Voetbal
Home › Clubs › Albacete
Albacete

Albacete: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1940 · Estadio Carlos Belmonte

Albacete: competities in 2026/27

Albacete: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00Calvo Sotelo–Albacete
Copa del Reyza 31 okt · 21:00AlbaceteTipSabadellSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:30Leganes–Albacete
Segunda División
ma 16 nov · 20:30Albacete–Celta de Vigo II
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Burgos–Albacete
Segunda División

Albacete: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVVV
25-10-26Albacete2–0EldenseSegunda División
17-10-26Sporting Gijon2–1Albacete
Segunda División
12-10-26Valladolid5–0Albacete
Segunda División
3-10-26Albacete1–3Eibar
Segunda División
25-9-26Girona2–0Albacete
Segunda División
18-9-26Albacete1–2Cordoba
Segunda División
12-9-26Granada CF1–1Albacete
Segunda División
6-9-26Castellón2–0Albacete
Segunda División

Albacete: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00Calvo Sotelo–Albacete
Copa del Rey
za 31 okt · 21:00AlbaceteTipSabadell
Segunda División
za 7 nov · 18:30Leganes–Albacete
Segunda División
ma 16 nov · 20:30Albacete–Celta de Vigo II
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Burgos–Albacete
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Albacete–Tenerife
Segunda División
zo 6 dec · 17:00AD Ceuta FC–Albacete
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Almeria–Albacete
Segunda División
zo 20 dec · 17:00Albacete–Mallorca
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Cadiz–Albacete
Segunda División
zo 10 jan · 17:00Albacete–FC Andorra
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Eldense–Albacete
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Albacete–Granada CF
Segunda División
zo 31 jan · 17:00Eibar–Albacete
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Albacete–Valladolid
Segunda División
zo 14 feb · 17:00Albacete–Castellón
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Tenerife–Albacete
Segunda División
zo 28 feb · 17:00Albacete–Burgos
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00Sabadell–Albacete
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00Albacete–Las Palmas
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00FC Andorra–Albacete
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00Albacete–Almeria
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Real Sociedad II–Albacete
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Albacete–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 18 apr · 17:00Cordoba–Albacete
Segunda División
zo 25 apr · 17:00Albacete–Leganes
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Oviedo–Albacete
Segunda División
zo 9 mei · 17:00Albacete–Girona
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Celta de Vigo II–Albacete
Segunda División
zo 23 mei · 17:00Albacete–Sporting Gijon
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Mallorca–Albacete
Segunda División
zo 6 jun · 17:00Albacete–Cadiz
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Albacete2–0Eldense
Segunda División
17-10-26Sporting Gijon2–1Albacete
Segunda División
12-10-26Valladolid5–0Albacete
Segunda División
3-10-26Albacete1–3Eibar
Segunda División
25-9-26Girona2–0Albacete
Segunda División
18-9-26Albacete1–2Cordoba
Segunda División
12-9-26Granada CF1–1Albacete
Segunda División
6-9-26Castellón2–0Albacete
Segunda División
29-8-26Albacete0–1Oviedo
Segunda División
22-8-26Albacete1–2Real Sociedad II
Segunda División
16-8-26Las Palmas2–1Albacete
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Albacete: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
20Real Sociedad II112-2-714:228VVVVV
21AD Ceuta FC111-2-810:255VVVGW
22Albacete111-1-98:224WVVVV

Albacete: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd0,7
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,6
Uit: voor / tegen0,5 / 2,3
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten27
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (5×) · 3-5-2 (2×) · 4-2-3-1 (2×)

Albacete: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
San BartoloméMID64002063107,12
Víctor ValverdeAAN537002113106,96
Fran GámezMID95990032206,92
Sergio OrtuMID107400052306,82
M. El HaddadiAAN2410010006,80
Antonio PachecoMID106130031206,73
Lluís LópezVER119750020206,64
Carlos NevaMID119700052006,60
D. BernabeuVER82351031006,59
Mario SoberónAAN1165801145106,55
Higinio MarínAAN72052072206,54
VallejoVER64311031106,52
José CorpasMID11990002212206,51
Agus MedinaMID94440152206,49
Javi VillarMID72650000206,49
Pepe SánchezVER32390020006,47
Javi MorenoVER32450000006,47
Tomás InglésAAN3650000006,37
S. ObengAAN1530000006,20
Alex RubioAAN946610104205,81
RóberAAN62141011005,79
Lorenzo AguadoVER63490030105,78
A. AlbarracínAAN73140021105,02
Antonio DavidMID2250000004,47

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Albacete

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Albacete

Aanwinsten

  • M. El HaddadiEsteghlal FC · transfervrij19-8-26
  • Hugo BustoCelta Vigo · transfervrij11-8-26
  • RóberNEC Nijmegen · transfervrij1-8-26
  • Carlos MarínCordoba · transfer25-7-26
  • J. BolívarUCV · terug van verhuur11-7-26
  • Sergio OrtuCadiz · transfervrij1-7-26
  • Mario SoberónZaragoza · transfervrij30-6-26
  • José CorpasEibar · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • José Carlos LazoIbiza · transfervrij7-8-26
  • Raúl LizoainGranada CF · transfervrij16-7-26
  • D. ParradoIllescas · transfervrij14-7-26
  • J. SalasXerez · transfervrij8-7-26
  • Álex MeléndezAD Ceuta FC · transfervrij30-6-26
  • José Carlos LazoLazo Jose · transfervrij29-6-26
  • Raúl LizoainLizoain Raul · transfervrij29-6-26
  • A. Vazquez GomezLinense · transfervrij29-6-26

Albacete: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1940
StadionEstadio Carlos Belmonte
Capaciteit17.524
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand22e · 4 punten

Albacete: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Albacete?

Albacete speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio Carlos Belmonte (Albacete), dat plaats biedt aan 17.524 toeschouwers.

Op welke plaats staat Albacete in de stand?

Albacete staat 22e in de competitie Segunda División met 4 punten uit 11 wedstrijden (1 zege, 1 gelijkspel, 9 nederlagen).

Wanneer speelt Albacete weer?

Volgende wedstrijd: Calvo Sotelo – Albacete, wo 28 okt · 20:00 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Albacete?

Laatste competitiewedstrijd: Albacete 2–0 Eldense (25-10-26).

Wie is de topscorer van Albacete?

De topscorer van de club in de competitie is Higinio Marín met 2 doelpunten.

Albacete: programma, stand en voorspellingen

Albacete (Spanje) speelt dit seizoen in deze competities: Segunda División, Copa del Rey. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.