergi Viborg Arena
Capaciteit9.566
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSuperliga
Positie in de stand3e · 20 punten

Viborg: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Viborg?

Viborg speelt zijn thuiswedstrijden in Energi Viborg Arena (Viborg), dat plaats biedt aan 9.566 toeschouwers.

Op welke plaats staat Viborg in de stand?

Viborg staat 3e in de competitie Superliga met 20 punten uit 11 wedstrijden (6 zeges, 2 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Viborg weer?

Volgende wedstrijd: Aarhus – Viborg, zo 25 okt · 18:00 (Superliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Viborg?

Laatste competitiewedstrijd: Viborg 1–2 FC Midtjylland (19-10-26).

Wie is de topscorer van Viborg?

De topscorer van de club in de competitie is Dorian Hanza met 5 doelpunten.

Viborg: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Viborg (Denemarken) in alle competities van dit seizoen (Superliga, Deense beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Superliga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.