Voetbal
Home › Voorspellingen › Arezzo – Benevento
Serie B · Speelronde 8 · 24 oktober 2026 · 19:30

Voorspelling Arezzo – Benevento: tip en odds – 24 oktober 2026

VWGVW
0–3
1Arezzo3,30
XGelijkspel3,30
2Benevento2,37

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 24-10-26, 15:17

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseH2HFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–3. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Arezzo tegen Benevento: 24 oktober 2026 · 19:30 in Stadio Città di Arezzo (Arezzo), scheidsrechter Francesco Fourneau. We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Arezzo – Benevento: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Benevento (X2)
1,38
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,83
71%kans op deze uitslag
53%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Arezzo – Benevento: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,303,302,37
Marktgemiddelde3,183,162,29
Laagste odds3,003,002,25
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,371,3171,4%
Meer dan 2,5 doelpunten2,102,0047,1%
Minder dan 2,5 doelpunten1,831,7852,9%
Meer dan 3,5 doelpunten3,653,4427,1%
Beide scoren – ja1,801,7652,9%
Beide scoren – nee2,011,9747,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 24-10-26, 15:17). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,8%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Arezzo 1–1 Benevento, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Arezzo 10e (10 punten), Benevento 5e (14 punten).
  • H2H: 2 wedstrijden: Arezzo 0W 0G 2V, doelpunten 0:4.
  • Afwezigen: Arezzo 0, Benevento 0.

Wie wint Arezzo – Benevento?

Arezzo29%
Gelijkspel30%
Benevento41%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Arezzo – Benevento: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten72,9% · eerlijke odds 1,37 · beste 1,31
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten71,4% · eerlijke odds 1,40 · beste 1,37
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Benevento (X2)70,5% · eerlijke odds 1,42 · beste 1,38
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten52,9% · eerlijke odds 1,89 · beste 1,83
Mogelijk
Beide teams scoren – ja52,9% · eerlijke odds 1,89 · beste 1,80
Mogelijk
Beide teams scoren – nee47,1% · eerlijke odds 2,12 · beste 2,01
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten47,1% · eerlijke odds 2,12 · beste 2,10
Outsider
Benevento wint40,8% · eerlijke odds 2,45 · beste 2,37
Outsider
Gelijkspel29,7% · eerlijke odds 3,37 · beste 3,30
Outsider
Arezzo wint29,5% · eerlijke odds 3,39 · beste 3,30
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten27,1% · eerlijke odds 3,68 · beste 3,65
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 8,5 corners
Meer 1,85 · Minder 1,90
kans op meer 50,7%
Kaartenlijn 4,5 kaarten
Meer 1,93 · Minder 1,79
kans op meer 48,1%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,7%
0 : 111,1%
1 : 09,4%
1 : 28,6%
0 : 08,2%
0 : 27,5%

Arezzo – Benevento: afwezigen en blessures

Arezzo

  • Geen gemelde afwezigen

Benevento

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Arezzo – Benevento: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Palermo87-1-018:822
2Mantova85-2-114:817
3Modena85-1-215:816
4Ascoli84-3-114:615
5Benevento84-2-213:714
6Pisa84-2-215:1014
7Sudtirol83-4-110:713
8Avellino83-2-312:911
9Padova83-1-47:1010
10Arezzo83-1-48:1710
11Hellas Verona82-3-315:139
12Virtus Entella82-3-310:99
13Vicenza Virtus82-3-311:159
14Juve Stabia83-3-29:88
15Cesena81-5-28:128
16Empoli82-1-57:137
17Carrarese82-1-57:97
18Cremonese81-3-46:116
19Sampdoria81-2-58:165
20Catanzaro81-1-69:204

Laatste wedstrijden

Arezzo

24 oktVArezzo 0–3 Benevento
18 oktWSampdoria 1–2 Arezzo
10 oktGArezzo 0–0 Cremonese
20 sepVArezzo 1–4 Sudtirol
11 sepWEmpoli 0–1 Arezzo

Benevento

24 oktWArezzo 0–3 Benevento
17 oktGBenevento 2–2 Vicenza Virtus
10 oktWBenevento 2–0 Cesena
19 sepWCarrarese 0–1 Benevento
11 sepWBenevento 3–1 Hellas Verona

Thuis en uit

Arezzo thuis4 wedstrijden: 0W 1G 3V, doelpunten 3:10
Benevento uit3 wedstrijden: 2W 0G 1V, doelpunten 4:1

Arezzo – Benevento: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Arezzo staat 10e met 10 punten uit 8 wedstrijden (3W 1G 4V), Benevento staat 5e met 14 punten (4W 2G 2V).
  2. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (2) boekte Arezzo 0 zeges, waren er 0 gelijke spelen en boekte Benevento 2 zeges; doelpunten 0:4.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,7%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,83), met een geschatte kans van 53%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 53% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 47%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 2; Arezzo 0 zeges, 0 gelijke spelen, Benevento 2 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd.
  3. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 47%.
  4. Afwezigen: Arezzo 0, Benevento 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 53%, beste odds 1,80). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Arezzo: geen. Afwezigen bij Benevento: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Arezzo – Benevento: onderlinge duels

Alle wedstrijden
0Arezzo
0Gelijke spelen
2Benevento
24-10-26 · Arezzo 0–3 Benevento
9-5-26 · Benevento 1–0 Arezzo

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,8%

Arezzo – Benevento: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Arezzo – Benevento?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Benevento (X2) (odds 1,38). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,83). De veiligere optie: Gelijkspel of Benevento (X2).

Wie wint Arezzo – Benevento?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Arezzo 29%, op een gelijkspel 30% en op een zege van Benevento 41%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

24 oktober 2026 om 19:30, stadion: Stadio Città di Arezzo, Arezzo. Scheidsrechter: Francesco Fourneau.

Wie ontbreken er?

Arezzo: geen. Benevento: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 47% (odds 2,10) en op minder dan 2,5 doelpunten 53% (odds 1,83).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 53% (odds 1,80).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,7%), gevolgd door 0–1 (11,1%) en 1–0 (9,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Benevento – Catanzaro 27 oktAscoli – Sampdoria 27 oktCesena – Empoli 27 oktVirtus Entella – Avellino 27 oktPadova – Sudtirol 27 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.