Voetbal
Home › Clubs › Cercle Brugge
Cercle Brugge

Cercle Brugge: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 1899 · Jan Breydelstadion

Cercle Brugge: competities in 2026/27

Jupiler Pro League18e plaats, 3 puntenVolgende: Union St. Gilloise · zo 25 okt · 19:15
Cupachtste finaleVolgende: Zulte Waregem · za 5 dec · 16:00

Cercle Brugge: komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:15Union St. Gilloise–Cercle BruggeJupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 13:30Cercle Brugge–Antwerp
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
vr 20 nov · 20:45Cercle Brugge–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 28 nov · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League

Cercle Brugge: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGVV
16-10-26Sporting Hasselt1–2Cercle Brugge
Cup
10-10-26Cercle Brugge1–2Anderlecht
Jupiler Pro League
19-9-26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
12-9-26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6-9-26Cercle Brugge0–3Gent
Jupiler Pro League
29-8-26Cercle Brugge0–1Lommel United
Jupiler Pro League
23-8-26Club Brugge KV1–0Cercle Brugge
Jupiler Pro League
14-8-26Cercle Brugge3–3St. Truiden
Jupiler Pro League

Cercle Brugge: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:15Union St. Gilloise–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
zo 1 nov · 13:30Cercle Brugge–Antwerp
Jupiler Pro League
za 7 nov · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
vr 20 nov · 20:45Cercle Brugge–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 28 nov · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Cup
za 12 dec · 20:45SK Beveren–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 19 dec · 18:15Cercle Brugge–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 26 dec · 16:00Kortrijk–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
zo 17 jan · 16:00Cercle Brugge–Genk
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00Gent–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00Cercle Brugge–Standard Liege
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00KV Mechelen–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00Cercle Brugge–Charleroi
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00St. Truiden–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00Cercle Brugge–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Cercle Brugge–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00KVC Westerlo–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00Cercle Brugge–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00Antwerp–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00Cercle Brugge–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00Anderlecht–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00Cercle Brugge–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00Genk–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00Cercle Brugge–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00Lommel United–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
16-10-26Sporting Hasselt1–2Cercle Brugge
Cup
10-10-26Cercle Brugge1–2Anderlecht
Jupiler Pro League
19-9-26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
12-9-26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6-9-26Cercle Brugge0–3Gent
Jupiler Pro League
29-8-26Cercle Brugge0–1Lommel United
Jupiler Pro League
23-8-26Club Brugge KV1–0Cercle Brugge
Jupiler Pro League
14-8-26Cercle Brugge3–3St. Truiden
Jupiler Pro League
8-8-26Standard Liege2–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Cercle Brugge: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
16OH Leuven91-3-58:166GGWGV
17Kortrijk81-0-72:183VWVVV
18Cercle Brugge80-3-59:163VVGVV

Cercle Brugge: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,3
Uit: voor / tegen1,3 / 1,8
De nul gehouden0
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten10
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (4×) · 3-4-1-2 (1×) · 3-4-3 (1×)

Cercle Brugge: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. MannehMID1591011007,90
L. Le RouxMID1900110007,70
C. RavychVER32701041007,07
G. KondoVER87200010106,95
T. AdaramolaVER1260011006,90
Charles HerrmannMID1590000006,90
L. MondeleMID859310102106,85
D. VanzeirAAN74281193006,84
V. KonatéMID86830052206,84
V. MartensAAN85130074006,81
L. AgyekumMID2390000006,80
G. MagnéeMID86940040006,79
Makaya Ibrahima DiabyMID43490043106,78
H. Van der BruggenMID2800000006,75
I. DiakitéVER74790010106,73
S. NgouraAAN856520199106,71
B. AkinsolaAAN41660021006,68
ErickMID71751141006,66
K. KouassiAAN81821033106,65
L. AmaniMID51740010106,60
Joel Tshisanga NdalaAAN1240000006,60
Abdoul OuattaraAAN3390010006,57
Emmanuel KakouVER64820041106,52
L. MichalAAN61420021006,47
R. CaicedoVER31890020006,37

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Cercle Brugge

Keepers

1G. CouckeNationaliteitBelgiëLeeftijd27 jaarLengte187 cmGewicht83 kg
21Y. LienardNationaliteitFrankrijkLeeftijd22 jaarLengte194 cmGewicht83 kg
84B. LangenbickNationaliteitBelgiëLeeftijd22 jaarLengte189 cmGewicht72 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Cercle Brugge

Aanwinsten

  • L. Le RouxPortsmouth · transfervrij9-9-26
  • B. AkinsolaAVS · transfer2-9-26
  • Y. LienardMonaco · huur2-9-26
  • T. AdaramolaCrystal Palace · transfer16-8-26
  • A. MannehMjallby AIF · huur11-8-26
  • L. MichalMonaco · huur30-7-26
  • Joel Tshisanga NdalaManchester City · transfer28-7-26
  • L. MondeleFrancs Borains · transfer28-7-26

Vertrokken

  • H. JuradoPuebla · huur10-9-26
  • Makaya Ibrahima DiabyAl-Ahli Jeddah · transfer5-9-26
  • L. AgyekumErzurumspor FK · huur3-9-26
  • M. DelangheWillem II · huur31-8-26
  • C. RavychGenk · transfer31-8-26
  • J. LietaertLokeren-Temse · transfervrij13-8-26
  • Ilias Ben SadikBen Sadik Ilias · transfervrij31-7-26
  • Tiemen De BelDe Bel Tiemen · transfervrij31-7-26

Cercle Brugge: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht1899
StadionJan Breydelstadion
Capaciteit29.062
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand18e · 3 punten

Cercle Brugge: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Cercle Brugge?

Cercle Brugge speelt zijn thuiswedstrijden in Jan Breydelstadion (Brugge), dat plaats biedt aan 29.062 toeschouwers.

Op welke plaats staat Cercle Brugge in de stand?

Cercle Brugge staat 18e in de competitie Jupiler Pro League met 3 punten uit 8 wedstrijden (0 zeges, 3 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Cercle Brugge weer?

Volgende wedstrijd: Union St. Gilloise – Cercle Brugge, zo 25 okt · 19:15 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Cercle Brugge?

Laatste competitiewedstrijd: Cercle Brugge 1–2 Anderlecht (10-10-26).

Wie is de topscorer van Cercle Brugge?

De topscorer van de club in de competitie is S. Ngoura met 2 doelpunten.

Cercle Brugge: programma, stand en voorspellingen

Cercle Brugge (België) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Jupiler Pro League, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.