Voetbal
Home › Clubs › Aberdeen
Aberdeen

Aberdeen: programma, uitslagen, stand en cijfers

Schotland · opgericht in 1903 · Pittodrie Stadium

Aberdeen: competities in 2026/27

Scottish Premiership9e plaats, 11 puntenVolgende: Falkirk · wo 28 okt · 20:45
EFL Cuphalve finaleVolgende: Rangers · za 31 okt · 18:30

Aberdeen: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45AberdeenTipFalkirkScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
za 31 okt · 18:30Rangers–Aberdeen
EFL Cup · Onderlinge duels (H2H)za 7 nov · 18:45AberdeenTipHibernianScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 16:00Kilmarnock–Aberdeen
Scottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
di 24 nov · 21:00Rangers–Aberdeen
Scottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)

Aberdeen: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWVGW
24-10-26Dundee Utd3–2AberdeenScottish Premiership
17-10-26Aberdeen3–1ST Mirren
Scottish Premiership
11-10-26Aberdeen0–1ST Johnstone
Scottish Premiership
19-9-26Hibernian1–1Aberdeen
Scottish Premiership
15-9-26Motherwell0–4Aberdeen
Scottish Premiership
12-9-26Kilmarnock1–1Aberdeen
EFL Cup
5-9-26Aberdeen0–0Kilmarnock
Scottish Premiership
2-9-26Celtic3–0Aberdeen
Scottish Premiership

Aberdeen: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45AberdeenTipFalkirk
Scottish Premiership
za 31 okt · 18:30Rangers–Aberdeen
EFL Cup
za 7 nov · 18:45AberdeenTipHibernian
Scottish Premiership
za 21 nov · 16:00Kilmarnock–Aberdeen
Scottish Premiership
di 24 nov · 21:00Rangers–Aberdeen
Scottish Premiership
za 28 nov · 16:00Aberdeen–Dundee
Scottish Premiership
wo 2 dec · 20:45Heart Of Midlothian–Aberdeen
Scottish Premiership
za 5 dec · 16:00Aberdeen–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 12 dec · 16:00Falkirk–Aberdeen
Scottish Premiership
zo 20 dec · 13:00Aberdeen–Celtic
Scottish Premiership
za 26 dec · 16:00ST Johnstone–Aberdeen
Scottish Premiership
wo 30 dec · 20:45Aberdeen–Motherwell
Scottish Premiership
zo 3 jan · 15:30ST Mirren–Aberdeen
Scottish Premiership
za 9 jan · 16:00Aberdeen–Heart Of Midlothian
Scottish Premiership
za 23 jan · 16:00Dundee–Aberdeen
Scottish Premiership
za 30 jan · 16:00Aberdeen–Rangers
Scottish Premiership
wo 3 feb · 20:45Aberdeen–Falkirk
Scottish Premiership
za 13 feb · 16:00Hibernian–Aberdeen
Scottish Premiership
za 20 feb · 16:00Dundee Utd–Aberdeen
Scottish Premiership
za 27 feb · 16:00Aberdeen–ST Johnstone
Scottish Premiership
za 13 mrt · 16:00Aberdeen–ST Mirren
Scottish Premiership
za 20 mrt · 16:00Celtic–Aberdeen
Scottish Premiership
za 3 apr · 16:00Motherwell–Aberdeen
Scottish Premiership
za 10 apr · 16:00Aberdeen–Kilmarnock
Scottish Premiership
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Dundee Utd3–2Aberdeen
Scottish Premiership
17-10-26Aberdeen3–1ST Mirren
Scottish Premiership
11-10-26Aberdeen0–1ST Johnstone
Scottish Premiership
19-9-26Hibernian1–1Aberdeen
Scottish Premiership
15-9-26Motherwell0–4Aberdeen
Scottish Premiership
12-9-26Kilmarnock1–1Aberdeen
EFL Cup
5-9-26Aberdeen0–0Kilmarnock
Scottish Premiership
2-9-26Celtic3–0Aberdeen
Scottish Premiership
30-8-26Aberdeen0–1Rangers
Scottish Premiership
15-8-26Aberdeen3–0Dundee
EFL Cup
8-8-26Dundee2–0Aberdeen
Scottish Premiership
1-8-26Aberdeen2–1Heart Of Midlothian
Scottish Premiership
25-7-26Aberdeen3–0Kelty Hearts
EFL Cup
22-7-26Queen of the South1–4Aberdeen
EFL Cup
18-7-26Aberdeen2–1Queen's Park
EFL Cup
14-7-26Brora Rangers0–2Aberdeen
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Aberdeen: positie in de stand – Scottish Premiership

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7Falkirk103-3-412:1212WWVGW
8ST Johnstone103-3-411:1512VGWGV
9Aberdeen103-2-512:1311VWVGW
10Motherwell102-2-611:188VVVVV
11Kilmarnock102-2-610:238VWVGW

Aberdeen: seizoensstatistieken (Scottish Premiership)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,0 / 0,8
Uit: voor / tegen1,4 / 1,8
De nul gehouden2
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten26
Gele kaarten per wedstrijd2,6
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (4×) · 5-3-2 (3×) · 4-1-3-2 (1×)

Aberdeen: spelersstatistieken (Scottish Premiership)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
B. LyonsMID43151082207,19
K. NisbetAAN10809432312207,12
C. RonanMID85362262107,08
N. Guinness-WalkerVER108551062007,08
M. KnoesterVER64830000107,08
D. HappeVER63820052107,00
S. ArmstrongMID105340031206,92
L. MayoVER75601031506,87
G. MolloyVER74741141006,85
A. MoulouaAAN103202074206,81
A. AremuMID106320140306,81
F. MarshallMID62650030006,72
Tony YoganeMID62840031006,68
L. SmithAAN73270061006,59
J. MilneVER63380052206,59
C. CaddenVER108820041206,53
Lewis SmithAAN1450110006,27
H. MahouAAN2360020006,22
T. OlusanyaMID95990030106,21
A. BriedlMID51630000105,45
M. NteloAAN31530011004,83
A. FasanyaAAN180000003,35
E. GyamfiVER100000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Aberdeen

Keepers

21R. VītolsLeeftijd18 jaar
27M. MüllerNationaliteitDuitslandLeeftijd32 jaarLengte192 cmGewicht92 kg
30D. KleinNationaliteitDuitslandLeeftijd24 jaarLengte191 cmGewicht84 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Aberdeen

Aanwinsten

  • H. MahouFC Lugano · transfervrij8-9-26
  • D. KleinFC Augsburg · transfervrij3-9-26
  • Sam McLeanElgin City · terug van verhuur3-9-26
  • M. NteloYverdon Sport · transfer7-8-26
  • C. CaddenHibernian · transfer30-7-26
  • M. MüllerVfL Wolfsburg · transfer15-7-26
  • N. Guinness-WalkerNorthampton · transfervrij7-7-26
  • T. OlusanyaHouston Dynamo · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • N. SumanRoss County · huur27-9-26
  • K. BilalovicŽilina · huur3-9-26
  • Sam McLeanHuntly · huur3-9-26
  • K. YengiSanfrecce Hiroshima · huur30-8-26
  • Noah McDonnellLarne · transfervrij25-8-26
  • J. MercerCove Rangers · huur20-8-26
  • P. AmbroseNeuchatel Xamax FC · transfer17-8-26
  • D. LobbanDunfermline · huur13-8-26

Aberdeen: belangrijkste feiten

LandSchotland
Opgericht1903
StadionPittodrie Stadium
Capaciteit22.199
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand9e · 11 punten

Aberdeen: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Aberdeen?

Aberdeen speelt zijn thuiswedstrijden in Pittodrie Stadium (Aberdeen), dat plaats biedt aan 22.199 toeschouwers.

Op welke plaats staat Aberdeen in de stand?

Aberdeen staat 9e in de competitie Scottish Premiership met 11 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Aberdeen weer?

Volgende wedstrijd: Aberdeen – Falkirk, wo 28 okt · 20:45 (Scottish Premiership).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Aberdeen?

Laatste competitiewedstrijd: Dundee Utd 3–2 Aberdeen (24-10-26).

Wie is de topscorer van Aberdeen?

De topscorer van de club in de competitie is K. Nisbet met 4 doelpunten.

Aberdeen: programma, stand en voorspellingen

Aberdeen (Schotland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Scottish Premiership, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Scottish Premiership staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.