Voetbal
Home › Voorspellingen › Albacete – Sabadell
Segunda División · Speelronde 12 · 31 oktober 2026 · 21:00

Voorspelling Albacete – Sabadell: tip en odds – 31 oktober 2026

VS
1Albacete2,75
XGelijkspel3,26
2Sabadell2,85

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 16:43

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Albacete tegen Sabadell: 31 oktober 2026 · 21:00 in Estadio Carlos Belmonte (Albacete). We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Albacete – Sabadell: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Albacete of gelijkspel (1X)
1,50
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,79
65%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Albacete – Sabadell: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,753,262,85
Marktgemiddelde2,613,112,70
Laagste odds2,503,002,50
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,421,3668,7%
Meer dan 2,5 doelpunten2,252,1444,3%
Minder dan 2,5 doelpunten1,791,7055,7%
Meer dan 3,5 doelpunten4,003,7824,9%
Beide scoren – ja1,911,8250,9%
Beide scoren – nee1,961,8949,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 16:43). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,6%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Albacete 1–1 Sabadell, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Albacete 22e (4 punten), Sabadell 10e (17 punten).
  • Vorm in de competitie: Albacete 1W 1G 9V (8:22), Sabadell 4W 5G 2V (11:9).
  • H2H: 4 wedstrijden: Albacete 1W 2G 1V, doelpunten 4:2.
  • Afwezigen: Albacete 0, Sabadell 0.

Wie wint Albacete – Sabadell?

Albacete36%
Gelijkspel30%
Sabadell35%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Albacete – Sabadell: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten75,1% · eerlijke odds 1,33 · beste 1,29
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten68,7% · eerlijke odds 1,46 · beste 1,42
Waarschijnlijk
Albacete of gelijkspel (1X)65,5% · eerlijke odds 1,53 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten55,7% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,79
Mogelijk
Beide teams scoren – ja50,9% · eerlijke odds 1,96 · beste 1,91
Mogelijk
Beide teams scoren – nee49,1% · eerlijke odds 2,04 · beste 1,96
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten44,3% · eerlijke odds 2,26 · beste 2,25
Outsider
Albacete wint35,6% · eerlijke odds 2,81 · beste 2,75
Outsider
Sabadell wint34,5% · eerlijke odds 2,90 · beste 2,85
Outsider
Gelijkspel29,9% · eerlijke odds 3,35 · beste 3,26
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten24,9% · eerlijke odds 4,02 · beste 4,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 2,00 · Minder 1,74
kans op meer 46,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 113,1%
0 : 110,9%
1 : 010,9%
0 : 09,1%
1 : 27,8%
2 : 17,8%

Albacete – Sabadell: afwezigen en blessures

Albacete

  • Geen gemelde afwezigen

Sabadell

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Albacete – Sabadell: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Castellón118-2-122:426
2Almeria118-1-222:925
3Eibar117-1-320:1322
4Girona116-3-222:1021
5Granada CF116-2-318:1420
6Mallorca115-4-213:619
7Sporting Gijon116-1-411:1319
8Oviedo115-3-315:1218
9Burgos105-2-313:1017
10Sabadell114-5-211:917
11Cordoba115-0-617:2015
12Tenerife113-5-313:1514
13Eldense114-2-513:1514
14Las Palmas114-2-514:1914
15Valladolid113-3-516:1612
16Celta de Vigo II113-3-516:2112
17Leganes113-3-57:1612
18Cadiz112-4-514:1410
19FC Andorra103-1-613:1710
20Real Sociedad II112-2-714:228
21AD Ceuta FC111-2-810:255
22Albacete111-1-98:224

Laatste wedstrijden

Albacete

25 oktWAlbacete 2–0 Eldense
17 oktVSporting Gijon 2–1 Albacete
12 oktVValladolid 5–0 Albacete
3 oktVAlbacete 1–3 Eibar
25 sepVGirona 2–0 Albacete

Sabadell

25 oktGSabadell 1–1 Tenerife
18 oktVBurgos 1–0 Sabadell
10 oktWAD Ceuta FC 1–2 Sabadell
4 oktGSabadell 0–0 FC Andorra
26 sepGCelta de Vigo II 1–1 Sabadell

Thuis en uit

Albacete thuis5 wedstrijden: 1W 0G 4V, doelpunten 5:8
Sabadell uit6 wedstrijden: 1W 3G 2V, doelpunten 3:5

Albacete – Sabadell: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Albacete staat 22e met 4 punten uit 11 wedstrijden (1W 1G 9V), Sabadell staat 10e met 17 punten (4W 5G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Albacete maakt in de competitie gemiddeld 0,7 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,0 tegen; Sabadell maakt er 1,0 en krijgt er 0,8 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Albacete: 1W 1G 9V, doelpunten 8–22; Sabadell: 4W 5G 2V, doelpunten 11–9.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (4) boekte Albacete 1 zege, waren er 2 gelijke spelen en boekte Sabadell 1 zege; doelpunten 4:2.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (13,1%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Opvallend: de stand wijst eerder in de richting van de Sabadell, terwijl de markt de thuisploeg iets meer kans geeft. Daardoor is de wedstrijd lastig te voorspellen en zijn voorzichtigere weddenschappen verstandig.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,79), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 44%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 4; Albacete 1 zege, 2 gelijke spelen, Sabadell 1 zege.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 1,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Albacete 8:22, Sabadell 11:9.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 44%.
  5. Afwezigen: Albacete 0, Sabadell 0.

Alternatieve tip: Albacete of gelijkspel (1X)

Alternatief: Albacete of gelijkspel (1X) (kans 65%, beste odds 1,50). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Albacete: geen. Afwezigen bij Sabadell: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Albacete – Sabadell: vergelijking van de clubs

AlbaceteSabadell
33%Vorm67%
50%Aanval50%
25%Verdediging75%
50%Onderlinge duels50%
67%Doelpunten33%
44,7%Totaal55,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

AlbaceteWVVVV
SabadellGVWGG

Albacete – Sabadell: onderlinge duels

Alle wedstrijden
1Albacete
2Gelijke spelen
1Sabadell
3-4-22 · Sabadell 1–0 Albacete
16-2-22 · Albacete 1–1 Sabadell
26-2-21 · Sabadell 0–0 Albacete
17-10-20 · Albacete 3–0 Sabadell

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,6%

Albacete – Sabadell: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Albacete – Sabadell?

Onze tip voor de uitslag: Albacete of gelijkspel (1X) (odds 1,50). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,79). De veiligere optie: Albacete of gelijkspel (1X).

Wie wint Albacete – Sabadell?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Albacete 36%, op een gelijkspel 30% en op een zege van Sabadell 35%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 21:00, stadion: Estadio Carlos Belmonte, Albacete.

Wie ontbreken er?

Albacete: geen. Sabadell: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,25) en op minder dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,79).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% (odds 1,91).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (13,1%), gevolgd door 0–1 (10,9%) en 1–0 (10,9%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Real Sociedad II – Girona 31 oktEibar – Almeria 31 oktCelta de Vigo II – Cordoba 31 oktEldense – Granada CF 1 novAD Ceuta FC – Sporting Gijon 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.