Voetbal
Home › Clubs › Cercle Brugge › Joel Tshisanga Ndala
Joel Tshisanga Ndala

Joel Tshisanga Ndala: statistieken en carrière

Cercle Brugge · aanvaller · Engeland · 19 jaar

Wie is Joel Tshisanga Ndala

Joel Tshisanga Ndala is een aanvaller uit Engeland (19 jaar); in 2026/27 speelt hij voor Cercle Brugge.

In het seizoen 2026/27: 1 wedstrijd, 0 doelpunten en 0 assists.

Joel Tshisanga Ndala: statistieken seizoen 2026/27

1Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
24Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
6,6Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Jupiler Pro League100240/06,6

Joel Tshisanga Ndala: uitgebreide statistieken

2Passes
100%Passnauwkeurigheid
0/2Geslaagde dribbels / pogingen
4/10Gewonnen duels / totaal
3Tackles
1Overtredingen ondergaan

Totalen van alle clubcompetities in 2026/27.

Joel Tshisanga Ndala: veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten heeft Joel Tshisanga Ndala in 2026/27 gemaakt?

In 2026/27 staat Joel Tshisanga Ndala op 0 doelpunten en 0 assists in 1 wedstrijd.

Bij welke club speelt Joel Tshisanga Ndala?

Joel Tshisanga Ndala (aanvaller) speelt in 2026/27 voor Cercle Brugge. Nationaliteit: Engeland.

Hoe oud is Joel Tshisanga Ndala?

Joel Tshisanga Ndala is 19 jaar oud. Geboortedatum: 31 mei 2006.

Over Joel Tshisanga Ndala

Hier vind je de cijfers van Joel Tshisanga Ndala (Engeland): wedstrijden, doelpunten, assists en kaarten dit seizoen, plus de clubs uit zijn carrière, transfers en gewonnen prijzen. Hij maakt deel uit van de selectie van Cercle Brugge.