Voetbal
Home › Voorspellingen › Aberdeen – Hibernian
Scottish Premiership · Speelronde 13 · 7 november 2026 · 18:45

Voorspelling Aberdeen – Hibernian: tip en odds – 7 november 2026

VS
1Aberdeen2,45
XGelijkspel3,55
2Hibernian2,77

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 03:50

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Aberdeen – Hibernian begint op 7 november 2026 · 18:45 in Pittodrie Stadium (Aberdeen). Volgens ons is het een gelijkopgaande strijd. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Aberdeen – Hibernian: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Aberdeen of gelijkspel (1X)
1,47
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,47
66%kans op deze uitslag
66%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Aberdeen – Hibernian: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,453,552,77
Marktgemiddelde2,403,482,70
Laagste odds2,353,302,67
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,241,2176,7%
Meer dan 2,5 doelpunten1,751,7354,8%
Minder dan 2,5 doelpunten2,152,0945,2%
Meer dan 3,5 doelpunten2,802,7034,4%
Beide scoren – ja1,621,5958,4%
Beide scoren – nee2,302,2441,6%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 03:50). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,5%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Aberdeen 1–1 Hibernian, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Aberdeen 9e (11 punten), Hibernian 12e (7 punten).
  • Vorm in de competitie: Aberdeen 3W 2G 5V (12:13), Hibernian 2W 1G 7V (10:16).
  • H2H: 51 wedstrijden: Aberdeen 23W 13G 15V, doelpunten 60:53.
  • Afwezigen: Aberdeen 0, Hibernian 0.

Wie wint Aberdeen – Hibernian?

Aberdeen39%
Gelijkspel27%
Hibernian34%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Aberdeen – Hibernian: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten76,7% · eerlijke odds 1,30 · beste 1,24
Waarschijnlijk
Aberdeen of gelijkspel (1X)65,6% · eerlijke odds 1,53 · beste 1,47
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten65,6% · eerlijke odds 1,53 · beste 1,47
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja58,4% · eerlijke odds 1,71 · beste 1,62
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten54,8% · eerlijke odds 1,82 · beste 1,75
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten45,2% · eerlijke odds 2,21 · beste 2,15
Outsider
Beide teams scoren – nee41,6% · eerlijke odds 2,41 · beste 2,30
Outsider
Aberdeen wint38,8% · eerlijke odds 2,58 · beste 2,45
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten34,4% · eerlijke odds 2,90 · beste 2,80
Outsider
Hibernian wint34,4% · eerlijke odds 2,90 · beste 2,77
Outsider
Gelijkspel26,8% · eerlijke odds 3,74 · beste 3,55
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,6%
2 : 18,7%
1 : 08,3%
1 : 28,1%
0 : 17,7%
2 : 06,2%

Aberdeen – Hibernian: afwezigen en blessures

Aberdeen

  • Geen gemelde afwezigen

Hibernian

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Aberdeen – Hibernian: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Celtic109-0-125:627
2Rangers107-2-117:723
3Heart Of Midlothian106-1-322:1519
4Dundee Utd104-3-314:1415
5Dundee104-2-414:1214
6ST Mirren104-1-511:1813
7Falkirk103-3-412:1212
8ST Johnstone103-3-411:1512
9Aberdeen103-2-512:1311
10Motherwell102-2-611:188
11Kilmarnock102-2-610:238
12Hibernian102-1-710:167

Laatste wedstrijden

Aberdeen

24 oktVDundee Utd 3–2 Aberdeen
17 oktWAberdeen 3–1 ST Mirren
11 oktVAberdeen 0–1 ST Johnstone
19 sepGHibernian 1–1 Aberdeen
15 sepWMotherwell 0–4 Aberdeen

Hibernian

25 oktVHibernian 1–2 Celtic
17 oktVHibernian 1–2 Falkirk
10 oktVDundee Utd 1–0 Hibernian
19 sepGHibernian 1–1 Aberdeen
15 sepVHibernian 0–1 Kilmarnock

Thuis en uit

Aberdeen thuis5 wedstrijden: 2W 1G 2V, doelpunten 5:4
Hibernian uit4 wedstrijden: 2W 0G 2V, doelpunten 5:5

Aberdeen – Hibernian: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Aberdeen staat 9e met 11 punten uit 10 wedstrijden (3W 2G 5V), Hibernian staat 12e met 7 punten (2W 1G 7V).
  2. Aanval en verdediging. Aberdeen maakt in de competitie gemiddeld 1,2 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,3 tegen; Hibernian maakt er 1,0 en krijgt er 1,6 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Aberdeen: 3W 2G 5V, doelpunten 12–13; Hibernian: 2W 1G 7V, doelpunten 10–16.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (51) boekte Aberdeen 23 zeges, waren er 13 gelijke spelen en boekte Hibernian 15 zeges; doelpunten 60:53.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,47), met een geschatte kans van 66%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 58% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 55%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 51; Aberdeen 23 zeges, 13 gelijke spelen, Hibernian 15 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,2 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Aberdeen 12:13, Hibernian 10:16.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 55%.
  5. Afwezigen: Aberdeen 0, Hibernian 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 58%, beste odds 1,62). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Aberdeen: geen. Afwezigen bij Hibernian: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Aberdeen – Hibernian: vergelijking van de clubs

AberdeenHibernian
88%Vorm13%
77%Aanval23%
54%Verdediging46%
50%Onderlinge duels50%
50%Doelpunten50%
61,8%Totaal38,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

AberdeenVWVGW
HibernianVVVGV

Aberdeen – Hibernian: onderlinge duels

Alle wedstrijden
23Aberdeen
13Gelijke spelen
15Hibernian
19-9-26 · Hibernian 1–1 Aberdeen
11-4-26 · Aberdeen 2–0 Hibernian
30-12-25 · Hibernian 2–0 Aberdeen
26-10-25 · Aberdeen 1–2 Hibernian
26-4-25 · Aberdeen 1–0 Hibernian
1-2-25 · Hibernian 2–0 Aberdeen

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,5%

Aberdeen – Hibernian: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Aberdeen – Hibernian?

Onze tip voor de uitslag: Aberdeen of gelijkspel (1X) (odds 1,47). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,47). De veiligere optie: Aberdeen of gelijkspel (1X).

Wie wint Aberdeen – Hibernian?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Aberdeen 39%, op een gelijkspel 27% en op een zege van Hibernian 34%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

7 november 2026 om 18:45, stadion: Pittodrie Stadium, Aberdeen.

Wie ontbreken er?

Aberdeen: geen. Hibernian: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 55% (odds 1,75) en op minder dan 2,5 doelpunten 45% (odds 2,15).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 58% (odds 1,62).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,6%), gevolgd door 2–1 (8,7%) en 1–0 (8,3%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Celtic – Dundee Utd 28 oktST Mirren – Hibernian 28 oktAberdeen – Falkirk 28 oktDundee – Kilmarnock 28 oktST Johnstone – Motherwell 28 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.