Voetbal
Home › Voorspellingen › Alverca – Arouca
Primeira Liga · Speelronde 9 · 24 oktober 2026 · 19:00

Voorspelling Alverca – Arouca: tip en odds – 24 oktober 2026

VWWWV
0–1
WWGVG
1Alverca2,13
XGelijkspel3,45
2Arouca3,97

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 24-10-26, 14:24

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Alverca ontvangt Arouca op 24 oktober 2026 · 19:00 in Complexo Desportivo FC Alverca (Alverkaduribajo), met Pedro Ramalho, Portugal als scheidsrechter. Wij zien Alverca (46%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Alverca – Arouca: tip en voorspelling
Uitslag
Alverca wint
2,13
Doelpunten
Beide teams scoren
1,75
46%kans op deze uitslag
55%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Alverca of gelijkspel (1X), kans 74%, odds tot 1,30.

Wed nu →

Alverca – Arouca: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,133,453,97
Marktgemiddelde2,063,313,67
Laagste odds2,003,183,30
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,311,2773,6%
Meer dan 2,5 doelpunten1,951,9149,6%
Minder dan 2,5 doelpunten1,931,8850,4%
Meer dan 3,5 doelpunten3,403,2229,1%
Beide scoren – ja1,751,7054,8%
Beide scoren – nee2,202,0545,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 24-10-26, 14:24). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,1%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Alverca 1–1 Arouca, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Alverca 8e (11 punten), Arouca 5e (17 punten).
  • Vorm in de competitie: Alverca 3W 2G 3V (13:12), Arouca 4W 2G 2V (11:7).
  • H2H: 3 wedstrijden: Alverca 1W 0G 2V, doelpunten 2:3.
  • Afwezigen: Alverca 0, Arouca 0.

Wie wint Alverca – Arouca?

Alverca46%
Gelijkspel28%
Arouca26%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Alverca – Arouca: meer tips en wedmarkten

Alverca of gelijkspel (1X)74,3% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,30
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten73,6% · eerlijke odds 1,36 · beste 1,31
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten70,9% · eerlijke odds 1,41 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja54,8% · eerlijke odds 1,83 · beste 1,75
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten50,4% · eerlijke odds 1,99 · beste 1,93
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten49,6% · eerlijke odds 2,01 · beste 1,95
Outsider
Alverca wint45,8% · eerlijke odds 2,19 · beste 2,13
Outsider
Beide teams scoren – nee45,2% · eerlijke odds 2,21 · beste 2,20
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten29,1% · eerlijke odds 3,43 · beste 3,40
Outsider
Gelijkspel28,5% · eerlijke odds 3,51 · beste 3,45
Outsider
Arouca wint25,7% · eerlijke odds 3,88 · beste 3,97
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 2,07 · Minder 1,68
kans op meer 44,9%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,3%
1 : 011,1%
2 : 19,2%
2 : 08,4%
0 : 18,2%
0 : 07,4%

Alverca – Arouca: afwezigen en blessures

Alverca

  • Geen gemelde afwezigen

Arouca

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Alverca – Arouca: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1FC Porto99-0-021:427
2Benfica97-1-126:822
3Sporting CP95-3-121:1118
4Santa Clara95-3-113:618
5Arouca95-2-212:717
6Academico Viseu95-2-213:1117
7GIL Vicente94-2-38:714
8Alverca93-2-413:1311
9SC Braga93-2-49:1111
10Moreirense93-2-411:1611
11Famalicao92-4-314:1110
12Estrela92-4-314:1710
13Vitória SC92-2-510:108
14Maritimo92-2-59:198
15Nacional92-1-610:187
16Casa Pia92-1-65:177
17Rio Ave92-1-68:217
18Estoril90-2-75:152

Laatste wedstrijden

Alverca

24 oktVAlverca 0–1 Arouca
12 oktWFamalicao 1–4 Alverca
19 sepWAlverca 1–0 Rio Ave
12 sepWNacional 1–3 Alverca
5 sepVAlverca 1–2 SC Braga

Arouca

24 oktWAlverca 0–1 Arouca
11 oktWArouca 1–0 Estrela
19 sepGSporting CP 2–2 Arouca
13 sepVArouca 1–2 Santa Clara
7 sepGEstoril 0–0 Arouca

Thuis en uit

Alverca thuis5 wedstrijden: 1W 2G 2V, doelpunten 5:6
Arouca uit5 wedstrijden: 2W 2G 1V, doelpunten 4:4

Alverca – Arouca: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Alverca staat 8e met 11 punten uit 9 wedstrijden (3W 2G 4V), Arouca staat 5e met 17 punten (5W 2G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Alverca maakt in de competitie gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,5 tegen; Arouca maakt er 1,4 en krijgt er 0,9 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Alverca: 3W 2G 3V, doelpunten 13–12; Arouca: 4W 2G 2V, doelpunten 11–7.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (3) boekte Alverca 1 zege, waren er 0 gelijke spelen en boekte Arouca 2 zeges; doelpunten 2:3.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Alverca de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,3%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Opvallend: de stand wijst eerder in de richting van de Arouca, terwijl de markt de thuisploeg iets meer kans geeft. Daardoor is de wedstrijd lastig te voorspellen en zijn voorzichtigere weddenschappen verstandig.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,75), met een geschatte kans van 55%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 55% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 50%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 3; Alverca 1 zege, 0 gelijke spelen, Arouca 2 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 1,7 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Alverca 13:12, Arouca 11:7.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 50%.
  5. Afwezigen: Alverca 0, Arouca 0.

Alternatieve tip: Minder dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 2,5 doelpunten (kans 50%, beste odds 1,93). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Alverca: geen. Afwezigen bij Arouca: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Alverca – Arouca: vergelijking van de clubs

AlvercaArouca
56%Vorm44%
63%Aanval38%
50%Verdediging50%
50%Onderlinge duels50%
50%Doelpunten50%
54,8%Totaal45,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

AlvercaVWWWV
AroucaWWGVG

Alverca – Arouca: onderlinge duels

Alle wedstrijden
1Alverca
0Gelijke spelen
2Arouca
24-10-26 · Alverca 0–1 Arouca
24-4-26 · Alverca 2–1 Arouca
14-12-25 · Arouca 1–0 Alverca

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,1%

Alverca – Arouca: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Alverca – Arouca?

Onze tip voor de uitslag: Alverca wint (odds 2,13). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,75). De veiligere optie: Alverca of gelijkspel (1X).

Wie wint Alverca – Arouca?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Alverca 46%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Arouca 26%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

24 oktober 2026 om 19:00, stadion: Complexo Desportivo FC Alverca, Alverkaduribajo. Scheidsrechter: Pedro Ramalho, Portugal.

Wie ontbreken er?

Alverca: geen. Arouca: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 50% (odds 1,95) en op minder dan 2,5 doelpunten 50% (odds 1,93).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 55% (odds 1,75).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,3%), gevolgd door 1–0 (11,1%) en 2–1 (9,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Casa Pia – Sporting CP 30 oktMoreirense – Estrela 31 oktFC Porto – Estoril 31 oktArouca – Nacional 1 novMaritimo – Santa Clara 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.